pneumatiky a disky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

Stačí se podívat.. Acentíka bude mít moje nastavající a Já objednal pro sebe druhé auto. Změnila se situace tak půjdou pryč. Kdybych věděl co u mě nastane za půl roku změn tak bych je nekupoval :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Mexican »

svadbu treba planovat vzdy aspon pol roka dopredu :lol: toz ale snad sa ich dobre zbavis.. tie 17tky bez prestavby si na Accenta len tak nepojdu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

4x 100 má vicí značek.. některé Opely a Toyoty. prodám to hrozně pod cenou to vím... Někdo to třeba koupí a uděla si např podložky na změnu rozteče. Zatím to neřeším.. Pak annonce nebo aukro
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od tom »

Mexican píše:svadbu treba planovat vzdy aspon pol roka dopredu :lol: toz ale snad sa ich dobre zbavis.. tie 17tky bez prestavby si na Accenta len tak nepojdu

Proč by nešly?
David k tomu určitě dá i typový list.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Mexican »

tom pisal som bez prestavby (teda zmeny pruzenia ako robil david).. otazka schvalenia je vec ina - to uz je v podstate stci prepis na magistrate (resp ORPZ na slovensku) a fertig... otazna je prave ta samotna zastavba
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

poslední dobou sem stím jezdil na seriovém podvozku a pohoda.. nikdy nebyl jediný problem.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od jurmich »

prave sa chystam kupit si nove zimne pneu. najprv som uvazoval nad nejakymi matadorkami. dnes som bol v 2 pneuservisoch. v oboch mi povedali ze matador mi nedoporucuju. v jednom mi odporucili kleber a v druhom sebring. cena je tam rovnaka. zhruba rozdiel 6 €. na kleber som pocul len samu chvalu a sebring nepoznam (udajne je vyrabany v licencii continentalu). pozna niekto ten sebring? alebo mam vziat ten kleber a nespekulovat? cena oboch vychadza zhruba okolo 1400sk ks. aj s obutim na plechace. vdaka za odpoved.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od super.soso »

jurmich píše:prave sa chystam kupit si nove zimne pneu. najprv som uvazoval nad nejakymi matadorkami. dnes som bol v 2 pneuservisoch. v oboch mi povedali ze matador mi nedoporucuju. v jednom mi odporucili kleber a v druhom sebring. cena je tam rovnaka. zhruba rozdiel 6 €. na kleber som pocul len samu chvalu a sebring nepoznam (udajne je vyrabany v licencii continentalu). pozna niekto ten sebring? alebo mam vziat ten kleber a nespekulovat? cena oboch vychadza zhruba okolo 1400sk ks. aj s obutim na plechace. vdaka za odpoved.
Ja som pocul chvalu na Matador MP52, najlepsie su Goodyear UG7+ a to mam z vlastnej skusenosti.
Hyundai Accent 1.5 12V 88HP r.v. 9/1997
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od jurmich »

goodyear mi neponukali. rec bola len o kleberkach a sebringoch.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Gandalf »

Na Matadory jsem taky slyšel spíš negativní hodnocení. Sám jsem je pár let měl na Fabii, ale hodnotil bych je spíš jako průměrné až podprůměrné, co se týká obecně pocitů z jízdy, hlučnosti apod.
V případě rozhodování u těch dvou jmenovaných značek bych jednoznačně upřednostnil Kleber, ale možná by stálo za to pro úplnost prohlédnout nějaké testy na stránkách německých autoklubů nebo ADAC, TÜV atd.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od jurmich »

chcem kupovat zajtra. nemam vela casu. jeden predajca mi povedal ze kleberky su lepsie na teplejsiu zimu. menej snehu.... a ze na viac snehu su lepsie tie sebring. ze to ma od svojich zakaznikov...
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od super.soso »

jurmich píše:chcem kupovat zajtra. nemam vela casu. jeden predajca mi povedal ze kleberky su lepsie na teplejsiu zimu. menej snehu.... a ze na viac snehu su lepsie tie sebring. ze to ma od svojich zakaznikov...


To chces kupovat v obche, priamo? Ja som kupoval pneumatiky cez internet a je to pohodlnejsie a hlavne lacnejsie. Velmi dobru skusenost mam s az-pneu www.az-pneu.sk.
Hyundai Accent 1.5 12V 88HP r.v. 9/1997
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

Co se zimáků týká, tak mám zkušenost s Matadorkama MP55 a Barum Polaris - obojí průměr, spíš na provoz po městě a dálnici - v hlubokým sněhu nic extra. Na Golfa jsem měl Kleber Kristalp HP (už se nedělají, je za ně nástupce HP2), ty jsou opravdu moc dobrý (teď na nich jezdí bratránek (Praha, dálnice, Vysočina) a je spokojený). Na Accenta jsem v rámci akce Polar jsem k autu dostal Nokian W. Jsou to bez nadsázky ty nejlepší zimáky, se kterýma jsem jezdil. Kámoš s Octavkou TDI a Continentalama nevyjel to co já. Jezdím po Vysočině a sem tam i dálnici - maximální spokojenost. Takže moje doporučení Nokian nebo ten Kleber. Sebring bych asi vynechal (ale tím neříkám, že to jsou špatný pneumatiky - prostě jsem na nich nejel)...

Ještě link se zajímavýma cenama: http://www.aaa-pneu.sk/index.php?sect=8
konkrétně ty Nokiany: http://www.aaa-pneu.sk/index.php?PneuID=7830&sect=121 nebo http://www.aaa-pneu.sk/index.php?PneuID=7845&sect=121
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od jurmich »

teraz som pozeral cenu tych kleberiek v tom shope. cena cca 1300 sk. tu mi ich nukaju za 1400 aj s obutim. vela neusetrim ak si pripocitam ku gumam aj nahodenie na plechace v pneuservise som na jednej cene. a necakam niekolko dni kym mi ich dodaju a v pripade nejakej reklamacie nemusim nic posielat nikam spat...

//: reagoval som na super.soso

// ide mi hlavne o to ci hej napr tie kleber a ci je fakt s tym problem ked je vacsi sneh
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od super.soso »

jurmich píše:teraz som pozeral cenu tych kleberiek v tom shope. cena cca 1300 sk. tu mi ich nukaju za 1400 aj s obutim. vela neusetrim ak si pripocitam ku gumam aj nahodenie na plechace v pneuservise som na jednej cene. a necakam niekolko dni kym mi ich dodaju a v pripade nejakej reklamacie nemusim nic posielat nikam spat...

//: reagoval som na super.soso

// ide mi hlavne o to ci hej napr tie kleber a ci je fakt s tym problem ked je vacsi sneh

to je slusna cena, ja som kupoval sruhu sadu UG7+ a rozdiel na kuse bol 35Eur a kvoli tomu sa mi to oplatilo,ked ti to aj obuju nie je co vahat.
Hyundai Accent 1.5 12V 88HP r.v. 9/1997
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“