Důkaz solidarity a ochoty členů klubu

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Důkaz solidarity a ochoty členů klubu

Příspěvek od Rasty »

Chtěl by jsem se s váma podělit o svůj zážitek z nynějšího srazu, který byl pro mě velice špatný a nebýt ochoty členů BORKA, IVANA a JIRKY1, tak by jsem ještě dodnes trčel v hangáru. V sobotu postupně všichni členové odjížděli domů a já a výše zmiňovaný uvažovali že by jsem zůstali v Mimoňi ještě do neděle. Nakonec jsme se rozhodli že pojedeme domu a tak začali poklízet. Při zahřívání motoru mi začal podivně skákat motor a dusit se, ale nijak jsem na to nebral ohled. Jel jsem jako poslední v koloně a z ničeho nic mi začal počítač hlásit chybu motoru a tak má cesta skončila. Ostatní už ale byly na dráze a odjezdu domů. Mával jsem a blikal ale na tu dálku nebylo vidět. Naštěstí si mě kluci všimli a Jirka1 si všiml otevřené haupny a přijel zpět. Posleze dorazil i Ivan. Borek jel natrhnout prdel Oplu Vektra na dráhu a pak do města kde jsme se měli sejít což se později velice hodilo. Zjistil jsem že motor byl uplně na suchu. Prostě mi to při tom řádění vycuclo veškerej olej :cry: a motor se jevil na odpis. Ivan měl trochu oleje tak mi ho dal a Borek mi ochotně dovezl z benzinky další 4 litry. Motor ale stále cukal a hlásil chybu. Jirka mě odtáhnul zpět do hangáru kam jsme schovali auta jelikož začalo lejt a byla slyšet bouřka. Mě nezbývalo než počkat do rána a pak zavolat odtahovku, ale kluci byly tak hodní a zůstali se mnou a ještě mi strašně moc pomohli. Ivan mi rozdělával motor (ten kluk je opravdu machr na motory to musim uznat), Borek s Jirkou1 mezitim připravily jídlo a ještě jsme rozdělávali oheň. Ivan mi dal motor dohromady a šlape jako hodinky bez jediné závady a je i teď o hodně tišší. Kluci chtěl by jsem vám znovu ještě jednou strašně moc poděkovat protože to co jste udělali by udělal málokdo. Když vezmu v potaz že sme se nikdy neviděli jen si psali a udělali jste pro mě víc než jakýkoliv můj kamarád tak to mě těší. Strašně jsem se rozepsal, ale musel jsem napsat svůj zážitek. Tohle pro mě nikdo zatim neudělal a vážim si toho. Borku, Ivane, Jirko1 fakt jste super a kdykoliv něco budete potřebovat jsem vám velkým dlužníkem.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ahoj Rasty, doufám že s autem to bude O.K.
Já osobně jsem ti moc nepomohl, ale moc rád jsem tě poznal...
Snad se tu někdo z nás čtyř (já to asi nebudu, pač ze slohů jsem míval vždy 5) rozepíše o celým večerním dobrodružství, protože to nebylo jen o rozbitým autě a možná by nikoho nenapadlo, jak jsme srazovali do neděle
:D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jeden z duvodu, proc jsem odjel z Mimone, zacal mi klepat motor, olej byl po d min. naq rysce...od kluku to bylo hesze gesto..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jirka1 píše:Ahoj Rasty, doufám že s autem to bude O.K.
Já osobně jsem ti moc nepomohl, ale moc rád jsem tě poznal...
Snad se tu někdo z nás čtyř (já to asi nebudu, pač ze slohů jsem míval vždy 5) rozepíše o celým večerním dobrodružství, protože to nebylo jen o rozbitým autě a možná by nikoho nenapadlo, jak jsme srazovali do neděle
:D
Pomohl si mi taky a ani nevíš jak. Jo bylo to docela dobrodružství, když tam najelo těch 6 cizých aut :shock: a pak cajti. No sranda taky byla skvělá. Dorazil jsi asi v pohodě když už píšeš, tak to je hlavní. Můžem se potkat na dalším srazu na tej moravě pač já tam na 100% pojedu i kdybych měl přijet na tříkolce :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:Jeden z duvodu, proc jsem odjel z Mimone, zacal mi klepat motor, olej byl po d min. naq rysce...od kluku to bylo hesze gesto..
ne od klubu, ale od Těch co jsem jmenoval, pač věřim tomu že ne každý by se takhle zachoval jako Borek, Jirka1 a Ivan. Nechci jmenovat ale vim o dvou, kteří by se na mě vys.... a ti co tam byly se mnou vědí o koho se jedná
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

