problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Včera jsem v Praze schytal pořádnou bouřku .... seděl jsem v Accentovi a s obavami koukal na kroupy velikosti angreštu, jak třískaji do čelního skla :? Chvílema jsem čekal, že se mi vysype čelní okno a jak na potvoru nikde žádnej most nebo průjezd, kam bych se mohl schovat :evil: K mýmu úžasu na autě, ani na čelním skle, nebylo nic 8) takže to s kvalitou Accenta zas tak špatný není .... Jinak po dlouhý zimě, mám na čelním skle taky pár škrábanců od škrabky na led, ale nic hroznýho to není. Renault po první zimě na tom byl stejně, takže nějaký rozdíl v kvalitě, mezi čelním sklem Hyundaie a Rendla nepozoruju :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Také zatím na čelním skle nepozoruji žádné viditelné změny...

Kroupy o velikosti angreštu, to už jsou dost velké. Je fajn, že to vydržely i plechy a nejsou v nich žádné důlky :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

tiez mozem povedat ze so sklom som spokojny... a to som za tych 55 000km najma na okreskach dostal sutrov celkom dost... je fakt ze jeden extra velky mi sklo skrabol, ale to bola taka rana ze som cakal ze sa to sklo rozsype.. takze zatial je to okay (klop, klop)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: problémy

Příspěvek od xwing »

No ja mam novy od utorka, ale mam nakrivo volant, ked je rovno tak auto zabaca doprava tak volant musim mat stale vytoceny dolava. Chcel som to dat do servisu v Trencine, ale povedali ze teraz nemaju cas ze maju vela prace a inde som ho dat nemohol lebo este nemam servisnu knizku.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Espero »

xwing píše:No ja mam novy od utorka, ale mam nakrivo volant, ked je rovno tak auto zabaca doprava tak volant musim mat stale vytoceny dolava. Chcel som to dat do servisu v Trencine, ale povedali ze teraz nemaju cas ze maju vela prace a inde som ho dat nemohol lebo este nemam servisnu knizku.
Tak to máš blbý, najdi si nějakou velkou plochu a jezdi zatím dokolečka, ať si nenamáháš ruce.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

xwing píše:No ja mam novy od utorka, ale mam nakrivo volant, ked je rovno tak auto zabaca doprava tak volant musim mat stale vytoceny dolava. Chcel som to dat do servisu v Trencine, ale povedali ze teraz nemaju cas ze maju vela prace a inde som ho dat nemohol lebo este nemam servisnu knizku.
ked uz budes pri tom, daj si rovno urobit geometriu.. volant by nemal byt nakrivo len tak... a ked ti budu manipulovat s volantom, je to legitimny dovod aby sa kukli na geometriu (ta je u mnohych Accentov trochu vylagrovana)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: problémy

Příspěvek od xwing »

Mexican píše:
xwing píše:No ja mam novy od utorka, ale mam nakrivo volant, ked je rovno tak auto zabaca doprava tak volant musim mat stale vytoceny dolava. Chcel som to dat do servisu v Trencine, ale povedali ze teraz nemaju cas ze maju vela prace a inde som ho dat nemohol lebo este nemam servisnu knizku.
ked uz budes pri tom, daj si rovno urobit geometriu.. volant by nemal byt nakrivo len tak... a ked ti budu manipulovat s volantom, je to legitimny dovod aby sa kukli na geometriu (ta je u mnohych Accentov trochu vylagrovana)
V servise vravel ze tak ci tak to musi dat na geometriu ze bez toho by to nemohol spravit (preto to nemohol na pockanie), ale diky za radu
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: problémy

Příspěvek od jurmich »

aj mne sa zda ze je ten volant trocha dolava. asi si dam skontrolovat geometriu aj ja.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: problémy

Příspěvek od DEXTER »

volant som mal aj ja trochu vychyleny v original hyundai servise chceli za to 30€ a to si tam chceli nechat auto pol dna , tak som isiel na geometriu tam kam som vzdy chodil cakal som 20minut platil som 15€
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: problémy

Příspěvek od adam221 »

DEXTER píše:volant som mal aj ja trochu vychyleny v original hyundai servise chceli za to 30€ a to si tam chceli nechat auto pol dna , tak som isiel na geometriu tam kam som vzdy chodil cakal som 20minut platil som 15€
V stredu som kupil auto, vo stvrtok som ho bol prihlasit a objednat sa do servisu na vychyleny volant, a v piatok mi cely den robili geometriu v Autopalace... Samozrejme v ramci garancie.. Auto malo nabehanych cca 300km a malo necele 2 dni...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: problémy

