problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

ZdeněkSvoboda píše:Tak dneska mi při cestě do Jihlavy za nákupy praskla zadní pneu.
3 měsíce stará Kleber Krisalp HP. To se mi ještě nestalo
Prdla ve 100km/h...ještě, že to byla naštěstí zadní.
Nevím, co bych s tím při přední udělal.
Z ničeho nic bomba, pak to s autem zaplavalo a než jsem zastavil, guma byla prázdná a "vyžvejkaná". Jelikož je už skoro jaro, tak nebudu kupovat novou. Ale nasere to! :evil:
No, to je dílo, hlavně, žes to ustál a nic se nestalo. Jinak doporučení - pokud máš Kleber Kristalp HP tak ho kup dokud je, protože tenhle dezén končí a je místo něho Kristalp HP2. Abys pak tu jednu gumu letos na podzim vůbec sehnal...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: problémy

Příspěvek od palčo »

cert píše:
ZdeněkSvoboda píše:Tak dneska mi při cestě do Jihlavy za nákupy praskla zadní pneu.
3 měsíce stará Kleber Krisalp HP. To se mi ještě nestalo
Prdla ve 100km/h...ještě, že to byla naštěstí zadní.
Nevím, co bych s tím při přední udělal.
Z ničeho nic bomba, pak to s autem zaplavalo a než jsem zastavil, guma byla prázdná a "vyžvejkaná". Jelikož je už skoro jaro, tak nebudu kupovat novou. Ale nasere to! :evil:
No, to je dílo, hlavně, žes to ustál a nic se nestalo. Jinak doporučení - pokud máš Kleber Kristalp HP tak ho kup dokud je, protože tenhle dezén končí a je místo něho Kristalp HP2. Abys pak tu jednu gumu letos na podzim vůbec sehnal...
A v jeseni budú určite drahšie. Teraz sú zľavy na zimné pneu. Zimné treba kupovať na jar a letné pred zimou.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7964
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda ako pisali chalani, tu jednu gumu by som si kupil, lebo buduci rok uz asi nebudu... BTW mam na nich najazdene teraz 19 000 km a bez problemov.. mozno to bola vada materialu, mozno si trafil flasku.. dolezite je ze sa nikomu nic nestalo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2777
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Espero »

No já jsem kdysi v 70. letech na wartburgu měl protektory a oba přední se separovaly najednou a ve stejné chvíli na D1, asi tak ve 110 km. Začal jsem tam lítat jako prd na náledí. No a akorát jsem předjížděl kamion, nějakaou liazku. Ten si toho naštěstí všimnul, dupnul na brzdu a nechal mi volný prostor. Podařilo se mi s tím dokormidlovat ke kraji bez bourání a když jsem zastavil, ak jsem zjistil, že i ty zadní mají načaté separování, byla to jen otázka stovek metrů, než by udělaly totéž.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

v sobotu mě kamion rozbil přední sklo. Prasklina asi 15cm a zvětšuje se... ve středu asi výměna. Zitra výměna toho kloubu v kole.. :!:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

David C3 píše:v sobotu mě kamion rozbil přední sklo. Prasklina asi 15cm a zvětšuje se... ve středu asi výměna. Zitra výměna toho kloubu v kole.. :!:
Davide.....třikrát a dost :!: A nebo je to už vícekrát? Přece to jednou musí skončit :-k
Jak jsi to řešil s tím sklem? Dojel jsi kamióňáka a nebo máš pojištění i na přední sklo :?:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

mám připoještění u Kooperativy... tak sem jel dál. třeba by řekl že to neudělal :-) tak to něřeším. Ten kloub pořád lupe tak snad to zitra výměnou vyřeší :evil: už mě serou.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

ted mě volala paní z Hyudaje že díl není v čr a že je objednána v německu celá poloosa za 15tis. tak že se mě za týden ozve... :oops:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: problémy

Příspěvek od jandaxx »

