Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od -JxD- »

Bohuzel se mi dneska stala nemila vec, kdyz sem zrovna jel z diagnostiky, tak se mi asi 300m pred domem cosi porouchalo, a vydavalo dosti hnusne zvuky, nehlede na olej "vonici" vsude kolem...po par telefonatech jsem se rozhodl, ze s tim zkusim aspon dojet na parkoviste, i kdyz to byla dost neprijemna jizda...a kdyz uz jsem byl na parkovisti u nas, (tj. dlouha uzka jednosmerka s auty stojicimi na prave strane), tak pri pokusu o zajeti zpateckou na misto se to podelalo uplne a vysledek byl, ze jsem nemohl ani zacouvat-motor tocil, ale kola ani nehla, pri pomalym pusteni spojky motor chcipl na konci, to same dopredu, ujelo to tak 10 cm, a pak se zasekla kola, takze ani odtlacit na misto to neslo a jedina aktivita kterou to delalo, ze pomalu unikal olej...
no tak jsem zavolal odtahovku a nechal si auticko odtahnout do servisu, kde se na to podivaj snad zejtra, nebo nevim kdy.... :(
Dosavadni tipy je predni poloosa, nebo ze se rozpadla prevodovka....
Přílohy
Kopie - 050320091028.jpg
Kopie - 050320091028.jpg (26.13 KiB) Zobrazeno 2965 x
Kopie - 050320091027.jpg
Kopie - 050320091027.jpg (33.94 KiB) Zobrazeno 2965 x
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Yurii »

Jezis to ne!!! Tyve mas ho jenom chvilku, ty Skupace sou fakt mrchy neverny :( No alespon je ruzne po klubu par rozhazenejch GTcek na dily :wink:
Preju at to co nejdriv das dohromady a kdybys potreboval cokoli s cim bych mohl pomoct, tak se ozvi. Bohuzel uz skupace na nahradni dily nemam :-k #-o
Se bohuzel potvrzuje ze to co mam v podpisu je pravda :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od LongStar »

covece to by me prasknul!! je mi te lito:( me vcera zase litaly otacky jak blazen kdyz sem zastavil na semaforu:( tak chudak dostal koure jak me to sralo a dneska sem pri prohlidce zjistil ze byl nak spatne zacvaklej kabl na rozdelovaci! smejd jeden tak zatrest dneska dostal zase aby si to pamatoval:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od -JxD- »

Vedel jsem, ze do staryho auta se budou cpat penize, ale teda tohle me taky trochu dostalo uz no :(
A to zezacatku bylo vsechno tak fajn, po predbezny prohlidce v bazaru to vypadalo fakt dobre, nikde shnily, zadna koroze, motor "vypadal" fajn....
No co nadelam, moje studenstske prasatko dostane zas penezni kli/ystyr (nevim s jakym i/y se to pise, nejak jsem to slovo nepouzival az doted :) ).....
Budu informovat, jak se to bude vyvijet, dneska uz jsem jen volal tomu znamymu do servisu, a nechal mi otevrenou branu, aby se tam mohlo zajet, zejtra rano tam jdu na "co-a-jak" poradu....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Seemann »

To zamrzí. nějak se poslední dobou lidem scoupáče fakt hroutěj.Dej vědět jak to dopadlo. Převodovku kdyžtak mám. Nějak bratrsky se dohodneme, když bude potřeba. Jdu chlastat.......
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od -JxD- »

Takze jsem zpet doma ze skoly a z rychle prohlidky, a potvrdila se jedna varianta....prevodovka se polamala, konkretne diferencial, je v nem velka dira. Asi byl uz delsi dobu nacatej, a ted, nevim proc, se to spustilo cely....

Takze co z toho plyne?
Shanim rychle nejakou prevodovku v dobrym stavu :| [-o<

(Seemanne ty teda nejakou mas?)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od black_sheep »

cao sefe to je ten divnej zvuk co jsem ti rikal kdyz jsme jeli do prahy za hujerem.. :cry: myslel jsem ze to bude neco takovyho jenze jsem te nechtel strasit potom co jsem ti oznamil ze mas tlumice po smrti, spojku kantare a navic brzdy ale rikal jsem ti at to nechas zkontrolovat.. :twisted:

myslim ze bych se ozval bazaru kdes to koupil protoze jsou vcelku dost vstricny! vsechny tyhle zavady tam byli jasne uz v momente kdy jsi to koupil a nerekli ti o nich. Musim rict ze autogarant v liberci je fakt solidni, alespon na me byli vzdy, ale mozna je to dany tim ze uz ledacos poznam.. :-k rekni ze KO tlumice a brzdy jeste v pohode, ze to beres ze to neni novy auto, ale rozsypanej diferak je fakt proooser :-)

teda pokud bys nebyl na klubu, tady ti urcite nekdo pomuze! bys rovnou mohl sehnat prevodovku z LSka protoze je kratsi, budes mit sice mensi maximalku ale lepsi zrychleni, a to je dobry, ne?? :mrgreen: a vem si to rovnou i se spojkou, stejne bys ji brzo menil!! hlavne jim nerikej, ze jsi na klubu a rekni ze na vrakaci za to chtej fak raketu a v hyundai jeste vetsi, tak at ti daj naky penize - dodatecnou slevu ze to das na repas!! (ty jsou obvykle drahy ale bejva to reseni). drzim palce, urcite to dopadne! :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Hardcam »

