Navigace a TMC

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Navigace a TMC

Příspěvek od PetrB »

Ahoj,
nevím do jaké sekce to zařadit, ale třeba se to tady neztratí.

Používáte někdo v navigaci aktualizace a dopravní hlášení přes TMC a jak to funguje (nemyslím technicky, ale kvalitou)?

Díky

PB.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Reklama
 

Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Navigace a TMC

Příspěvek od Slavek8 »

V praze to funguje temer bez chyb, na dalnici temer bez chyb jinde sou trochu chyby ve smyslu priklad, oprava mostu do 15.6 vyuzijte objiždku, a most uz je opraven zhruba 3 dni, takze spozdeni 1-3 dni. V praze je to docela dobry, vcera objizdku to hlasilo a taky ze ta ulice byla uzavrena, dnes uzaverka koncila a taky ze opravdu zpristupneno teda zprovozneno :lol: . Ale jsou i veci ktere tam nejsou, treba svedeni do jednoho pruhu, nekolikrat se mi stalo ze to nehlasilo. Vecinou veci ktere spomali tu plynulost na kratkou dobu tam ani nedavaj. Jinak dobra vec, ale pokud vecinu casu odjezdis ve velkym meste jako je Praha, jinak to nema vyznam.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace a TMC

Příspěvek od Romanko999 »

U nás na Slovensku bude mať túto funkciu na starosti Slovenský Rozhlas. Slovensko je už TMC pokryte ale neni ešte spristupnené verejnosti. Očakáva sa spustenie priebehu tohto roka..

Prečo mi Slovaci musíme byť furt pozadu :shock:
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Navigace a TMC

Příspěvek od PetrB »

Já jsem předevčírem jel po Praze a nejednou koukám, že mi navigace ukazuje práci na silnici, ale nic tam nebylo a dokonce ani stopy po nějaké práci. Tak jsem začal uvažovat, kde tu značku s dělníkem vzal. Pak jsem hledal na internetu něco o TMC (říkal jsem si, že třeba odtud vítr vane) a to co jsem našel byli 3-5 let staré informace. Proto jsem položil dotaz zde.


Díky

PB.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Navigace a TMC

Příspěvek od Slavek8 »

Joooo to se stava bezne, system neni dokonali a taky neni postizitelny ten kdo tu chybu udelal, a proto to tak bude fungovat dal. Obcas si ty informace je treba proverit z vice zdroju aby clovek mel jistotu :twisted:
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace a TMC

Příspěvek od Rexcor »

No na 100% to nefunguje, ale co tu funguje na 100%. Třeba to zže je několik měsíců uzavřená Pichlovka v Pardubicích to se nikde moc nedozvíš a pak neví navigace kudy Tě táhnout.
Ale jindy Nám zase dost zkrátil cestu a ušetřila nás bloudění. Takže důvěřuj, ale prověřuj:-)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“