Moje Sonata uz dojezdila :-(

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od strato »

Ahoj vsichni. Tak dnesnim dnem moje Sonicka dojezdila. Duvod? Zadreny motor. Z casti zato muzu aj ja ale co uz... Nevim kolik by stal jinej tak kdyby nekdo mel jeden navic za rozumnou cenu tak by se dalo neco jeste vymyslet. A kdyz ne tak ji budu muset prodat na ND. No a kdyz uz jsem z casti bez auta tak se asi budu muset s Vama rozloucit. :cry: Za ten kratky cas co jsem tu byl jsem se dost noveho dozvedel a spoznal jsem i par lidi s kteryma udrzuju kontakt dodnes. Je to urcite jedno z nejlepsich stranek co jse tyce aut a lidi kolem. Tak se mejte a mozna se tu nekdy objevim zas s jinzm autem ( samozrejme Hyundaiem)


Michal
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od Hardcam »

Pevne budu doufat, ze s Hyundaiem, ale malokdy to tak byva. Tam se mej a kup neco, co zase dlouho vydrzi...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od cypisek »

Hele nevěš hlavu, něco pořešíme, sice ja tu svoji už nemám ale nějake díly se najdou, včetně těch motorových, otazka, kolik bys byl ochotny vrazit aby zase jezdila :roll: , víš jak, není to daleko da se to přitahnou ke mně a udělat :wink:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od Kony5 »

no jeslti to budeš dávat na ND měl bys zadní dveře?? hlavně bez rzi...no a možná ještě v jakým stavu máš sedačky (pokus sou kožený)ty moje nic moc tak hledám nějaký lepší...případně jestli máš digitální klimu ? potřeboval bych ten ovládací panel díky [-o< :hyu:
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od Kony5 »

.
Přílohy
dělám prestavbu :-) tak potřebuju nějaký díly
dělám prestavbu :-) tak potřebuju nějaký díly
100_5629.jpg (202.37 KiB) Zobrazeno 1763 x
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
D.madron
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2008, 12:57
Bydliště: Ostrava poruba

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od D.madron »

zdravim měl bych sonatu na prodej, zřejmě má prasklou hlavu dostala se mi voda do motoru místo oleje tam je kafe z mlíkem, má nové rozvody, aku a plno jiných věcí za posledních 5 měsíců jsem do ní investoval 28000kč a takhle se mi odvděčila sviňa. Je v plné palbě digitální klima, kožené sedačky atd. Jo a je tam skoro 4 roky nově dělaný lpg po revizi. Životnost bomby ještě 8 roků. Zánovní letní gumy vzorek 92% na liťákách a skoro nové zimní na plecháčích jeté jednu zimu tu minulou. Technická do 6/2010. Má ale prohnilé prahy ,ale jinak všude jinde je zdravá. Možná ,že bych jí chtěl i opravit ,ale nevím na kolik by mě to vyšlo??? Nemáte někdo zkušenosti s výměnou motoru??? Předem díky za rady co stím a nebo za nabídky jsem z Ostravy ,možná bych mohl dodat i fotky. Kdyby měl někdo skutečný zájem tak volejte nebo pište na 608684987, Email: D.madron@seznam.cz Ahoj
hyundai sonata 2,0l 16v 102kw lpg r.v. 1996
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od Kony5 »

madron...přesně vím jak ta tvoje sonáta vypadá :D měli sme ji na servise(dělal sem ti na tom rozvody) ..bohužel musím říct že ta kastle už je totál...nejsou to jen prahy ale je to chycený celý ...to už se ani opravovat nevyplatí...ale kdyby byla časem na ND tak bych bral digitální klimu ...(ovladač)
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
D.madron
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2008, 12:57
Bydliště: Ostrava poruba

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od D.madron »

Kony5.... kolik bys dal za ten ovladač na tu klimu??? A nechtěl bys ještě něco jiného protože já to stejně asi budu dávat do šrotu.... hlavně bys sis to musel vyndat protože já absolutně nevím jak. A stou kastlí nevím jestly máš pravdu mě to teda totál nepřipadá ty prahy ano ty jsou v prdely + ještě jeden zadní lem ale jinak celkem pohoda pár roků by to ještě určitě vydrželo. Tak se kdyžtak ozvi hoj
hyundai sonata 2,0l 16v 102kw lpg r.v. 1996
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od Kony5 »

no jako spravit se dá všechno vyvařit ...ale tohle by vyšlo na zbytečný prachy....nevim kolik by sis představoval cenu za ten ovladač? plus se kouknu na tu kabeláž a případně pokud tam je samostatná rj pro klimu tak bych prostě vzal vše co bych potřeboval abych to dostal do svojí sonáty...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
D.madron
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2008, 12:57
Bydliště: Ostrava poruba

Re: Moje Sonata uz dojezdila :-(

Příspěvek od D.madron »

Kony5: Já vůbec nemám představu s tou cenou zkus se podívat někde na netu kolik to tak stojí a urřitě bysme se nějak domluvily. Nejraději bych to chtěl prodat celé jen ten plyn co tam je stál 40000kč a je 3,5 roku starý. Kdybys o někom věděl kdo by to vzal tak se ozvi chtěl bych za to aspoň 9000kč. Je tady na těch stránkách nějjaké fórum inzerce? Že bych tam hodil inzerát. Já myslím že za tu cenu paráda na náhradní díly nebo pro nějakého fanšmejkra co by si to dal do kupy, to auto by ještě službu určitě udělalo.Zkus tedy někoho poptat dík hoj....
hyundai sonata 2,0l 16v 102kw lpg r.v. 1996
Odpovědět

Zpět na „SONATA“