Sonata a kolisani otacek

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

Ahoj,mam mensi proble a velky dotaz,kolisani otacek,kdyz rano prijdu k autu,tak nastartuju a otacky jsou az na nejakych 2000 a nekdy rano nastartuju a jsou max 1100 a po zahrati klesnou asi na 650-750 a vse je v pohode,kdyz jsou kolem 2000 postupem jizdy klesaji ale neklesnou pod 1000,nevite co s tim?Mam tam sportovni filtr,predstih jsem delal presne,klapa je vycistena,pretesnena ale porad to blbne,da se tam nekde stelovat sytic nebo to vse dela elektronika,jsem z ostravy,nevite kde se da udelat diagnostika na tento vuz??? :cry: Prosim,poradi nekdo???
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
Reklama
 

Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

babicka píše:Ahoj,mam mensi proble a velky dotaz,kolisani otacek,kdyz rano prijdu k autu,tak nastartuju a otacky jsou az na nejakych 2000 a nekdy rano nastartuju a jsou max 1100 a po zahrati klesnou asi na 650-750 a vse je v pohode,kdyz jsou kolem 2000 postupem jizdy klesaji ale neklesnou pod 1000,nevite co s tim?Mam tam sportovni filtr,predstih jsem delal presne,klapa je vycistena,pretesnena ale porad to blbne,da se tam nekde stelovat sytic nebo to vse dela elektronika,jsem z ostravy,nevite kde se da udelat diagnostika na tento vuz??? :cry: Prosim,poradi nekdo???

To tu neni nikdo,kdo by mi poradil??? [-o<
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od black_sheep »

mno ono se to takhle na dalku asi blbe radi, kdyz to muze bejt spousta veci.. nemuze to souviset s tim upravenym sanim? nevypojil jsi nejaky drat z airboxu? jestli tam neni vaha vzduchu nahodou...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

black_sheep píše:mno ono se to takhle na dalku asi blbe radi, kdyz to muze bejt spousta veci.. nemuze to souviset s tim upravenym sanim? nevypojil jsi nejaky drat z airboxu? jestli tam neni vaha vzduchu nahodou...
upravene sani moc neni,jen vytazeny origo filtr a pred dan sportovni,odpojene neni urcite nic,kontroloval sem to,jak sem dal ten sportovni filtr,vse jelo jak ma a postupem casu se to menilo,ctu tady problem o krokovem motorku,tak sem jej nejak procistil a zjistil,ze se da pri pootoceni ta posuvna cast zasunoun nebo vysunout,nevim jak to lepe popsat,ja jej uplne vysunul,namontoval a otacky jsou dole,jenze ja to delal vcera,dnes jsou otacky zas kolem 1500 a po zahrati neklesnou pod 1000,uz z toho nemuzu,uvazuju jeste ten retstar ridici jednotky ale nevim zda jen odpojit baterku nebo odpojit a spojit plus a minus dohromady pres noc,mam sto chuti vytahnout pridavne budiky a sonatku pustit ze skaly hi hi :D
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od cypisek »

zkus ten krokovy motorek proměřit, jestli není třeba jedna z 4 cívek spalena ...
http://www.nardek.com.au/testisc510-10.htm
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od Kony5 »

bude to krokový motorek...skus fakt proměřit...diagnostika se dá udělat všude kde maj KTSku a ta je ve všech servisech ...skus soš a souš dopravní ve vítkovicích je to školní servis...ktsku tam maj a p.sekanina tomu rozumí ...taky sem se tam učil :lol: ale nevim jestli tam ještě ted budou když už je konec roku..
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

Kony5 píše:bude to krokový motorek...skus fakt proměřit...diagnostika se dá udělat všude kde maj KTSku a ta je ve všech servisech ...skus soš a souš dopravní ve vítkovicích je to školní servis...ktsku tam maj a p.sekanina tomu rozumí ...taky sem se tam učil :lol: ale nevim jestli tam ještě ted budou když už je konec roku..
No tak pan sekanina mi neco rika,zkusim to tam,snad budu mit stesti,dik.
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

babicka píše:Ahoj,mam mensi proble a velky dotaz,kolisani otacek,kdyz rano prijdu k autu,tak nastartuju a otacky jsou az na nejakych 2000 a nekdy rano nastartuju a jsou max 1100 a po zahrati klesnou asi na 650-750 a vse je v pohode,kdyz jsou kolem 2000 postupem jizdy klesaji ale neklesnou pod 1000,nevite co s tim?Mam tam sportovni filtr,predstih jsem delal presne,klapa je vycistena,pretesnena ale porad to blbne,da se tam nekde stelovat sytic nebo to vse dela elektronika,jsem z ostravy,nevite kde se da udelat diagnostika na tento vuz??? :cry: Prosim,poradi nekdo???
Prosim o pomoc,nemate nekdo nahodou na prodej krokovy motorek na hyundai sonata,tady v ostrave nevim,kde zajit koupit,teda krome servisu.
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
jasom
Příspěvky: 2
Registrován: 10 črc 2009, 10:18

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od jasom »

Myslim ze za pokus by stalo vymenit sviecky. Pripadne aj zapalovacie kable... Je mozne ze niektory valec bez zataze slabsie zapaluje, co moze sposobit kolisanie otacok
Sonata IV EF, 2,7V6
Uživatelský avatar
babicka
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 21:13
Bydliště: ostrava

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od babicka »

jasom píše:Myslim ze za pokus by stalo vymenit sviecky. Pripadne aj zapalovacie kable... Je mozne ze niektory valec bez zataze slabsie zapaluje, co moze sposobit kolisanie otacok
diky ale je to na 100% ten krokac.
Hyundai Sonáta II 2.0 16V 102kw r.v.1993 (???/100km)
.........když chcete jezdit,tak musite dát napapat.........
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonata a kolisani otacek

Příspěvek od David PLEVA »

Zkus tady, je to sice 80 km od Ostravy, ale na starou Sonatu jsem mtam většinou sehnal, co jsem potřeboval.

http://www.moravskyautoland.cz/
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Odpovědět

Zpět na „SONATA“