problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

jandaxx píše:
dantasik píše:rikat si v hlave ze auto bylo kupovany tam tak budu jezdit proste tam je chyba...Ja dojizdim skoro 50Km do servisu ale jsem spokojeny.
Přesně. Taky jsem koupil auto a jezdil tam. Pak se servis choval jako prase, takže jsem začal jezdit jinam. Výčitky nemám. Jejich problém.
ja mam servis 60km od domu (Hodonin) vzdy to nejak tav vyslo ze som siel okolo (na kalbu v okoli hodonina, sa segrou do trnavy atd).. v Brne ma uz v zivote neuvidia.. je to tam banda flakacov.. aj ked, nemozem hovorit zle na vsetkych - je tam este Hukr a Auto palace (ten je novy)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

David C3: teda Davide nestačím kroutit hlavou?! Těch problémů na jedno auto to je teda mazec! :-( Takovýhle problémy jsem měl s Pašíkem. Jenže to jsem kupoval bořeninu a nechal si to postavit. Od tý doby jsem vyléčenej a co je bořený na motor NE, NE, NE! Ale ty maš fakt smůlu s úplně novým autem takovýhle průsery! Leasing je ted u tebe průšvih, to je jasná věc! :-( ale plně chápu tvoje pocity, přesně tohle jsem zažil.. Držim palce ať to dopadne co nejlíp!..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

David C3

teda to je nářez. Hrozná smůla na kus, fakt že jo. Jak tu napsal Zdenek že máš páteční kus, koukals kdy byl Tvuj Accent vyrobenej? Kdybys to chtěl vědět a neměl to kde zjistit, tak pošli SZ zkusím to zjistit.
Každopádně Ti držím palce ať Ti to se Škodovkou vyjde a nesype se Ti jako Accent. A co se toho leasingu týká tak pamatuj, že je lepší hroznej konec (prodělěk) než hrůza bez konce (stále se sypající Áca).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj děkuji kluci. Yeti bude kolem vánoc a nevím jestli to prodat s defakto ta 0,- a nebo to radej asi necham a kratší cesty a jako auto do rezervy..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

David C3 píše:jj děkuji kluci. Yeti bude kolem vánoc a nevím jestli to prodat s defakto ta 0,- a nebo to radej asi necham a kratší cesty a jako auto do rezervy..

Dokud je záruka, tak bych ho snad zatím neprodával, ono se to vychytá - změň servis - tam, kam jezdíš to asi fakt nemá cenu. Teda pokud máš prostředky na financování více aut.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

David C3 píše:jj děkuji kluci. Yeti bude kolem vánoc a nevím jestli to prodat s defakto ta 0,- a nebo to radej asi necham a kratší cesty a jako auto do rezervy..
Já osobně...pokud bych utáhl 2 auta najednou...bych si accenta nechal a dal bych mu ještě šanci, jak říká čert aspoň po dobu záruky. Nejsem však naštěstí v situaci, jako David. Pevné nervy!!!!! [-o<
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj možna obyč servis co ma diagnostiku by zjistil víc a ten ventil se dá prý vyčistit... Budou asi 2 auta stejně asi moc km jezdit nebude a nejrozumější by bylo to doplatit. Ale znáte to jednou ta trpělivost přeteče a prodám to teda spíš dám to někomu zadarmo at to doplatí ten leasing............ auto je špatná investice a když se sere a nebaví mě v tom už jezdit tak je to nejhorší
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
p711
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc 2009, 22:36

Re: problémy

Příspěvek od p711 »

skus zmenit servis a uvidis
Accent 1,5 Crdi Elegance Extreme Blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj lidi.
Dnes ráno jsem přišel k autu, co stálo před barákem a co nevidím...nějakej s prominutím pračurák mi nacouval do auta... :evil:
Naštěstí to odnesla utrhnutá podložka pod SPZ a ve značce mám lavor od tažné koule...asi.
Co jsem prohlížel, tak nic snad prasknuté není...jenom je promáčknutá boulička na nárazníku na tom výstupku, co drží SPZ. Nárazník lícuje, tak to snad bude OK...nechápu lidi, kam čumí , když couvají :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: problémy

