Zabezpečení i30 proti krádeži.

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od laufas »

Tilopacar píše:Takže pro nové auto je ideální imobilizer, alarm, pískování či leptání skla a zamknutá řadící páka (defend lock nebo construct) ? Nebo co poradíte ? Případně jaká typ defend locku ? Mě se líbí ta kolobotka, ale na netu jsem to nenašel
bych dal dovnitr rotvajlera
i30 1.4 + kn, 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od 89majlo96 »

:mrgreen:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Borek »

Tilopacar píše:Takže pro nové auto je ideální imobilizer, alarm, pískování či leptání skla a zamknutá řadící páka (defend lock nebo construct) ? Nebo co poradíte ? Případně jaká typ defend locku ? Mě se líbí ta kolobotka, ale na netu jsem to nenašel
Mám ji přímo od výrobce z Prahy a tak 5 roků ji používám.Tady máš odkaz na výrobce,kde jsem ji kupoval http://www.tejral.cz/kontakt.php

Majitel pan Tejral,byl velice ochotný a příjemný.Velká výhoda kolobotky je,že nedrží pneu jako policejní(univerzální :roll: ),takže nějaké vypuštění pneu na oddělání nepomůže.V tom bočním ramenu,které jde z venku přes kolo,jsou 2 nástavce(podobné jako na gola sadu).Rameno s nástavci nasuneš na šrouby disku a z vnitřní strany kola je na kolobotce další,kratší rameno,které se T.imbus.klíčem(součástí dodávky) přitáhne k ráfku a poté do vstupu pro imbus vsune zámková vložka.
Popis vypadá dost složitě,ale je to jednoduché :D .Je to z pořádného materiálu,nikde žádné šroubky,spoje a pod.napadnutelné slabiny.Když budeš chtít víc fotek(ty asi řeknou více než dlouhý popis :mrgreen: ),tak ti ji nafotím z více stran(v PC víc fotek nemám). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Tilopacar
*
Příspěvky: 58
Registrován: 11 dub 2009, 12:56
Bydliště: Slaný

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Tilopacar »

Díky, mu písnu na meil, a na kolik to vyjde a nezamrzne zámek třeba v zimě když je pod sněhem nebo pod vodou a přijdou raní mrazíky ?
Tilopacar
*
Příspěvky: 58
Registrován: 11 dub 2009, 12:56
Bydliště: Slaný

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Tilopacar »

A ty používáš i medvěd block nebo jen tuhle kolobotku ? Jinak koukal jsem na stránky defend lock a tam když si zvolím objednat, tak se volí typ auta a i3O tam není..
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Borek »

Používám i Medvěd blok-na krátké zastavení(nákup...)stačí spolu s el.zabezpečením.Kolobotku používám na delší stání-když ho nechám někde na parkovišti a jdu do města nebo na dovolené před apartmánem.....
Jinak Medvěda mám montovaného z :hyu: .V nabídce měli i Construkt-zamykání kroužkem-Medvěd má zamykání vytahovací tyčkou :roll: (za stejnou cenu).Vůbec mě nenapadlo,že v Korecaru Hradec Králové, může existovat kr...én mechanik,který,do 2 dvéřáku s odjížděcím sedadlem spolujezdce,(když někdo nastupuje na zadní sedadla),namontuje Medvěda ](*,) .Ten tam prostě VŮBEC nepatří-překáží,díky posuv.sedadlu se s ním proti Construktu hrozně blbě zamyká/odemyká,stále musím posouvat sedačku spolujezdce,abych mohl zamknout/odemknout.........prostě při každé manipulaci s Medvěd blokem,mám jediné přání,mít v tu chvíli vedle auta toho mechanika,co ho do Tiburona montoval a tu tyčku mu strčit do p....e :evil: :mrgreen: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od De&d »

Borek píše:Používám i Medvěd blok-na krátké zastavení(nákup...)stačí spolu s el.zabezpečením.Kolobotku používám na delší stání-když ho nechám někde na parkovišti a jdu do města nebo na dovolené před apartmánem.....
Jinak Medvěda mám montovaného z :hyu: .V nabídce měli i Construkt-zamykání kroužkem-Medvěd má zamykání vytahovací tyčkou :roll: (za stejnou cenu).Vůbec mě nenapadlo,že v Korecaru Hradec Králové, může existovat kr...én mechanik,který,do 2 dvéřáku s odjížděcím sedadlem spolujezdce,(když někdo nastupuje na zadní sedadla),namontuje Medvěda ](*,) .Ten tam prostě VŮBEC nepatří-překáží,díky posuv.sedadlu se s ním proti Construktu hrozně blbě zamyká/odemyká,stále musím posouvat sedačku spolujezdce,abych mohl zamknout/odemknout.........prostě při každé manipulaci s Medvěd blokem,mám jediné přání,mít v tu chvíli vedle auta toho mechanika,co ho do Tiburona montoval a tu tyčku mu strčit do p....e :evil: :mrgreen: .
Jestli se ti mechoša podaří dostihnout a vrazit mu to tam tak to nezapomeň zamknout a párkrát otočit :D
i30 1.4 Cmf KimShit
Tilopacar
*
Příspěvky: 58
Registrován: 11 dub 2009, 12:56
Bydliště: Slaný

