Staré lego, které už překáží ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od Hardcam »

laufas: nerikej mi, ze si tam nechodis tajne stavet? :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:black: vsak ja byl vasnivej lego sberatel, dodnes prakticky vsechno mam kompletni. Hlavne pak polcajty, hasice, nemocnice, pak zlutou edici - cistic chodniku a podobne, Nemel jsem moc v oblibe ty velikansky auta na ovladani, je to kladicky lego. A prodat to nelze, byly to darky od nasich k Vanocum a tak bych to rad predal dal.
PRESNE tak harde tak to si muzeme podat ruce mam na to i stejny nazor. ja mel nejslozitejsi akorat vlacky s trafem, to totiz v zadnem meste nemuze chybet! :-) nemocnice je treba kua stara, asi druha stavebnice co jsem mel. takova ta s tou strechou vpravo pro sanitku, operacnim salem vlevo a druhym patrem kde byl "kanclik"?? co si tak pamatuju tak leta potom zadnou jinou nemocnici v nabidce nemeli narozdil od hasicu a policajtu, tak si rikam ze ma treba i sberatelskou hodnotu. tak ty si dost vazim jako velmi cenny akorat k ni nevim jestli bude dochovanej planek :-) nikdy jsem z toho ani nestavel zadne vetsi alternativy nez ty original stavby, bylo to tak stejne nejkrasnejsi. taky se mi moc libila benzinka s myci linkou s kartacema, hmm, to mi nejak zustalo do dospelosti :-) prvni lego system co jsem mel po duplu byla opravna motocyklu a kol, takova mala zluta.. silene stara - z osmdesatejch let a to bylo neco to sehna tenkrat :-) vim jak jsem na to ziral v tech nemeckejch katalogach.. ty jo!

ma to pro me osobni hodnotu protoze to jsou darky od vsech pribuznejch a cely pohromade to je fakt hodnotny.. :-) taky to o me vsici vedeli tehda takze jsem byl takovy Lego guru.. necekal bych ze tohle tema tady nekdo vytahne, v podstate jsem si na to ani nekolik let nevzpomnel ze neco takovyho tam na pude je. az budou deti tak verim ze v tom budou poracovat.. :-) nojo tak jsem si zazpominal hehe :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od Hardcam »

Jojo, zelenej podstavec, vpravo radoby sediva silnice, prujezd pro sanitku, prizemi, prvni patro a ze zadni strany nemocnice nebyla stena....policejni stanici jsem mel v podobnym stylu + jedna cela na samostatnym podstavci + zralok, byla to jakoby pristavni policie. Hasici to samy, jen to melo garaze dve s modre prosklenyma roletovyma vratama, jinak to samy. Jinak jedinou vec na trafo jsem mel jerab, trafo funguje stale.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od laufas »

Hardcam píše:laufas: nerikej mi, ze si tam nechodis tajne stavet? :mrgreen:
Prave ze ne, ale tolikrat jsem mel sileny choutky!

Jo a prej to je dobry na mozek.
Nejak to rozsiruje kreativitu, ne? Safra tech staveb co uz jsem mel, ja budu kreativni az beda :mrgreen:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Jojo, zelenej podstavec, vpravo radoby sediva silnice, prujezd pro sanitku, prizemi, prvni patro a ze zadni strany nemocnice nebyla stena....policejni stanici jsem mel v podobnym stylu + jedna cela na samostatnym podstavci + zralok, byla to jakoby pristavni policie. Hasici to samy, jen to melo garaze dve s modre prosklenyma roletovyma vratama, jinak to samy. Jinak jedinou vec na trafo jsem mel jerab, trafo funguje stale.
tak nemocnici mame stejnou a ty hasice asi taky - jedna garaz mela prosklenou strechu a druha tam mela heliport :-) policajty mam dvakrat no, jedny ty pristavni (jako ty) a pak takovou vysokou budovu z vezenim, to bylo jedno z tech novejsich. jerab jsem nemel, jen prekladac na kontejnery k nakladnimu vlaku. mel jsem vlastne dva vlaky - jeden nakladni a druhej osobni :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
kukik
Příspěvky: 7
Registrován: 24 srp 2009, 18:30

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od kukik »

a nikdo teda nic k prodeji? :(
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

kukik píše:a nikdo teda nic k prodeji? :(
ee akorat si vsem otevrel vzpominky na maldi
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od black_sheep »

asi tak. :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od Hardcam »

Zkus Aukro, ale myslim si, ze kdo to ma doma uz par let, ten to jen tak neproda...pro me osobne to ma nevycislitelnou hodnotu, prakticky muzejni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Zkus Aukro, ale myslim si, ze kdo to ma doma uz par let, ten to jen tak neproda...pro me osobne to ma nevycislitelnou hodnotu, prakticky muzejni.
to si myslim ze pro vetsinu, a navic to kazdej nechava pro svy deti / vnoucata, to se nikdy neztrati.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od Engineer »

Aktulne foto Vašeho lega :)
Přílohy
30082009597.jpg
30082009597.jpg (101.96 KiB) Zobrazeno 666 x
30082009596.jpg
30082009596.jpg (68.97 KiB) Zobrazeno 666 x
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od 89majlo96 »

tu je foto mojho lega ktore je uz postavene nejakych 7 rokov :lol:
Přílohy
P1030271.JPG
P1030271.JPG (158.71 KiB) Zobrazeno 662 x
P1030270.JPG
P1030270.JPG (113.74 KiB) Zobrazeno 662 x
P1030269.JPG
P1030269.JPG (109.74 KiB) Zobrazeno 662 x
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
kukik
Příspěvky: 7
Registrován: 24 srp 2009, 18:30

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od kukik »

Engi.. : johoo hezkee :-)
majlo : truck :_ ) hodne starej asi
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od kabin »

lego lego to já za mlada neznal(normalizace) ale už ve školce jsme stavěli něco podobnýho nemělo to moc variat jen kostičky a obdelníčky žádný stomečky,pajdulci atakpodobně jo a taky to rádo praskalo ale byl to podobný system nu ale zaboha nevím jak se to menovalo nejspíš nijak :-k
Matrix 1.5 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Staré lego, které už překáží ?

Příspěvek od Hardcam »

Za Tebe byl Merkur nebo Cheva,ne? A nedelej ze sebe starouse:) a az zase budes mit zizen na pivo, vis, kde me hledat:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“