problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od JoKo »

v pondelok som bol v autopalace bratislava na vymenu pp tlmica. vymenili mi ho bez problemov v ramci garancie = uplne zadarmo. auto je 10/2006 a 53 000km najazdenych... cakal som, ze budu robit, ze na tlmice nepodlieha zaruka, alebo nieco podobne. milo ma prekvapili a vsetko uznali. pristup bol tiez velmi dobry...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Reklama
 

SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: problémy

Příspěvek od SlavoRK »

Mne buchotali - asi tlmiče cca 1.rok, pri pomalej jazde bolo počuť tlmené buchotanie od všetkých kolies pri prejazde nerovností. Ani na 1.garančke s tým nevedeli urobiť nič. Ale od jari akoby uťal- asi sa už vytĺkli ...
Inak dnes po celodennom stání na slnku - teplomer v aute ukazoval 30 st.- nefungovalo diaľkové odomknutie- kľúčik mi svietil ale auto nič, tak som odomkol kľúčom, alarm spustil tak po 20 sekundách. Skončil asi po pol minúte, čo som strčil kľúčik do zapaľovania. Odhadujem že sa prehriala jednotka v aute ?? Ešte sa mi to nestalo.
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: problémy

Příspěvek od adam221 »

SlavoRK Tlmice mi buchotaju vsetky 4 tiez.. Robi mi to len v zime, alebo ked je vonku chladnejsie..
Ohladom odomknutia auta sa mi tento problem este nestal. Auto som odomikal viac krat na dialku aj pri 37°C na budiku.
Skor sa mi na starom aute stalo, ked zblbne dake zariadenie /napr. elekticka otvaracia brana/ tak nejde odomknut ani zamknut na dialku.. Ale nerobilo to vsetkym.. Ale len niektorym.. Asi frekvencia..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: problémy

Příspěvek od SlavoRK »

Dik za odpoveď, vlastne to znie logicky, že za chladna je to viac, asi sú tuhšie alebo čo.. Uvidím, či sa to zas vráti v zime... A to s tým alarmom muselo byť nejaké rušenie snáď
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
elton
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2008, 22:40
Bydliště: Pov. Bystrica, SR

Re: problémy

Příspěvek od elton »

S tym alarmom sa mi to stalo tiež len raz minuy tyzden. Auto stalo dlho na slnku a ked som ho chcel otvorit dialkovym ovladanim na kluči neslo to. Tak som ho tiez otvoril klučom, spustil sa alarm a ten sa opatovnym stlacenim vypol. Odvtedy sa snazim parkovat v tieni alebo davat na predne okno reflexne tiendlo.
Accent 1.4i Elegance - Continental Silver (10/2007)
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: problémy

Příspěvek od maro2 »

Dnes v priebehu cca 5 minút odstránený zatiaľ jediný problém - autorádio si nepamätalo nastavenia. Mimochodom ... tiež ste mali po prevzatí Accentíka z predajne prefúkané kolesá? Ja som tam mal 2,6 MPa na každom ...
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: problémy

Příspěvek od PabloPicaso »

S tím dálkovým otvíráním se mi to stalo zatím jednou, ale byla to záhada..... odvezl jsem dceru na cvičení a s autem a naším pejskem jsem zajel do stínu a šel jsem se projít cca za 30min jsem se vrátil a auto jsem nemohl za boha odemknout dálkou...dioda na klíči normálně svítila při zmáčknutí jako obvykle cca po 5min jsem to už vzdal a odemkl jsem klíčem začalo to houkat a tak jsem zamkl a odemkl dálkou na klíči a vše bylo ok. takže nevím kde se stala chyba od té doby se mi to nestalo ani jednou. měl jsem autí 3měsíce nové.
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

