Točí, ale nestartuje

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od pepan »

projdi celou palivovou soustavu.nebo může bejt čerpadlo už unavený,nemá tlaky. možná repase. :-k
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od slavino »

ak sa prechlasta tak by ti mal z vyfuku ist hodne cmud(myslim)ak chces vylucit chybu pal.fil.tak odpoj hadicku,ktora vedie z filtru von a otoc klickem ak ti palivo vystriekne tak je filter ok pri demontazi hadicky ti trochu paliva vytecie tak sa nelakni.davaj pozor na podlozky ktore su na dosadacich plochach,sluzia ako tesniace,ak ich budes davat spat tak ich daj do nejakych klesti a nahrej zapalovacom,aby si dobre sadli.potom pisni
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
amatijazz
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 led 2009, 18:58

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od amatijazz »

no, presne tento isty problem som mal asi pred pol rokom! nie a nie na to prist, vymenili sa filtre, skusal som kdejake cistiace pripravky do motora, imobilizer to tiez nebol... robilo mi to stale castejsie a castejsie, hlavne ked sa motor zohrial, kym bol studeny, tak este ako tak startoval... takisto diagnostika ukazala no problem... nastastie som natrafil na chlapika, co kedysi robil v autorizovanom Hyundai servise. povedal mi, ze prva vec, co sa zvykne pri takychto "fantomoch" robit je, ze sa poodpajaju a kompletne vycistia vsetky spoje a konektory pod kapotou! urobil to a odvtedy startuje ako cert :-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“