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Tilopacar »

Lidi, kdo z vás má teda na skle vypískovaný nebo vyleptaný VIN kod a tedy je lepší pískování nebo leptání ?
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Espero »

Tilopacar píše:Lidi, kdo z vás má teda na skle vypískovaný nebo vyleptaný VIN kod a tedy je lepší pískování nebo leptání ?
Já to mám oboje, na Hyundaji vyleptaný a na Dacii vypískovaný a je to úplně jedno. Obojí nestoji za nic. U leptání hrozí potřísnění laku kyslelinou, u pískování otryskání pískem. [-o<
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od matysekul »

Já budu leptat. Včera jsem objednal sadu na vinmark . Zrovna mají akci,sadu za 390. Dnes konci. Je to rozhodně levnější než pískovani. Službu to udělá stejnou.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Tilopacar
*
Příspěvky: 58
Registrován: 11 dub 2009, 12:56
Bydliště: Slaný

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Tilopacar »

matysekul píše:Já budu leptat. Včera jsem objednal sadu na vinmark . Zrovna mají akci,sadu za 390. Dnes konci. Je to rozhodně levnější než pískovani. Službu to udělá stejnou.
Jo koukal jsem, asi si taky objednám, jen mi vadí trochu že ta samolepka má na sobě jejich reklamu
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Mexican »

Tilopacar píše:
matysekul píše:Já budu leptat. Včera jsem objednal sadu na vinmark . Zrovna mají akci,sadu za 390. Dnes konci. Je to rozhodně levnější než pískovani. Službu to udělá stejnou.
Jo koukal jsem, asi si taky objednám, jen mi vadí trochu že ta samolepka má na sobě jejich reklamu
to maju vsetky.. tu reklamu :-D aj tie ofiko leptanie CEBIA (alebo ako sa to vola)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Borek »

De&d píše:
Borek píše:Používám i Medvěd blok-na krátké zastavení(nákup...)stačí spolu s el.zabezpečením.Kolobotku používám na delší stání-když ho nechám někde na parkovišti a jdu do města nebo na dovolené před apartmánem.....
Jinak Medvěda mám montovaného z :hyu: .V nabídce měli i Construkt-zamykání kroužkem-Medvěd má zamykání vytahovací tyčkou :roll: (za stejnou cenu).Vůbec mě nenapadlo,že v Korecaru Hradec Králové, může existovat kr...én mechanik,který,do 2 dvéřáku s odjížděcím sedadlem spolujezdce,(když někdo nastupuje na zadní sedadla),namontuje Medvěda ](*,) .Ten tam prostě VŮBEC nepatří-překáží,díky posuv.sedadlu se s ním proti Construktu hrozně blbě zamyká/odemyká,stále musím posouvat sedačku spolujezdce,abych mohl zamknout/odemknout.........prostě při každé manipulaci s Medvěd blokem,mám jediné přání,mít v tu chvíli vedle auta toho mechanika,co ho do Tiburona montoval a tu tyčku mu strčit do p....e :evil: :mrgreen: .
Jestli se ti mechoša podaří dostihnout a vrazit mu to tam tak to nezapomeň zamknout a párkrát otočit :D
Dobrý nápad :lol: -taková třešnička na dortu.A zahodit klíč :!: :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od De&d »

Borek píše:
De&d píše:
Borek píše:Používám i Medvěd blok-na krátké zastavení(nákup...)stačí spolu s el.zabezpečením.Kolobotku používám na delší stání-když ho nechám někde na parkovišti a jdu do města nebo na dovolené před apartmánem.....
Jinak Medvěda mám montovaného z :hyu: .V nabídce měli i Construkt-zamykání kroužkem-Medvěd má zamykání vytahovací tyčkou :roll: (za stejnou cenu).Vůbec mě nenapadlo,že v Korecaru Hradec Králové, může existovat kr...én mechanik,který,do 2 dvéřáku s odjížděcím sedadlem spolujezdce,(když někdo nastupuje na zadní sedadla),namontuje Medvěda ](*,) .Ten tam prostě VŮBEC nepatří-překáží,díky posuv.sedadlu se s ním proti Construktu hrozně blbě zamyká/odemyká,stále musím posouvat sedačku spolujezdce,abych mohl zamknout/odemknout.........prostě při každé manipulaci s Medvěd blokem,mám jediné přání,mít v tu chvíli vedle auta toho mechanika,co ho do Tiburona montoval a tu tyčku mu strčit do p....e :evil: :mrgreen: .
Jestli se ti mechoša podaří dostihnout a vrazit mu to tam tak to nezapomeň zamknout a párkrát otočit :D
Dobrý nápad :lol: -taková třešnička na dortu.A zahodit klíč :!: :D
JJ, a víš co se s tím musí udělat když nemáš klíč.........vytrhnout!
i30 1.4 Cmf KimShit
Tilopacar
*
Příspěvky: 58
Registrován: 11 dub 2009, 12:56
Bydliště: Slaný

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Tilopacar »

Že vás pořád otravuju, a máte všici k tomu defendlocku nebo medvědlocku i pojištění proti odcizení nebo na to kašlete ? Protože to se my zdá že bych pořád jen vydělával na to auto a cpal do něj nesmyslé pojistky.)
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“