Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Killer
**
Příspěvky: 108
Registrován: 06 dub 2007, 16:29
Bydliště: Kladno

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od Killer »

Tak zajed do servisu, at ji sestelujou. Podle mne se kazda rucka casem vytaha. Je fakt, ze ja ji skoro nepouzivam, jen pri parkovani v opravdu prudkem kopci.

Jinak ja jsem dneska volal do servisu, at objednaji ty nova lanka k radici pace. Porad to drnci a rezonuje. A jestli to tim nebude, tak jim to hodim na hlavu....
Hyundai i30 1.4 Classic Plus moonlight blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od 89majlo96 »

v servise si zase urcite vypytaju 15 eur za nic...
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od matysekul »

Proč by si měli něco vypytovat.Seřízení ruční brzdy v rámci reklamace.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od 89majlo96 »

cize by za to nemali brat prachy? no pojdem sa na to opytat co mi povedia v servise...
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od matysekul »

Určitě ne.Přijeď tam,že chceš reklamovat funkčnost ruční brzdy.A maximálně jim podepíšeš servisní lejstra.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od laufas »

Hošové zdravim vas. Komu to tady tak moc cukalo?
Cuka vam to i pri brzdeni motorem? Resp jizde bez plynu?-nazornej priklad: Rozjedu 4 r.stupen na 80km/h a pustim plyn, jak auto dojizdi citim kolem 3 tis. otacek takovy cuknuti jako by zafoukal vitr proti autu a to ho zbrzdilo. Je to evidentni. Nevim cim to je a pekne me to stve. Auto proste dojizdi plynule a okolo tech 3 tis. , co jsem tak pozoroval to tak skubne, ze telo ma tendenci jit dopredu. Proste presne jako ten vitr proti autu. Problem je, ze je bezvetri :-D
Neco jako kdyz predjizdite kamion a vyjedete ze vzduchoveho pytle, chapete me? :oops:
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od matysekul »

Chápeme,mně to dělá,když mám zapnutou klimu na auto.Taky mně to trochu zaráželo,že je to i při jízdě bez plynu,ale bez zapnuté klimy to nedělá.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od laufas »

matysekul píše:Chápeme,mně to dělá,když mám zapnutou klimu na auto.Taky mně to trochu zaráželo,že je to i při jízdě bez plynu,ale bez zapnuté klimy to nedělá.
No to je mozny, klima ted v lete fakci jak o zavod. Tak to me ale pekne stve. Nereknu, kdyz si to cukne pri akceleraci tak mirne, ale tohle je evidentni :-k Je to jako by me nekdo zatahl zezadu za auto
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od matysekul »

No jedeš bez paliva,z něčeho si ta klima musí vzít energii,proto Tě to zpomalí.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od laufas »

matysekul píše:No jedeš bez paliva,z něčeho si ta klima musí vzít energii,proto Tě to zpomalí.
Diky za vysvetleni, uz jsem mel strach, ze se neco pokazilo ;-)
A jak to maji vyreseny jiny automobilky, nevis?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
migogo
*
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2009, 22:54

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od migogo »

laufas píše:Hošové zdravim vas. Komu to tady tak moc cukalo?
Cuka vam to i pri brzdeni motorem? Resp jizde bez plynu?-nazornej priklad: Rozjedu 4 r.stupen na 80km/h a pustim plyn, jak auto dojizdi citim kolem 3 tis. otacek takovy cuknuti jako by zafoukal vitr proti autu a to ho zbrzdilo. Je to evidentni. Nevim cim to je a pekne me to stve. Auto proste dojizdi plynule a okolo tech 3 tis. , co jsem tak pozoroval to tak skubne, ze telo ma tendenci jit dopredu. Proste presne jako ten vitr proti autu. Problem je, ze je bezvetri :-D
Neco jako kdyz predjizdite kamion a vyjedete ze vzduchoveho pytle, chapete me? :oops:
Problem sme riešili pred časom - pozri tému "Závady po 50 000 tis." Je tam aj vysvetlené technické riešenie u iných vozidiel. Mam to odskúšané - je to jednoznačne klíma. Problém cukania (a poriadneho) som riešil aj v servise, záver - vlastnosť vozidla. Je to zatiaľ jediná vec, ktorá ma u I30 sklamala. Neznášam leto... :(
i30 1.4 Comfort, Stone Black, 3/2009
i30 1,6 GDI STYLE, Satin Amber, 4/2014
Bereznij
Příspěvky: 7
Registrován: 21 lis 2008, 14:06

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od Bereznij »

Zdravím všechny, cuká mi to taky, i při klimě i bez ní, ale začíná se to kupit, mám jeden z prvních vozů z Nošovic začínám hořce litovat, manželka mi pořád říká, cos chtěl od korejca, atd. Štve mě vrzání sedadel, hlavně řidiče, připadám si jako na žebřiňáku a stydím se, že někoho vezu,musím to přehlušit rádiem, cca od 3.700 otáček tak do 4.100 začne motor neskutečně hučet a celé auto se rozrezonuje, hrůza, dnes jsem poprvé seděl při jízdě vzadu a od levého zadního kola se v zatáčce ozývají zvuky, jako kdyby se rezavá náprava měla každou chvíli zlomit, či co, s klimatizací se jede šíleně, při předjíždění vám to párkrát cukne pod pedálem, tak to raději vzdáte, spojku ani neřeším, fabka měla stokrát lepší, světla svítí šejdrem, jako kdyby šilhala, no molitan pod chladičem už mi přilepili, tak aspoň to, neřeknu, kdyby to bylo auto za pár šupů, ale za 340 tisíc, ať jdou do háje...
i30CW Weekend 2015 1,6Mpi/88kW
old hyundai i30 1,4/80kw Made In CZ
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od saldy »

Koukám, že jsem měl vzít raději tu předváděčku z Koreje co mi nabízeli :) Každopádně bych tohle reklamoval nebo chtěl nový vůz, protože to vypadá na pěkně zfušovanej kousek, na motoru by v Nošovicích nic zkazit neměli bo se vozej z motorárny ze Slovenska.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Killer
**
Příspěvky: 108
Registrován: 06 dub 2007, 16:29
Bydliště: Kladno

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od Killer »

Zdravim, tak mam dalsi problem. Ale mozna to neni autem, ale mnou. Mam ho paty tyden. Prvni dve natankovani byla v pohode. Pak jsem minuly tyden prijel k benzince, zastrcil pistoli, zmacknul a po dvou vterinach cvak a vyplo se to. A tak porad dokola. Tak jsem tam nacmrndal za 200 a jel jinam (jina benzinka te same firmy) a ouha. To same. Pak jsem zjistil, ze staci tu pistoli nepoustet naplno. Tece to sice pomalu, ale tece. No a ted dotaz. Jsem blby ja, pistole, nebo auto? Nikdy predtim (Felicie, Accent) se mi to nestalo.
Hyundai i30 1.4 Classic Plus moonlight blue
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

Re: Zavady ceeda + i30 - aneb,co se jinam nevešlo ;o)

Příspěvek od karel2 »

Znama vec i u jinych aut. Pistole tam musi byt malinko povystrcena a nastorc. V te nejlepsi pozici, kdy si pistole pekne sedne a clovek mysli, ze to odsava pary dokonale, se bude porad vypinat.
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“