Black: nemyslis vazne, ze bys bazaru reklamoval brzdy nebo tlumice? Promin, ale tohle neni skryta zavada, ale lidska blbost, pokud nekdo nedokaze posoudit stav brzd a priblizni stav tlumicu shlednutim nebo jizdou...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od -JxD- »

Tu diagnostiku tlumicu jsem jeste ten den stihl, a vysledky tam byly nasledujici:
Levej predni: Docela dost spatnej, proste vymena
Pravej predni: Jako novej
Levej zadni: Jeste jde, ale horsi nez levej
Pravej zadni: Celkem uchazejici
...z tohohle a i toho co mi pak k tomu rekl, to vypada na nejakou hodne velkou diru na levou stranu, kterou si ale nejak nepamatuju ze bych zazil (nepocitam ty "mensi", kterych je v liberci na kazdym metru...)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od black_sheep »

jestli to cece neni po ty dire v blatniku jak jsi zahucel do ty zensky..?? :lol: a nebo jestli to neni jeste po ty "dire" od prechoziho majitele :lol:

no co se spolehlivosti scoupecek tyce tak ja mam od obou majitelu mych byvalych scoupecek same pozitivni zpravy, funguji stale jak novy bez problemu :twisted: je fakt, ze jsem je dal taky radne dopucu 8) ale takovy problemy jako mel yurii a nebo JxD jsem nikdy nemel :( teda mozna spis, uff.. [-o<
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od -JxD- »

Jako myslis ty tlumice blby po tom karambolu? Ja do ni zahucel pravym rohem a v haji je leva strana tlumicu..... A to je druha strana, ne?

No ten autobazar vyzkousim no...normalni opotrebeni je v pohode, ale tohle mi taky prijde trochu moc...navic by to mozna vysvetlovalo, proc mi obcas nesla moc zaradit zpatecka?
Uz jen blby odtazeni do servisu me prislo na 1500kc, a penize na rozhazovani moc nemam mezi nama....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od black_sheep »

-JxD- píše:Jako myslis ty tlumice blby po tom karambolu? Ja do ni zahucel pravym rohem a v haji je leva strana tlumicu..... A to je druha strana, ne?

No ten autobazar vyzkousim no...normalni opotrebeni je v pohode, ale tohle mi taky prijde trochu moc...navic by to mozna vysvetlovalo, proc mi obcas nesla moc zaradit zpatecka?
Uz jen blby odtazeni do servisu me prislo na 1500kc, a penize na rozhazovani moc nemam mezi nama....
nn s tou zpateckou to je u vsech hyundaiu stejne. jezdim s nimi 5let a uz mi to ani neprijde.. :lol: musis na ni pomalu (nechat ji alespon vterinku tocit na volnobeh a necpat ji tam hned po 1cce) a chytit ten spravny grif kdy tlacis co nejvic doleva a soucasne dozadu :mrgreen: nekdy vysvetlim osobne..

mno tomu bazaru se ozvi pokud mozno jeste dnes, a nebo pak v pondeli.. :-k srovnej si to poradne v hlave at pusobis akcne a nevypada to jako skemrani.. idealne by tam bylo zajet, trebas s tatou.. nebo nemas nakyho kamarada co ma poradnyho bombera, holou hlavu a 120kg?? :mrgreen: ja jen at to mas kdyztak pojisteny.. hlavne uz mezi dverma jim seber argument ze je to ojety auto tim, ze reknes "ja vim ze je to stary auto, takze neberu v potaz KO tlumice, KO brzdy, ale ta spojka a hlavne prevodovka(!) uz neni jen tak..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
ViZzi
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2009, 12:04

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od ViZzi »

mam na prodej cely auto scoupe na dily... cena 8000- a mas tam uplne vsechno... pojizdny...
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od Seemann »

ViZzi píše:mam na prodej cely auto scoupe na dily... cena 8000- a mas tam uplne vsechno... pojizdny...
až na to, že jediný co je stejný je interiér. Možná ta převodovka, ale za 8? Co pak se zbytkem auta? Asi nee...
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
ViZzi
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2009, 12:04

Re: Tak se dneska Scoupe trochu povozilo taxikem.....:(

Příspěvek od ViZzi »

Seemann píše:
ViZzi píše:mam na prodej cely auto scoupe na dily... cena 8000- a mas tam uplne vsechno... pojizdny...
až na to, že jediný co je stejný je interiér. Možná ta převodovka, ale za 8? Co pak se zbytkem auta? Asi nee...
Motor ten ma najeto 65 000 km ten by si urcite nekdo vzal , z interieru taky plno kravin by prodal , okna , narazniky ty jsou jako nový krasny cerny ty plasty stribny upa luxusni atd...
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“