instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od black_sheep »

hoj.

v nedeli se chystam ke "coupe102" pro dalkovy centralek z jeho byvaleho ctyrocka. mam pouze central v klici. Mate s tim nekdo zkusenosti a nebo vite co a jak?

nemam vubec predstavu co se nakonec bude montovat. teprve se chystam hledat na webu presnejsi schemata. mel jsem tam bejt uz dneska, ale nakonec jsem to nestihl tak vyuziju casu navic a pripravim se na tu akci.

chybi mi teda nejspis:

- servomotorek do dveri ridice (asi tam nebude) :?:
- ETACS (ta komfortni jednotka ve stredovem tunelu - bude to vubec umet?) se resi vymenou nebo jen osadim naky rele:?:
- nejaky prijimac signalu dalkace - antena.. :?:
- pridelat dalkovy ovladac na klic (s tim jsem si jediny naprosto jisty hehe).

vsecko je original takze by to snad melo bejt jen "plug-n-play".

diky za rady.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od black_sheep »

takze neoriginal se instaluje takto:

http://forums.hyundaicoupe.info/viewtop ... ght=remote

znamena to teda urcite motorek do dveri ridice, fakt tam neni :-( kruci.. nemate nekdo napad jak ho napajet aniz bych musel tahat kabel do dveri navic?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od black_sheep »

no prolezl jsem vsecko mozny na webu a chybi mi dost zasadni otazky. jde o original dily takze by to melo jit docela dobre. nebo budu muset nekde cosi napojovat? co treba spojeni central -> blinkry? to vsecko obstara ta jednotka sama? tyyjo jestli by nebylo lepsi to nekam zavest... :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od black_sheep »

koukam nikdo tady nevi.. vim ze to tady uz bylo, ale spis mi slo o original dily. neoriginal alarmy uz jsem tady cetl. dokoupit a umistit servo, natahnout kabelaz od jednotky, tu umistit nekam do palubovky a nejako zapojit.. jenze original veci? co, kde kam...?

chtel bych aby to odemklo dvere a jeste to vystraznejma potvrdilo odemceni a zamceni. #-o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od shotik »

no nebude to prochazka ruzovym sadem :)))

do scoupe sem daval neorigos za 2500kc a blinkry sem ani nezapinal pac kdykoli sem to zkusil tak to bud jen svitilo a nebo nic takze sem se bal jakyhokoli pruseru :))) nechtel sem aby me auto chytlo :))))

ale tak origos to snad bude mit pripaveny na to vsechno. na hma musi bejt schema kde co je ne ?
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od black_sheep »

no cece na hma mi prijde ze je prd :lol: uz to mam vsecko doma, ale nejak z toho nejsem moudrej. moc otazek, na ktery nemam odpovedi.

treba - je ETACS - ta komfortni jednotka ve stredovym tunelu stejna pro vsechny coupe? nebo se lisi podle vybavy? :-k

vo vikendu to budu rozebirat, zjitsim jestli je ve dverich dotazenej kabel k servu pro zamek ridice, a hlavne jestli je dotazenej kabel do strechy (jde sloupkem nahoru) - tam je totiz umistena ta prijimaci jednotka s antenou... bejva tohleto osazeny i v autech s centralem v klici?

dale nevim jak je to s imobilizerem a relatkama... jestli je potreba to vsecko nejak zamenit nebo to bude fungovat jak to je..

vylozene to vidim ze bych potreboval od nekoho pomoci poradit, jinak neco zkurvim :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: instalace dalkoveho centralu do coupe 1.gen-HELP

Příspěvek od hyndui »

black_sheep píše:no cece na hma mi prijde ze je prd :lol: uz to mam vsecko doma, ale nejak z toho nejsem moudrej. moc otazek, na ktery nemam odpovedi.

treba - je ETACS - ta komfortni jednotka ve stredovym tunelu stejna pro vsechny coupe? nebo se lisi podle vybavy? :-k

vo vikendu to budu rozebirat, zjitsim jestli je ve dverich dotazenej kabel k servu pro zamek ridice, a hlavne jestli je dotazenej kabel do strechy (jde sloupkem nahoru) - tam je totiz umistena ta prijimaci jednotka s antenou... bejva tohleto osazeny i v autech s centralem v klici?

dale nevim jak je to s imobilizerem a relatkama... jestli je potreba to vsecko nejak zamenit nebo to bude fungovat jak to je..

vylozene to vidim ze bych potreboval od nekoho pomoci poradit, jinak neco zkurvim :)
áno su tam rozdiely a podstatné i ako airbagy a pod nemusí ti to vobec spravne fungovat už som to robil na accente rv.96 príjemnú zábaju :D a pevne nervy viem čo to je za robotu potom napíš ako si dopadol
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“