audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo píše:Vilda: No právě se obávám, že to nezkousne více jak 2GB :-k
No, limit tam je a je to popsaný i v manuálu k rádiu. Nezáleží ani tak na kapacitě USB Flashdisku, ale na tom, že rádio "pobere" maximálně 14 adresářů nabo 255 skladeb. Je to blbý, ale je to tak.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Aha, tak v tom bude ten problém :idea: To je fakt škoda, že to nepobere více dat. Zrovna jsem si říkal, kde mám manuál, že by to tam mohlo být popsaný, ale ty jsi mne předběhl...tak díky
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: audio

Příspěvek od jarik65 »

rokolo píše:Vilda: No právě se obávám, že to nezkousne více jak 2GB :-k
Jak píše Vilda i já mám 2GB flešku ještě sice není plná,ale hraje to v pohodě :D/
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: audio

Příspěvek od tom »

cert píše:
rokolo píše:Vilda: No právě se obávám, že to nezkousne více jak 2GB :-k
No, limit tam je a je to popsaný i v manuálu k rádiu. Nezáleží ani tak na kapacitě USB Flashdisku, ale na tom, že rádio "pobere" maximálně 14 adresářů nabo 255 skladeb. Je to blbý, ale je to tak.

Takže to cca odpovídá velikosti CD s MP3... 700MB.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

tom píše:
cert píše:
rokolo píše:Vilda: No právě se obávám, že to nezkousne více jak 2GB :-k
No, limit tam je a je to popsaný i v manuálu k rádiu. Nezáleží ani tak na kapacitě USB Flashdisku, ale na tom, že rádio "pobere" maximálně 14 adresářů nabo 255 skladeb. Je to blbý, ale je to tak.

Takže to cca odpovídá velikosti CD s MP3... 700MB.
To záleží na tom, jaký uděláš bitrate u MP3 (já mám raději vyšší, pak zvuk díky menší kompresi nepostrádá výšky). Obecně bych řekl, že to omezení odpovídá tak dvojnásobku CD.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Tak problém u mne nebyl v počtu skladeb (současný stav = 235), ale v naformátování flash-ky. Nebyla naformátována na FAT32.
Uvidím, co to udělá až tam bude více jak 255 skladeb :?:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo píše:Tak problém u mne nebyl v počtu skladeb (současný stav = 235), ale v naformátování flash-ky. Nebyla naformátována na FAT32.
Uvidím, co to udělá až tam bude více jak 255 skladeb :?:
Hmm a na jakej filesystem jsi to měl naformátovaný? FAT pobere max. 2 GB a Tys psal o 4GB Flashdisku. NTFS podle mně rádio nevezme stejně jako exFAT.
Jo a mám odzkoušeno, že pokud máš i míň jak 255 skladeb, ale třeba 17 adresářů, tak to stejně vezme jen těch 14. :(

Co se rádia týká, tak dopadli líp Ti, co to kupovali letos - podle prodejce origo rádia došly a dávají tam klasický jednoDIN aftermarket. Povětšinou Pioneer, Clarion nebo Kenwood s USB - ty budou možností nastavení a kvalitou zvuku jinde a stojí o dost míň než to origo rádio. Co jsem tak slyšel, tak poberou 4 i 8 GB plný flashdisk bez problémů. A to nemluvím o tom, že v autě zůstane ten normální tmavošedej panel kolem autorádia a ne ta stříbrná potvora...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

No právě jsem to měl naformátovaný na exFAT, a proto ten ERROR.
Já jsem originální 2DIN rádio chtěl, takže si nemám nač stěžovat, ale je pravdou, že spousta 1DIN rádií toho často nabízí více.....ale někde jsem narazil na to, že nabídka těchto 2DIN je také různorodá i s více funkcemi, ale ty se u nás neprodávají.
Mne zase napadlo vyzkoušet třeba dva adresáře po 255skladbách, ale to bude určitě to samé jako těch tvých 17adresářů s méně skladbama.......
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo píše:No právě jsem to měl naformátovaný na exFAT, a proto ten ERROR.
Já jsem originální 2DIN rádio chtěl, takže si nemám nač stěžovat, ale je pravdou, že spousta 1DIN rádií toho často nabízí více.....ale někde jsem narazil na to, že nabídka těchto 2DIN je také různorodá i s více funkcemi, ale ty se u nás neprodávají.
Mne zase napadlo vyzkoušet třeba dva adresáře po 255skladbách, ale to bude určitě to samé jako těch tvých 17adresářů s méně skladbama.......

Hmm, exFAT pobere jen Vista nebo XP po nějakým MS dopňku - z toho bylo rádio asi dost divoký.... :)
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, neporadil by jste mi někdo, jak se dá sundat rámeček okolo 2 DIN rádia ?? Pokud možno polopaticky .... nerad bych ho zničil [-X rozhodl jsem se podle Zdendy Svobody, nalakovat ho na stříbrno ... přece jen to vypadá lépe. Díky.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:Chlapci, neporadil by jste mi někdo, jak se dá sundat rámeček okolo 2 DIN rádia ?? Pokud možno polopaticky .... nerad bych ho zničil [-X rozhodl jsem se podle Zdendy Svobody, nalakovat ho na stříbrno ... přece jen to vypadá lépe. Díky.
je to v americkom servisnom manuale - niekde tu na fore boli odkazy.. bezi to vo flash playeri, takze sa to neda staihnut.. tam to je kde co a aky cudlik treba zatlacit aby to slo von
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Chlapci, neporadil by jste mi někdo, jak se dá sundat rámeček okolo 2 DIN rádia ?? Pokud možno polopaticky .... nerad bych ho zničil [-X rozhodl jsem se podle Zdendy Svobody, nalakovat ho na stříbrno ... přece jen to vypadá lépe. Díky.
Hele Vildo, až to zjistíš, tak moc nechvátej na to lakování. Nadhodím to rodinné radě :) a kdyžtak to s Tebou vyměním (kus za kus - origo za origo) - mám totiž původní stříbrnej a moc mi ta barva nesedí...
Udělej mi prosím Tě nějakou fotku jak to vypadá s tím tmavým rámečkem a hoď mi to do mailu. Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Ten stříbrnej je ale uzpůsobenej pro 2DIN rádio a ten tmavej (myslím šedej) pro 1DIN rádio :!: Proto když se dává originální rádio musí se vyměnit i rámeček......

Jinak tady je odkaz na ten manuál: http://144.162.92.233/faculty/shop/hyun ... anuals.swf
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo píše:Ten stříbrnej je ale uzpůsobenej pro 2DIN rádio a ten tmavej (myslím šedej) pro 1DIN rádio :!: Proto když se dává originální rádio musí se vyměnit i rámeček......

Jinak tady je odkaz na ten manuál: http://144.162.92.233/faculty/shop/hyun ... anuals.swf
já vím, ale Vilda píše o dvoudinovým....
Vilda píše:Chlapci, neporadil by jste mi někdo, jak se dá sundat rámeček okolo 2 DIN rádia ?? Pokud možno polopaticky .... nerad bych ho zničil [-X rozhodl jsem se podle Zdendy Svobody, nalakovat ho na stříbrno ... přece jen to vypadá lépe. Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

No jo, to je pravda....Vilda má asi nějakou vyjímku, protože pro 2DIN jsem jinej než stříbrnej neviděl. Dokonce mi to tvrdil i prodejce, když ho neměli na skladě a musel jsem čekat až přijde...
Ledaže by to bylo tím, že má benzín...což ty vlastně také...
Naposledy upravil(a) rokolo dne 24 bře 2009, 10:06, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“