Něco pro COUPEčkaře

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

black_sheep píše:
Lado píše:blak_sheepe já bych nebyl vůči tuningu tak zatvrzelý. Je to vždy otázka vlastního vkusu a vztahu k vozu. Kompletní kity jsou návrhy pocházející zejména z amerického a korejského vkusu.My máme jiný pohled a preference, i když ne vždy a ve všem.Tuning nejsou jen externí kity nebo doplňky,ale také doplňky interieru,motorové komponenty a světla vč.žárovek.Tuning je širší pojem.V názoru na presentované kity se však nelišíme, to zdůrazňuji!
jo jasne, jsou i vytuneny auta co se mi libej, ale takovy nejsou u nas, ale spis ve statech, kde to ti lidi fakt umej, maj na to prachy a prostredky a nedelaj to pro machrovani. u nas jsou to z 99% tzv. lepici co nakoupej co "nejhustsi" dily s napisama tuning a sport aby byli in a nalepej to klido na facko bo skodarnu :lol: obcas se nekdo najde, kdo ma jen decentni upravy, muzou bejt i hezky, ale kolikrat to znici linie toho autaku, se kterejma si automobilka tak vyhrala. Podle me trebas na scoupe neni co tunit, videl jsem spoustu machru co nakoupili hustonarazniky ze to tim zlepsej jeste vic a z myho pohledu omyl - nelicujou, nenavazujou na linie vozu a to uz vubec nemluvim o tech oblibenejch zrcatkach a prahach na M3.. :roll: upravy na motoru schvaluju, obcas me zamrzi ze lidi vetsinou kaslou na emise a misto toho aby si koupili katalizator s lepci propustnosti tak ho radsi vykuchaj.. :? ale u nas me spis zase naopak pobavi machyr s fackem co ma misto vejfuku trubku vod kamen a rve mu to jak tur, ovsam zrychleni se jaxi nedostavuje :lol: pak na to jeste nalepi hustosamolepku ty "zavodni plechovy nadrze", nadela si stroboskopy a jiny vanocni ozdoby do svetel aby mu to huste blikalo a je frajer a pak to jeste nazve decentnima upravama... :roll: takovejch je hodne, proto se mi vzdycky najezej vlasy kdyz slysim slovni spojeni decentni upravy :lol: ty jo to jsem se zase rozkecal, sorry, me toho jeste napadlo ale radsi pro dnesek koncim :P
heeej tak tohle mě fakt pobavilo :lol: :wink: krásně jsi to napsal :lol:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

VBlacku, vis, ze na tema tuning a styling se tu nikdo moc neshodne..na scoupe toho opravdu moc neni, co by slo menit nebo menit k lepsimu..na coupe (1.gen) toho je vic, treba bocni linie a standardni 15ky (sirka i velikost), to je des:( pak to chce kridylko, lizadla, a neco do motoru, pac je to puvodne sportak...na ameriku bohuzel nemame...tam se to nakupuje, kdyz ciry svetla stojej 50 dolaru:( a motor se da upravit za par babek...taky se vic venujou vinylum a vubec zmene barevny kombinace..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak tyhkle fotky jsou peckový Blacku_sheepe
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Chlapi a chlapci někerý fotky jsou good, ale některý přehnaný
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“