Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od laufas »

Stejne mi to porad prijde na jedno brdo ten trojblik. Beztak musim na tu packu chmatat tak co :roll: A kdyz neco objizdim na dlouhe rovine, tak to taky zmacknu jen tak lehoucce, aby to bliklo 1-2x
i30 1.4 + kn, 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od laufas »

oKo píše:
matysekul píše:A to je právě automatické zavírání oken.A na to je opravdu potřeba externí modul,který ještě není dořešený.
Z diskuze kolem automatického zavírání oken na i30 jsem trochu zmatený. V ceníku příslušenství je "006ND21 Modul autom. zavírání 2 oken". Takže co je vlastně nedořešeno?
Nemas na mysli jednim stiskem cudliku na ovladani oken zavrit cely okno?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od PhanTom »

matysekul píše:
Modul by byl asi potreba na zavreni oken pri pouziti dalkoveho ovladani (zamknes auto, zavrou se ti okna ... )
A to je právě automatické zavírání oken.A na to je opravdu potřeba externí modul,který ještě není dořešený.

co toto ?? http://www.9000.cz/zbozi/60-automaticky-dojezd-4-okna
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
štaflík
**
Příspěvky: 171
Registrován: 01 dub 2009, 10:08

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od štaflík »

laufas píše: Nemas na mysli jednim stiskem cudliku na ovladani oken zavrit cely okno?
Ne, podržením klíče v zámku a nebo (a lépe) zamknutím na dálkáč, se Ti samy zavřou okna.
ex i30cw 1.6 CVVT Classic; Ulsan
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od laufas »

štaflík píše:
laufas píše: Nemas na mysli jednim stiskem cudliku na ovladani oken zavrit cely okno?
Ne, podržením klíče v zámku a nebo (a lépe) zamknutím na dálkáč, se Ti samy zavřou okna.
TY vim o cem tady porad mluvis, ale ON jestli to nema na mysli.
Jako ze by fce zavirani oken centralem byla jen na 2 okna? :lol:
i30 1.4 + kn, 12/2007
sceslav
Příspěvky: 5
Registrován: 09 bře 2009, 15:46
Bydliště: Dolní Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od sceslav »

laufas píše: Nemas na mysli jednim stiskem cudliku na ovladani oken zavrit cely okno?
No to je zase jiná kapitola .. tak mnohdy nerozumím, proč to nejde i obráceně .. Na bezpečnost provozu to zavírání oken za jízdy asi nemá zrovna blahodárny účinek... natož např. když potřebuju zavřít to pomalé okno a současně přeřadit...
Hyundai i30..
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od oKo »

štaflík píše:No jednak že celkem samozřejmou věc, defacto SW, chtějí celkem draho doplácet a za druhé jak v nějaké diskuzi, tak i v praxi, to prodejci Hyu mají tendenci zákazníkům rozmlouvat, že s tím prý bývají potíže. Možná je to ale jen výmluva těch méně schopných prodejců, nevím.
Můj prodejce v tom problém nevidí. Když jsem s ním probíral funkce zamykání, tak na otázku, jestli i30 umí při zamykání i zavřít okna řekl, že ne, ale že to lze doinstalovat. A nechci mu podsouvat, že neví nebo tají, protože jednání s ním byla vždy korektní. Uvidím, až bude více zkušeností, přece jen jsem velmi čerstvým majitelem.
BTW: stále si pamatuju, jak nám před pár lety volala sousedka z vedlejšího vchodu, že jsme (u staré feldy) nechali otevřené auto. A nebyla to okna, ale dveře dokořán a na ulici :shock:.
Uživatelský avatar
štaflík
**
Příspěvky: 171
Registrován: 01 dub 2009, 10:08

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od štaflík »

oKo píše: Můj prodejce v tom problém nevidí. Když jsem s ním probíral funkce zamykání, tak na otázku, jestli i30 umí při zamykání i zavřít okna řekl, že ne, ale že to lze doinstalovat. A nechci mu podsouvat, že neví nebo tají, protože jednání s ním byla vždy korektní. Uvidím, až bude více zkušeností, přece jen jsem velmi čerstvým majitelem.
BTW: stále si pamatuju, jak nám před pár lety volala sousedka z vedlejšího vchodu, že jsme (u staré feldy) nechali otevřené auto. A nebyla to okna, ale dveře dokořán a na ulici :shock:.
U jakého prodejce? Já jsem to teda odpískal, že si zvyknu, ale na druhou stranu...
Já mám zkušenost, že kdykoliv jsem nechal auto na sídlišti odemčené -jednou i tři dny - tak se nic nestalo. Vždy mi vykradli zamčené. Třeba mají sloději něco jako svojí čest a jít do otevřeného auta bez překážek je pod jejich úroveň :lol:
ex i30cw 1.6 CVVT Classic; Ulsan
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od oKo »

Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od zello »

Ja napriklad trojblik tiez nepotrebujem. Na poliprazdnej ceste ked potrebujem niekoho obehnut tak fakt staci tuknut do packy nech to raz dva krat blikne. A vtedy tam nemam preco riesit tazko ovladatelny volant. A v pripade ze niekam odbocujem tak nemam problem nechat tu smerovku blikat, nakolko je to bezpecnejsie pre mna a aj ostatnych ucastnikov premavky.

Vedia ake mam umysly a je tam velmi mala sanca ze by prehliadli pre niekoho komfortny trojblik.

Co sa tyka okien tak ma stve akurat ze sa nedaju zatvorit jednym dlhsim podrzanim packy, ale ze to treba drzat po cely cas.
A nakolko mam klimu ako asi vacsina z nas co mame i30-ky tak nemam ani dovod nejak specialne otvarat pocas jazdy okna.
Robi to iba prievan v aute a pri vyssich rychlostiach aj neprijemny hluk okrem inych veci.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Hardcam »

zello: hehe, Elantra ma taky auto sjizdeni jen dolu, jenze asi pred pul rokem jsem delal neco u rapraku a od ty doby mi to automaticky vyjizdi i nahoru. Zastavit to muzu kde chci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od laufas »

Hardcam píše:zello: hehe, Elantra ma taky auto sjizdeni jen dolu, jenze asi pred pul rokem jsem delal neco u rapraku a od ty doby mi to automaticky vyjizdi i nahoru. Zastavit to muzu kde chci.
co? :shock: :mrgreen:
Cos tak zhruba delal? Ze bych to taky posolichal :-D
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Hardcam »

laufas: no, zkoumal jsem, jak jsou pripojeny vyskace, ktery Ela ma externe a kdyby prestaly hrat, jestli se tam daj koupit uni, vsechny konektory jse mel odpojeny. Pak jsem to cely poskladal, zapojil a najednou ta packa funguje nahoru i dolu, ale jde vic zlehka...:) Ti to natocim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od laufas »

Sakra dobrej mekánik :mrgreen:
Takze vse odpojit a zapojit rikas :-k
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Hardcam »

laufas: rozebrat, neco tam zku*vit a zase poskladat...rozhodne to nebylo zadny prepojovani:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“