Lantra 1,8GL Foto by Bruce Lee Český Těšín:)

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Lantra 1,8GL Foto by Bruce Lee Český Těšín:)

Příspěvek od Vyki »

Myslim že další co nam dela pekou reklamu:) ...
Bruce Lee píše:Jsem vášnivý fotograf (zrcadlovka Canon) ale bohužel mi nejdou poslat mé fotky i přes rady.Vyskočí chyba a konec.Internet mám přes fa Netron-Třinec.Asi nějáká paseka v servru,nastavení sítě...?Škoda,moc rád bych se vám prezentoval.
mno tak tady ho mas :wink: :arrow:

Obrázek
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

FOTO

Příspěvek od Bruce Lee »

Díky za pomoc.Už jsem myslel,že ti to nepřišlo.Posílal jsem 3 fota.
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

mno, vazne zadne komentare??? :twisted:

ja myslim ze je good :arrow:
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Patris
Příspěvky: 7
Registrován: 30 kvě 2005, 20:36
Kontaktovat uživatele:

Zadní spojler

Příspěvek od Patris »

Mám taky lantru kombi a líbí se mi ten zadní spojler. Nemá někdo nějaký tip, kde by se dal sehnat na internetu?
Hyundai Lantra 97 combi, 1.6 benzín
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

zadní křídlo

Příspěvek od Bruce Lee »

Já mám zadní křídlo už od koupi.Našel jsem ale nabídku na www.rusmich.tuning.cz je tam za 4.870,-Kč a taky prahy v nabídce.Jinak to z obrázku je MS Design bylo za 4.500,-Kč,ale aktuálně ted´nevím(ale doporučuji).A ještě zkus www.kopistyling.cz (na sedan měli za 2.000,-Kč).
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

blinkry na zpětácích

Příspěvek od Bruce Lee »

Tak jsem ted´byl zpucovaný za ty blinkry od jednoho SK bratra.Já to jako paskvil nevidím.Jsou to diody od Hella 2ks za 700,-Kč.Rvát tam zpětáky sportovní a nebo s blinkry"origo"za pár tisíc se mi nechtělo z finančních důvodu.A byl by i problém na Hyundai něco takového sehnat.
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Chachaři v Orlové

Příspěvek od Bruce Lee »

Tak mne po školení "potěšilo"když jsem zjistil že mi očorovali z kol chromované krýtky ventilku.Bohužel jsem asi neměl parkovat před zvláštní-diagnostickou školou v Orlové(vedle MP).A to jsem s autem už stával na více pofiderních flecích.Nechci tady propírat rasové menšiny,ale radím s dobrým úmyslem se vyhýbat Orlové!!!Za toto bych přerážel hnáty...
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

chachaři

Příspěvek od cypisek »

Bruce Lee : Peto to mně někdo z nudy minulou zimu 2x ulomil leve přední zrcatko přímo ve svibici .. a nechtěj raději slyšet kolik stojí jedno ...

:cry:
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

haha, me ze srandy löni v zimne nekdo ulomil zrcatko ridice a sterac ridice, pac mam zrcatko v el. tak stoji kolem 4500 + lak ... ten sterac stal asi 800 a vynika jsem nasel a nechal si skodu zaplatit. . . lidi jsou svine ale lez ma kratke nohy, ten vecer jsem sel do hospody, taky aby ne dve hodiny na cajtarne kvuli protokolu a akorat skoda casu.. Tak ten vecer jsem potkal strejdu hasice asi po roce, nahoda jak blazen a tak si povidame a ja mu rikam co se mi ten vecer stalo a on se zacne smat a povida... pred chvilkou odesel muj kamarad chodime spolu na tenis a on mi rikal ze nemohl nekde projet strasne se nastval, starsi pan 45 let vystoupil z auta a jeho zena se jen nestacila divit! Ulomil mi zrcatko a sterac, uklidnil se, uvedomil si ze projet muze a jel... :wink: a tak jsem za nim sel, hnulo se v nem svedomi a priznal se mi a zaplatil bez problemu... takove jednani mam rad a podobnou zkusenost i s poskrabanym lakem... taky zaplatil :D
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“