Auta snů

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: AUTA snů

Příspěvek od hawk »

89majlo96 píše:zas sa idete hadat kvoli somarine? Je to predsa tema o tom ake auto sa komu paci, nehladiac na to ci je najlepsie na svete alebo najkrajsie, kazdy poklada za krasne a dokonale nieco ine. Ideme sa teraz vsetci hrat ze moje vysnivane auto je silnejsie, moje zase rychlejsie a moje krajsie? Ako deti na pieskovisku... Kazdy ma svoj sen a serte na to, cus... :twisted:
máš pravdu. Ostatně nic jinýho jsem já ani netvrdil (rozuměj: nesrovnával jsem ani nehanil jako první) :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: AUTA snů

Příspěvek od Hardcam »

hawk: citoslovce nejsou vyrazem inteligence...

a ze jsi tak zasveceny, jake to je zazit zrychleni na 100km/h za 3,8s?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: AUTA snů

Příspěvek od hawk »

Hardcam píše:hawk: citoslovce nejsou vyrazem inteligence...

a ze jsi tak zasveceny, jake to je zazit zrychleni na 100km/h za 3,8s?
ad 1) nezlob se na mě, ale v této situaci to tak působilo. Takto se vyjadřuje mé 1 roční dítě když se mu něco nelíbí...

ad 2) opět jsi to nepochopil - kde jsem psal, že jsem to zažil? Předejdu tvým budoucím "nešikovným" dotazům vysvětlím ti, že slovem "zasvěceným" bylo myšleno těm, kdo znají legendu SLS, její historii (gullwing), nynější techniku, výkony atd. Zkus si o tom něco najít, Harde a pak diskutuj. Budu rád. :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: AUTA snů

Příspěvek od Hardcam »

hawk: ano, tak se vyjadruje i spousta dospelych lidi (i clovek, co to trosku prezene s pitim alkoholu :mrgreen: ), ne jen Tve dite.

Historii vozu, ktery mi nic nerika, jsem si nenastudoval. Tak jako ty asi nevis nic o Genesis a presto jej nazyvas obludka s poznamkou majlovi - on si zacal :mrgreen: i ty se na me nezlob, ale zacal si rypat prvni

nazory jsem si vymenili, mne se nelibi Tve, Tobe me, to je v poradku, nemuze se nam libit to samy. To by byla CR a SR plna Fabii HTP a pro supersporty, luxusni limuziny a SUV by tu nebylo misto. To by byla nuda a sed.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTA snů

Příspěvek od pepan »

tady je to už fakt hustý....já se seru jen v dijodách,ale mrdat se tady v tomhle klukovským tematui už je i pro mě hardcor.....tak zdar
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: AUTA snů

Příspěvek od black_sheep »

-JxD- píše:Tak já bych jmenoval tři zástupce mých vysněných aut, každé z jedné kategorie, na které se často auta děli : Import, Exotic, Muscle :)

Import - Skyline R34

Exotic - Reventón

Muscle - Pontiac GTO "Judge"
co to je za tridy?? to jsem nikdy neslysel... #-o teda muscle car jasne ze jo, ale definice importu a exotic mi vubec neni jasna :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: AUTA snů

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:hawk: vidis a ja myslel, ze obtloustle male auto je Octavie. Nafoukla do obrich rozmeru a uvnitr krabicka od sirek. Ono nejde o to, co se mi libi, ale mezi paletou motoru od Skody a vice jak 4 litrovym motorem je trosku rozdil...:) a novou Koktu v rodine uz mame (1.4TSi)

tak kdyz uz sem hazite povetsinou stary pastiky, tak taky hodim svuj sen, jeden z velmi krasnejch kousku se nachazi v jedny hale u Prahy, ma ho tam kamarad pod plachtou, je to neskutecna krasa:



btw, jedno podobne tema:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... lit=+aston

a jedno stejne:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... lit=+aston
jeee dééé-eso paradni vozejk! harde, mas podobnej vkus... :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: AUTA snů

Příspěvek od hawk »

Hardcam píše:hawk: ano, tak se vyjadruje i spousta dospelych lidi (i clovek, co to trosku prezene s pitim alkoholu :mrgreen: ), ne jen Tve dite.