Příspěvek od adam221 »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj lidi.
Dnes ráno jsem přišel k autu, co stálo před barákem a co nevidím...nějakej s prominutím pračurák mi nacouval do auta... :evil:
Naštěstí to odnesla utrhnutá podložka pod SPZ a ve značce mám lavor od tažné koule...asi.
Co jsem prohlížel, tak nic snad prasknuté není...jenom je promáčknutá boulička na nárazníku na tom výstupku, co drží SPZ. Nárazník lícuje, tak to snad bude OK...nechápu lidi, kam čumí , když couvají :evil:
Davnejsie do mna tukol na semafore chlapik... Posunul ma kusok, na starom aute som nic nemal, a ked som sa ho opytal, ze kde ma oci, tak jeho odpoved, ci som videl tu brunetu #-o
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj lidi.
Dnes ráno jsem přišel k autu, co stálo před barákem a co nevidím...nějakej s prominutím pračurák mi nacouval do auta... :evil:
Naštěstí to odnesla utrhnutá podložka pod SPZ a ve značce mám lavor od tažné koule...asi.
Co jsem prohlížel, tak nic snad prasknuté není...jenom je promáčknutá boulička na nárazníku na tom výstupku, co drží SPZ. Nárazník lícuje, tak to snad bude OK...nechápu lidi, kam čumí , když couvají :evil:
Některý blbouni si hold neuvědomujou, že auto s koulí, je o 15 cm delší :? Taky se mi to už stalo, ale ne s Accentem ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2777
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Espero »

Tak tohle mám od nějakého podobnéhio pačuráka na mojí H1 taky asi už 4 měsíce, akorát že to nebylo od koule, ale praštil do toho celým nárazníkem. No H1 je trošku tvrdší, takže nezničil nic jiného. Protože jsem stavěl a v závěru jsem hodně věcí dělal sám, šlo letos auto trošku stranou a zatím s tím poškozením pořád jezdím, napřed musím koupit novou podložku pod SPZ s potiském Česká republika, teda jestli jí vůbec seženu, pak oddělat číslo, srovnat ho a namontovat do nové podložky, přijemně strávených 20 minut.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj lidi.
Dnes ráno jsem přišel k autu, co stálo před barákem a co nevidím...nějakej s prominutím pračurák mi nacouval do auta... :evil:
Naštěstí to odnesla utrhnutá podložka pod SPZ a ve značce mám lavor od tažné koule...asi.
Co jsem prohlížel, tak nic snad prasknuté není...jenom je promáčknutá boulička na nárazníku na tom výstupku, co drží SPZ. Nárazník lícuje, tak to snad bude OK...nechápu lidi, kam čumí , když couvají :evil:
mna oskrel na Francouzskej nejaku cur**k.. na narazniku, bok.. co je ale zaujimavejsie, tak pri jazde do Hannoveru ni vypadla cela lava strana osveltlenia (pozicky vpredu, osvetlenie SPZ)

netusite kde su poitsky pre svetla? (nemam tu manual) .. v motore pri baterii som tie svetla nenasiel, bude to asi niekde vedla
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mexican píše:
ZdeněkSvoboda píše:Ahoj lidi.
Dnes ráno jsem přišel k autu, co stálo před barákem a co nevidím...nějakej s prominutím pračurák mi nacouval do auta... :evil:
Naštěstí to odnesla utrhnutá podložka pod SPZ a ve značce mám lavor od tažné koule...asi.
Co jsem prohlížel, tak nic snad prasknuté není...jenom je promáčknutá boulička na nárazníku na tom výstupku, co drží SPZ. Nárazník lícuje, tak to snad bude OK...nechápu lidi, kam čumí , když couvají :evil:
mna oskrel na Francouzskej nejaku cur**k.. na narazniku, bok.. co je ale zaujimavejsie, tak pri jazde do Hannoveru ni vypadla cela lava strana osveltlenia (pozicky vpredu, osvetlenie SPZ)

netusite kde su poitsky pre svetla? (nemam tu manual) .. v motore pri baterii som tie svetla nenasiel, bude to asi niekde vedla
Tak co jsem našel v manualu, tak box na pojistky se nachází v prostoru vedle baterky (FUSSE RELAY BOX) a druhá pojistkovnice by se měla nacházet v autě u řidiče pod volantem...je to prý pro světla a ostatní el. zařízení. Nikdy jsem si té přihrádky v autě nevšimnul, musím se podívat.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda velka vdaka.. to bude asi tam, kde je zasuvka OBD (ci ako sa to vola) .. skusim po praci ked vyfaram :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“