tim myslis me a Masarinu?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:tim myslis me a Masarinu?
to je jedno nechci veřejně nikoho napadat.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ahoj Rasty, doufám, že ti ten hezký Tiburonek po zásahu mága ivana povrčí jak hodinky. Nenech si zkazit radost z takovýho auta - chvilku bude možná blbnout, ale až mu vychytáš blechy, tak z vás bude správná dvojka. Na moravu asi nepojedu (jeden ale nikdy neví), ale v každým případě se budu snažit ty správný "kluky" z východních čech (i ty zbylý)zase potkat....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak nebud srab a rekni to a pokud jsme ro my dva, tak se hluboce mylis...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Hardcam:
Nerejpej do toho, prostě jste se trhli,nebylo to dobrý a ostatním se to nelíbilo. Příště se to srovná - platíte pivo vy,hehehehe...... :roll:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak jestli tohle chce Rasty tvrdit, tak at to dokaze..ze by jsme mu nepomohli a ujeli...!!! My se ale trhame vzdycky...kazdej je nejakej...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:Tak jestli tohle chce Rasty tvrdit, tak at to dokaze..ze by jsme mu nepomohli a ujeli...!!! My se ale trhame vzdycky...kazdej je nejakej...
Když nedokážete přijít a říct alespoň čau mi už jedem a zničeho nic se vypaříte, tak s tim ste mě fakt naštvali a mrzí mě to a nejsem jedinej. Je to slušnost se alespoň rozloučit.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Takze je to dukaz toho, ze kdyz se Ti nekde vysere auto a my dva naaahodou pojedeme pred Tebou, tak jeste zrychlime a honem pryc? Tak promin, ale dal se nebudu vyjadrovat, nechci bejt na Tebe sprostej...neco podobnyho jsem taky zazil, ale slo o nehodu, zustal jsem a snazil se aspon v ramci mezi pomoct - dojet pro obcerstveni (+benzin na topeni) a cekat ve Slovinsku na odtahovku z CR...vysvetloval jsem, ze jsme se neloucili proto, ze (alespon ja urcite,ale shodli jsme se) jsme trosku plassi a davovy louceni nam nesedi...kdyby tam Ondra s Gabi nebyl, tak se ani my dva nepotkame, asi bysme odjeli uz v patek...ale to je vec vedlejsi...auta jsem si prohlidl stejne jako na kteremkoliv jinym srazu a neni moji povinnosti delat skupinovy sezeni ani nic podobnyho...a komu se to nelibi,...dal to znas. Nazdar
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

hardcam:pokud sem to dobre vsechno precetl tak rasty nikoho nejmenoval tak uz to nech bejt a co bylo na sraze uz taky neres prosim Te,takovi blbosti to se nehodi :D proste ses plachej a masarina taky tak ste si rozumeli,jediny co musis je umrit,takze divat se na auta ti nikdo neprikazoval esi se nepletu :D tak uz neres sraz sakra,jde o hovno
Nějak bylo,nějak je a nějak bude sia 16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vim dibre, koho mel namysli...a je to nase vec, tak se do toho neplet jeste ty...s Tebou jsem mluvil v noci, jediny, co by Ti mohlo vadit je to, ze jsem Ti nerekl papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“