DO centralu

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Petaniss
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2009, 21:55

DO centralu

Příspěvek od Petaniss »

Dobrej den :)

koupil sem si DO na centralni zamykani....a chci ho namontovat do meho hyundai (2000)... muze mi tady nekdo prosim v kratkosti napsat zhruba jak na to a kde co hledat? :) mam cloveka kterej by mi to udelal...ale ten je hodne vytizen tak sem si rekl ze bych se do toho pustil sam...

(jedna se o tohle DO http://www.rakso.cz/detail/vystrelovaci ... i-klice-2/)
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: DO centralu

Příspěvek od zahyx »

Petaniss píše:Dobrej den :)

koupil sem si DO na centralni zamykani....a chci ho namontovat do meho hyundai (2000)... muze mi tady nekdo prosim v kratkosti napsat zhruba jak na to a kde co hledat? :) mam cloveka kterej by mi to udelal...ale ten je hodne vytizen tak sem si rekl ze bych se do toho pustil sam...

(jedna se o tohle DO http://www.rakso.cz/detail/vystrelovaci ... i-klice-2/)
jde ti odemknout od spolujezdce cele auto ??
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: DO centralu

Příspěvek od zahyx »

a jestli ne tak si budes muset koupit jeden servomotorek do dveri ridice nekde na foru to tu je ale je to na getze ale to je jedno postup je stejny
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Petaniss
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2009, 21:55

Re: DO centralu

Příspěvek od Petaniss »

no..tak si budu muset koupit ten servomotorek....rozdelal sem dvere a u ridice a tam je jenom "spinac ci co" a ten posila proud do do servomotorku spolujezdce....ty dvere sem taky otevrel a ten spinac i ten servomotorek maji uplne stejnou krabicku..jenom sem nejak nenasel servomotorek na netu kterej by byl stejnej...abych nemusel pri koupi jinyho resit uchyceni..ale asi budu muset no :)
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: DO centralu

Příspěvek od zahyx »

to by jses nedoplatil za celi zamek
jen je skoda ze jsem tu svoji instalaci centralu nenafotil to by ti hodne pomohlo
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“