HYUNDAI - Nošovice

Diskuze o továrně, zaměstnancích atd..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Jak pises Hanzi... Nevim, co je na tom pravdy, ale snad jim mame na deset let odpustit dane. Ale porad je lepsi odpustit dane a zamestnat hromadu lidi, nez nic - nebo ne?

Jsem zvedavy na Cesky Hyundai :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jasně, souhlas, já to jen shrnul jako můj pohled na věc. Něco je na govno a něco je dobrýýýý - finále je takový, že co nás nezabije, to nás posílí. :P
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

tohle je moje reakce...ale porad lepsi nez kanadou do drzky
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

z www.viditelny-macek.cz


Nějak se mi nechce jásat nad investicí automobilky Hyundai v Nošovicích: vím totiž zcela určitě, že každý z nás v průměru zaplatí této automobilce 430 korun v dotacích a dalších 130 v daňových úlevách, což znamená, že někdo nezaplatí nic a já nejméně dvě tisícovky.
Také další náklady (nové dopravní komunikace v místech, kde je nepotřebuji a poničení stávajících v místě, kde je naopak potřebuji) určitě zaplatím také já.
Zato plánovaný pokles nezaměstnaných je velmi nejistý, ba skoro bych se vsadil, že bude nulový, navíc mi o případné nižší výdaje na nezaměstnané nikdo daně nesníží, jen případné ušetřené peníze rozfrcká neproduktivně jinak ( třeba na porodné převážně pro cikány - viz předvolební sliby ČSSD, což také zrovna není v mém zájmu). Zisky automobilky pak majitel repatriuje.
Takže ještě jednou: proč bych měl jásat, spíše naopak.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Zajímavý a určirě pozoruhodný názor. Z tohohle úhlu pohledu sem to nesledoval a musím mu přiznat kus pravdy. Nejvíc mě na tom se.ou ty italský spolubratři, nejsou všicky stejný, ale hodne jich z nás těží.... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Toz....nejsu ekonom a v ooru zamestnanosti se nevyznam... mozny to e...ales nad nam to o neco malinko pomuze.... snad :-/
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

Ještě jsi nezmínil stovky kamionú s materiálem které mají kmitat mezi Kiou Žilina a Nošovicemi a mají denně převážet materiál na výrobu auťákú a krom toho i 4 nákladní vlaky denně, takže chráněná krajinná oblast Beskydy končí (a na lidech se to samozřejmě taky podepíše). Jestli se hovořilo o výrobě dílú pro H v ČR, tak dnes se uvádí 65% z SK a 35% z Koreje zbytek se bude brát v ČR (takže Ho...). Zdá se že přibude mnoho pracovních míst... já tvrdím, že co zaměstná H.... o to více zaměstnancú padne v Mladé Boleslavi, takže dojde jen k určité rošádě v ziscích a zaměstnanosti. A bude třeba dálnici, tu musí někdo zaplati a H to nebude (normálně by byla na h...., nemá ekonomické a jiné opodstatnění). A v konečném dúsledku to samozřejmě odkašle jako ostatně vždy (arbitráže, soudy, tunely, .....) víme kdo...
A ještě bych zmínil arogantnost a nadutost jistých opálených robošú a managerú.... a nenažranost samosřejmě (třeba sledovat co se šušká na Slovači). Takže uvítat ano... chlebem ano (ale hodně tvrdým, a trefit se napoprvé)..... solí ano (a nešetřit, třeba i lopatou..)
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Pro ty co ještě nečetli dnešní noviny

http://img84.imageshack.us/img84/4544/novinynl0.jpg
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jako vždy, Josefe dobrý. Ty nezklameš :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Sikovnej klucina...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
fiayer
Příspěvky: 5
Registrován: 05 zář 2007, 11:07
Bydliště: Brno

Prace v Nosovicich

Příspěvek od fiayer »

Pratele, chtel bych Vam jen oznamit, ze jsem byl uspesne prijat do Hyundaie v Nosovicich a uz se moc tesim na temejsi vyrobena auta :D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prace v Nosovicich

Příspěvek od Vita »

fiayer píše:Pratele, chtel bych Vam jen oznamit, ze jsem byl uspesne prijat do Hyundaie v Nosovicich a uz se moc tesim na temejsi vyrobena auta :D
Ty tam budes pracovat ? No tak to gratuluji ...

Mame prvni kontakt ... :wink: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
vipe

Re: Prace v Nosovicich

Příspěvek od vipe »

Vita píše:
fiayer píše:Pratele, chtel bych Vam jen oznamit, ze jsem byl uspesne prijat do Hyundaie v Nosovicich a uz se moc tesim na temejsi vyrobena auta :D
Ty tam budes pracovat ? No tak to gratuluji ...

Mame prvni kontakt ... :wink: :lol:
Záleží na jaké pozici. :lol:
Asi se budu taky brzo ucházet o místo. :cry:
fiayer
Příspěvky: 5
Registrován: 05 zář 2007, 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od fiayer »

jasne ze tam budu pracovat a nebojte uvidime co se da delat :lol: , takze pratele vazte si mne
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od Hanzy »

Koukam ze je tady hodne mudrlantu kteri si mysli ze automobilka toho moc neprinese.Ja jsem da se rict mistni a mohu potvrdit ze uz ted prinesla hodne moc co se tyka rozvoje a prace pro mistni a ceske firmy a tim padem i penez je tady spousta korejcu co potrebuji bydlet jist a samozrejme tady utraceji sve penize a totez plati o lidech kteri se podileji na vystavbe s cele republiky i pokud odjinut taky potrebuji tady nekde bydlet jist takze opet penize pro nas...
Jedine snad negativum pro lidi co planovali nakup bytu nebot tem se tak ztrojnasobily ceny ale zaz na druhou stranu diky narustu cen je ti kteri snili o baracku tak kdyz prodaji byt co koupili za 300000kc prodaji za 1000000kc maji hned slusny zaklad na stavbu... :wink:
Takze uz ted prinesla stavba hodne... :wink:
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
Odpovědět

Zpět na „Hyundai Nošovice“