mam zas asi idealny kus, ale ziadne problemy s DO...sice to asi 2x zacalo hukat ked som otvoril kufor klucom
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Mě se zase stalo, že jsem přišel k autu a bylo odemčený :? když to bylo poprvé, tak jsem si myslel, že jsem ho nezamknul sám, ale když už to bylo po třetí .... tak je mi to divný. Docela pečlivě uzamčení kontroluju ... leda, že bych zavadil o dálkový ovladač v kapse a auto se odemklo. Ale nezdá se mi, že by dálkáč byl tak citlivý a reagoval i na větší vzdálenost ... je to nepříjemný, zvlášť když je Áca odemčenej celou noc :( Asi navštívim servis ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vildo, i kdyby jsis auto omylem odemkl při zandávání klíčů do kapsy, pokud auto neotevřeš, samo se za cca 30 sekund zamkne :wink: Vyzkoušeno...vyzkoušej si. Korejci na nechtěné odemknutí mysleli =D>
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

Vilda tiez zvyknem zatiahnut za lubovolnu klucku po zamknuti.. zatial sa nestalo zeby sa auto (po bliknuti smeroviek) nezamklo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Vildo, i kdyby jsis auto omylem odemkl při zandávání klíčů do kapsy, pokud auto neotevřeš, samo se za cca 30 sekund zamkne :wink: Vyzkoušeno...vyzkoušej si. Korejci na nechtěné odemknutí mysleli =D>
Jo, jo, o týhle funkci vím, Renault to měl taky ..... dokonce jsem tuhle stál na parkovišti skoro hodinu a hlídal, jak se Áca sám zamyká :D fungovalo to na 100%. Ale za pár dní, jsem ráno přišel k autu, zmáčknu ovladač a blinkry zasvítily dlouze, což znamená, že se auto zamklo a že bylo zase odemčený :? Ještě vyzpovídám ženu, jestli náhodou pro něco nebyla v autě ....
Mexican píše:Vilda tiez zvyknem zatiahnut za lubovolnu klucku po zamknuti.. zatial sa nestalo zeby sa auto (po bliknuti smeroviek) nezamklo
Tak to já taky zkouším, jestli je zamčený, ale pak přijdu k autu a všechno je jinak .... no nic, zavolám na Zbraslav do Hyundaie, aby se na to mrkli :shock: možná to bude nějaká prkotina ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

S tou necitlivostí dálky se mi to občas stane taky. A myslim si, že hlavně tehdy když k němu přichazim zezadu ke kufru. Vetšinou musím ruku zvednout a namířit jako do zadního okna.. Nevim, ale myslím si že celej fór je v umístění přijímací antény k dálce v autě.. Asi..
Jinak, taky 'lomcuju' se dveřma jestli se zamkly :-) Když jsem měl Lagunu, tak tam stačilo vzit za kliku a ona poznala že máš ten spravnej klíč, teda kartu, a sama se odemkla. Takze to bylo po me, kdyz jsem chtel vyzkouset zamceni auta. To bylo o nervy, nez jsem si nato zvyknul! Tam lomcovat neslo :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

PabloPicaso píše:S tím dálkovým otvíráním se mi to stalo zatím jednou..... jsem se vrátil a auto jsem nemohl za boha odemknout dálkou...dioda na klíči normálně svítila při zmáčknutí jako obvykle cca po 5min jsem to už vzdal a odemkl jsem klíčem začalo to houkat a tak jsem zamkl a odemkl dálkou na klíči a vše bylo ok.
To samý se stalo dneska mně, akorát se po odemčení klíčem alarm nespustil - auto stálo v tom pařáku celej den na parkáči. Pak to Accentík nějak rozdejchal a fungoval zase normálně... :shock:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

Když to tak čtu, jsem nakonec vlastně rád, že mám centrál jen manuální. Přestože na dalších autech mám nebo jsem měl dálku, tak teď jsem si na to zvykl rychle. Samozřejmě má dálka své výhody, o tom nic. Já ho zamykám už celkem automaticky při vystupování tlačítkem ve dveřích a líbí se mi i to, že např. při nakládání nákupu do kufru u hypermarketu mám otevřený jen kufr a zbytek auta je stále zamčený a nemusím se starat, jestli se tam někdo motá kolem, když tahám balíky minerálky z vozíku.To mi třeba u Fabie vadilo... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“