Historii vozu, ktery mi nic nerika, jsem si nenastudoval. Tak jako ty asi nevis nic o Genesis a presto jej nazyvas obludka s poznamkou majlovi - on si zacal :mrgreen: i ty se na me nezlob, ale zacal si rypat prvni

nazory jsem si vymenili, mne se nelibi Tve, Tobe me, to je v poradku, nemuze se nam libit to samy. To by byla CR a SR plna Fabii HTP a pro supersporty, luxusni limuziny a SUV by tu nebylo misto. To by byla nuda a sed.
Možná budeš Harde překvapen, ale o Genesis něco vím, neznamená to ale snad automaticky, že ho budu zbožňovat, neníliž pravda? [-o<

Rýpat jsem první nezačal..vše rozpoutalo tvé opilecké a nemístné "ble" (alkohol tě ale trošku omlouvá hehe). Příště buď ale opatrnější. :-$

A k tvému poslednímu odstavci jen připomínám, že jsi v podstatě opsal jen to, to jsem já tady psal už v pon říj 19, 2009 11:33 pm. Takže aspoň v tomto se shodnem. Hezký den.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: AUTA snů

Příspěvek od zdenek76 »

hawk píše:moje auta snů. Obě jsou ve svých třídách absolut top :wink:
č 1 je toto:
Land pěkný až na tu spolehlivost nebo možná spíše "kvalitu" českého zastoupení
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTA snů

Příspěvek od pepan »

PŘEDSEDA TO ZASE VYHMÁT
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: AUTA snů

Příspěvek od Hardcam »

hawk: ja vim, "ono ti to nedalo"...vubec jsi reagovat nemusel, ja "ble" neprestanu pouzivat jen proto, ze to pouziva naky dite. Brrrm brrrrm tydyyyyt
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: AUTA snů

Příspěvek od Hardcam »

Black: to vis, klasika...:) vubec by mi nevadilo, kdyby to stalo v garazi a ja bych kolem toho behal se smetakem.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: AUTA snů

Příspěvek od hawk »

Hardcam píše:hawk: ja vim, "ono ti to nedalo"...vubec jsi reagovat nemusel, ja "ble" neprestanu pouzivat jen proto, ze to pouziva naky dite. Brrrm brrrrm tydyyyyt
to by byla velká škoda, kdybys to přestal používat...jen tak dál :lol:
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: AUTA snů

Příspěvek od Accentdevil »

black_sheep píše:
-JxD- píše:Tak já bych jmenoval tři zástupce mých vysněných aut, každé z jedné kategorie, na které se často auta děli : Import, Exotic, Muscle :)

Import - Skyline R34

Exotic - Reventón

Muscle - Pontiac GTO "Judge"
co to je za tridy?? to jsem nikdy neslysel... #-o teda muscle car jasne ze jo, ale definice importu a exotic mi vubec neni jasna :)
Tys nehral nikdy treba Need for Speed??? :lol: tam bylo MUSCLE treba Mustang pak EXOTIC treba Alfa romei a IMPORT byla treba RX-8 :mrgreen:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTA snů

Příspěvek od 89majlo96 »

black_sheep píše:
-JxD- píše:Tak já bych jmenoval tři zástupce mých vysněných aut, každé z jedné kategorie, na které se často auta děli : Import, Exotic, Muscle :)

Import - Skyline R34

Exotic - Reventón

Muscle - Pontiac GTO "Judge"
co to je za tridy?? to jsem nikdy neslysel... #-o teda muscle car jasne ze jo, ale definice importu a exotic mi vubec neni jasna :)
import je japonsko (sikmooky) Exotic su exoticke znacky ako bugatti, ferrari, maclaren, rolls royce a podbne
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“