Příspěvek od DEXTER »

adam221 píše:
DEXTER píše:volant som mal aj ja trochu vychyleny v original hyundai servise chceli za to 30€ a to si tam chceli nechat auto pol dna , tak som isiel na geometriu tam kam som vzdy chodil cakal som 20minut platil som 15€
V stredu som kupil auto, vo stvrtok som ho bol prihlasit a objednat sa do servisu na vychyleny volant, a v piatok mi cely den robili geometriu v Autopalace... Samozrejme v ramci garancie.. Auto malo nabehanych cca 300km a malo necele 2 dni...
neviem co tam robia na tom cely den , ja tam auto nikdy nenecham bez dozoru pocul som dost vela prihod na to aby som to neurobil , vymenia ti vsetko co sa len da a to nie je problem len :hyu: servisou
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
karesino
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 úno 2009, 18:00

Re: problémy

Příspěvek od karesino »

Ked uz problemy,tiez napisem co ma trapilo v minulosti a co ma trapi este stale,ale zatial to neriesim.Teda hned na zaciatku,auto ma najazdenych cosi nad4000 ma 5 mesiacov.Hned po dvoch tyzdnoch,mozno aj od kupy auta(som bol nateseny z noveho auta,mozno som to nevsimol) svietila kontrolka airbag.Pri prehodeni letnych pneumatik na elektrony v znackovom servise chybu odstranily-resetovany pravy airbag.Dva tyzdne na to radio neukaze ani znaky zivota,vypnutie motoru nepomoze-otec ide volat servis,sadnem do auta nastartujem auto,radio ide bez problemov .Dalsi pripad:znami chce nastupit do auta,prave zadne dvere sa nedaju otvorit-doma zamknem a odomknem-je to ok :shock: V interieri pred 500km,daco zacalo strasne vrzgat zda sa mi ze vodicove sedadlo.Oneskorenie na dotiahnutie okien,co ma byt tusim pol minuty kedy funguje,kedy nie.Volant je skriveny dolava,za jazdy taha do prava.Dvojku dakedy nebere,ani spatocku-ono je to tak ze zaradim spatocku,tak clovek to musi tlacit dalej a pri pomalom pustani spojky to naskoci na miesto.A toto je spolahlive auto =D> ,som zvedavy co bude o 3 roky
Peters
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 17:56
Bydliště: Hradec Králové

Re: problémy

Příspěvek od Peters »

Zdravím všechny majitele Accentů. Pořídil jsem si tohle auto přibližně před měsícem, teď mám najeto něco přes 1200km a celkově jsem velice spokojený. Rád bych se ale zeptal na dvě věci:
1. Stejně jako mnoho z vás mám při jízdě rovně volant mírně stočený doleva. Auto nikam netáhne, ale natočení volantu je patrné. Prokázalo se u někoho z vás, že je to špatnou geometrií nebo je to prostě vlastnost?
2. I po dlouhé jízdě (více než 50km) nedosáhne teplota motoru na tu velkou čárku uprostřed ukazatele teploty a zůstává stále kousek pod. Je to normální?
Hyundai ACCENT 1.5CRDi
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: problémy

Příspěvek od adam221 »

Peters píše:Zdravím všechny majitele Accentů. Pořídil jsem si tohle auto přibližně před měsícem, teď mám najeto něco přes 1200km a celkově jsem velice spokojený. Rád bych se ale zeptal na dvě věci:
1. Stejně jako mnoho z vás mám při jízdě rovně volant mírně stočený doleva. Auto nikam netáhne, ale natočení volantu je patrné. Prokázalo se u někoho z vás, že je to špatnou geometrií nebo je to prostě vlastnost?
2. I po dlouhé jízdě (více než 50km) nedosáhne teplota motoru na tu velkou čárku uprostřed ukazatele teploty a zůstává stále kousek pod. Je to normální?
Nazdar, 1. Je chybna geometria, uz sa tu o tom viac krat pisalo... Chod s tym do servisu nech ti to odstrania.. Odkial si? 2. Teplota je vporiadku... Ono sa to stale drzi nieco pod..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: problémy

Příspěvek od DEXTER »

teplota je normal a ten volant som mal aj ja na geometrii ti to v pohode zrovnaju
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“