MOTOR

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR

Příspěvek od PhanTom »

mayq píše:
PhanTom píše: Bylo to přímo od DELPHI, zkusím pohledat doklad, flašku už jsem zahodil.
Bolo to cisto len pre diesel ??
Hej, ale robia aj niečo podobné pre benzín:
E - ADITIVUM DO BENZÍNU (STANADYNE INJECTOR CLEANER AND CONDITIONER)
01 - lze jej použít pro všechny benzínové motory
02 - zlepšuje výkon
03 - čistí vstřikovače
04 - snižuje opotřebení palivového systému
05 - neobsahuje agresivní alkohol
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Reklama
 

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR

Příspěvek od mayq »

Diky moc, pozrel som si to len to bude asi celkom problem na SVK zohnat, ale rozhodne to vyzera ako vec ktora moze pomoct.
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR

Příspěvek od PhanTom »

mayq píše:Diky moc, pozrel som si to len to bude asi celkom problem na SVK zohnat, ale rozhodne to vyzera ako vec ktora moze pomoct.
No, jezdívám dost často na SK, v Trenčíně mám servisní pobočku bývalé mateřské firmy. Cca 1x za 14 dní tam jezdím a potom křižuji slovensko po servisech. Tak pokud chceš, napiš do SZ nějaký kontakt a já to můžu hned zítra v Praze koupit. Budu tam brát i to aditivum do mého, tak bych to přibral a hodil do kufru. Na SK pojedu asi příští týden (teď jedu brázdit řeky :) )

Nechci těm jejich přísadám dělat reklamu, třeba je to placebo, ale fakt je ten, že mi to pomohlo a jednou za čas prostě ten motor budu rozmazlovat. Rozhodně to mělo větší efekt, než když jsem do nafty přidával aditivum od SHERONu (i kyž to v zimě taky nebylo špatné)
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
truhlina
*
Příspěvky: 35
Registrován: 15 lis 2008, 11:16

Re: MOTOR

Příspěvek od truhlina »

aditivum Delphi mají na www.autohulda.com
Santa Fe 2.0 CRDI r.v. 2001 4WD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem dneska zakoupil STP cistic vstrikovani, soucasne pouzivam aditivum k nafte STP a motor doctor prisadu do oleje STP....subjektivne se mi zda, ze se auto chova jak nove:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR

Příspěvek od Borek »

Asi začnu také míchat a prodávat zázračné lektvary-vidím,že se na tom dají vydělat těžký prachy :mrgreen: .
Přílohy
DSC01042upr.JPG
DSC01042upr.JPG (122.34 KiB) Zobrazeno 938 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

Borku, aditivum mi pomohl v zime pri startovani a na predchozich autech uklidnil mlatici motor (motor doktor). Takze ty si ver cemu chces, me to dukaz dalo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
truhlina
*
Příspěvky: 35
Registrován: 15 lis 2008, 11:16

Re: MOTOR

Příspěvek od truhlina »

Vždycky se najde někdo kdo tomu nebude fandit-aditivu.Pokud s tím má spotřebitel dobrou zkušenost,tak by se měl pan Chytka,který článek napsal, radši informovat u obyčejných lidí než v nějakem ustavu.Můžeš napsat, ve kterém časopisu ten článek vytiskli?Ráda bych si ho přečetla celý.
Santa Fe 2.0 CRDI r.v. 2001 4WD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

Rekl bych - Pravo? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR

Příspěvek od Borek »

Právo čte Hard :D .Přesně už nevím v jakém časáku to bylo-ale byl to časopis výlučně o autech(Autocar,Svět motorů nebo něco takového).
Harde,pokud myslíš aditivum do nafty a hlavně v zimě,to ti nikdo nebere.Při kvalitě a hlavně jen povinosti prodávat v zimě pouze zimní naftu,která je filtrovatelná JEN do -20 stupňů(arktickou naftu MŮŽE prodávat jen kdo chce :wink: ),ty srágory proti zamrzání nafty beru.Do benzínu žádný dodatečný sajrajt nepatří a do olejů už tuplem ne.Píšeš,že ti uklidnil mlátící motor-ano věřím tomu,to není nic divného.Stejně tak ti pomůžou i skvělé superaditivované oleje-----potom se dočteš,co ta aditiva,zklidňující (ztišující)běh motoru jsou.Třeba chlor(a čím víc ho výrobce do oleje naleje,tím jde motor tišeji(chlor se naváže na stěny válců) a spotřebitel je nadšen :roll: -opravdu to funguje,ale druhou stranou mince je agresivita chloru a jeho rapidní rozežírání válců ](*,) .Takže aby nedošlo k omylu-netvrdím,že zázračné přípravky neztiší tvůj mlátící motor,ale že ti ho třeba v tomto případě doslova rozežerou a nadělají více škod než užitku.....za ticha. :mrgreen: Stejně tak oleje/dodatečné zázračné přípravky s teflonem a pod.-motor si jen přede a zákazník je spokojený,protože hned slyší rozdíl............a teflon se tiše začne usazovat v olej.filtru :shock: .......a oleje prochází čím dál méně......a písty/stěny válců se nestačí divit,kde že se ten olej courá.... :mrgreen: Takže tak nějak.
Zázračná aditiva fungují,o tom se nikdo nepře,jen výrobce na etiketě nepíše o jejich odvrácené tváři.Pro upřesnění-to není žádný můj výzkum,ale tyhle poznatky lze najít v testech chem.laboratoří a odkazy jsou už i tady na foru,protože o olejích/aditivech už tady toho bylo popsáno moc.
Nepíšu to proto,že bych chtěl někoho odradit od nákupu Ekolube...a pod.přípravků,to je každého věc,co si do motoru,převodovky,nádrže....naleje.Jen,že tyhle přípravky nemají jen tu dobrou tvář,kterou po aplikaci majitel hned slyší. :-k
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

Borek: o jsem koukal na etiketu, chlor ani teflon to neobsahuje....a me diky tomu jelo auto zase o neco dyl. Vzhledem k tomu, jak priserne husta kapalina to je - 350km vyteka cca 5minut, nevim, jestli chlor by byl zrovna tou nejdulezitejsi slozkou. A oleje jsem pouzival a pouzivam kvalitni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
truhlina
*
Příspěvky: 35
Registrován: 15 lis 2008, 11:16

Re: MOTOR

Příspěvek od truhlina »

Tak jsem tam nalila aditivum Delphi diesel plus,tak doufám,že až přijdu ráno k autu budu tam mít ještě motor :wink:
Santa Fe 2.0 CRDI r.v. 2001 4WD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

ObrázekObrázek

ja aditiva pouzivam pres rok a zatim motor mam...v nejhorsim vezmu flexu a udelam do podlahu diru na verzi Flinstone.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
truhlina
*
Příspěvky: 35
Registrován: 15 lis 2008, 11:16

Re: MOTOR

Příspěvek od truhlina »

mám psy,tak je zapřáhnu alespon se vyběhají :mrgreen:
Santa Fe 2.0 CRDI r.v. 2001 4WD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: MOTOR

Příspěvek od Hardcam »

Naky zviatka vidim v avataru, tak ti by to urcite zvladli...mas link na to aditivum, cos tam nalil? V aute mam olej Delphi, ale ceny aditiv jsem nike nenasel.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“