Tak já bych řekl, že jsi na tom dost podobně, jako já s Elantrou. Nejdříve bezmezné nadšení z nového auta za výhodnou cenu / jak jsem myslel /, poté počínající pochybnosti, následná otrávenost z neustálých problémů, až po absolutní nasranost, když se v 86 000 km podělal motor. Jak už jsem psal, sleduji Tvoji cestu Hyundaiclubem od samého začátku. Čekám, jak se to vivine. V podpisu už Ti zmizela max. spokojenost. Snad už jsi si vybral smůlu na rok dopředu. Tak Ti přeji, aby se auto umoudřilo a Ty jsi byl nadále jen spokojený. Já přešel k japoncům. Za rok a půl, co mám nové auto, nevím, co je to problém. Prostě jen jezdím a jezdím.
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj přesně tak ale co mám dělat? je to jen auto a mrzí to že už taky brzo problémy (klima, airbag, řízení a ted ta poloosa) aaach jo :-( Přitom s auten jezdím jen Já, šetřím si ho. Accent mě velikostně moc pasuje jak z venku tak ve vnitř, motor super,brzdy atd) ale prostě kvalita tam bohužel u mého kusu není. Další auto bude asi škodovka... uvidíme. Každopádně ještě 4 roky sním budu jezdit a snad to bude v poho. nezbývá jen věřit :roll: pak přezuji na 17 tak každý problém budou házet na kola už to vidím.. přitom C3 na 17 jezdila v poho jen ve 100tis spojka.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

Tohle je všechno relativní. Já si koupil před pár lety novou Fabii, už se asi rok vyráběla, takže prvotní chyby měly být snad vychytané a pak... problém s řazením zpátečky, prasklá přední pravá pružina, vadná řídící jednotka komfortního ovládání, přední ložisko, zvlněné brzdové kotouče ( takřka zánovní, s citlivým brzděním), o věčně spálených žárovkách ani nepíšu. Bylo toho víc, jen mě teď už všechno nenapadá (obdobně jsem slyšel nadávat kolegu na Octavii II). Např. Nissan Almera mi jezdí stále absolutně bez problémů. A to jsem je měl obě stejně rád... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

prostě natrefíš na kus který je "páteční" ale hlavně zdraví :lol: musí se to brát z humorem..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: problémy

Příspěvek od mirpie »

škodovkou si fakt nepomůžeš. Jednak si brutálně připlatíš, abys neměl holátko na plechách s nenalakovanými plasty, kliky a zrcátky a abys měl nějakou tu výbavu, dále budeš mít tuctové auto se zvýšeným zájmem zlodějů a co se týká spolehlivosti, moc růžový to taky není. Kamarád si koupil Fábii 1.4MPI a měnil už termostat, servořízení :!: , ted ho čeká ložisko, sere se mu ostřikování okna /nějaký blbý trysky nový konstrukce), žárovky tomu praskaj jak na běžícím páse....ted nevim, co ještě povidal, byla toho kupa.
A osobně mám spesciálně na škodovky a VW averzi jak prase. Dávat na jednu stranu menší zrcátko a mlhovky cpát do hlavních světel je totální hovadina (jo, už se poučili) a marketingový vydařený tah koncernu VW mě taky odrazuje. Divim se, že volant není za příplatek.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

hlavně Accenta budu splácet ještě 4 roky a za tu dobu budou úplně jiné auta.. a neřím že nezustanu u Hyundae cena a auta mají moc pěkné :-) někde sem četl že za 2 roky bude 3 světová válka :mrgreen:
Jinak já mám ze škodovkou jen ty něj zkušenosti... všichni v rodině je mají jen já sem černá ovce :wink:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: problémy

Příspěvek od ouzo1 »

David C3 píše:jo a všiml sem si že se dáku mě čouhají ty bíle nitě které tam jsou všité. Tak jim to taky pak řeknu a snad neřernou (to máte od ryflí bla bla) na C3 160tiskm a na Fabce mam najeto 265tis a sedaky jako nové :-k
Čau.....Jak si dopadl s reklamací sedačky? Mám auto 5.měsíců a na sedadle u řidiče mě koukají taky nitě. :x . Nechtěl sem kupovat nevkusný potahy, ale asi budu muset :? Nejdřív zadní okno, pak soft a nyní mizerná sedačka ](*,) .
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“