Coupe?Ako prve auto?

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od Engineer »

Coupe pod 1995 nenajdes, nizsie rocniky uz boli S-Coupe - co by som vobec neodporucal...

Osobne pozeram na auta stare max 10 rokov... Ale opat ako s kilometrami.
Mozes najst auto 7 rokov stare ktore ma hrdzave lemy a najdes 13 rocne ktr ma krasny lak podbehy a ine lebo majitel sa o to staral...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od delphino »

Taky patrim mezi prvocouperozené :D, ne od 18 do 22 jsem jezdil s otcovymi auty a pak jsem se rozhodl pro coupe, chtel jsem neco sportovnejsiho vzhledove k memu bujaremu veku a jelikoz fiat coupe nemelo dobre hodnoceni a cellica byla zas draha, tak coupe byla nejlepsi vola a nelituju :). Taky jsem si koupil 1.6 byl to kompromis mezi rodici, kteri nechteli,abych si auto kupoval,pac do toho stale vrazis prachy a kdybych si koupil 2.0 mel bych to kazdej den na stole :mrgreen: ALE ted uz bych sel do 2.0, pz preci jenom auto vyzera, ze ma potencial a nekdy to chybi,clovek si zvykne a chci vic,ale jelikoz je to tvoje prve auto, tyhle pocity te asi nepotkaj :)). Na km bych tez nekoukal, ono je vic podezrely, kdyz dneska nekdo nabizi 11-12 let stare coupe,ktere ma 120-130 najeto, nez kdyz nekdo tam na tvrdo frkne 180,ale kdo vi,jestli i tech 180 neni upravenych :mrgreen: , ja mam rok 98 a nehledal pod tento rok, mel jsem limit 10let stare auto, aspon pro ten pocit, ze neni tak stary,coz by u coupe 96 byl bez urazky :lol:
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od mirpie »

bez urážky, ono i to coupé z roku 96 může být v lepším stavu, než coupe z roku 98...Je to o majitelovi, jak se stará. To auto má dobrý předpoklady spolehlivě sloužit 20let, ale majitel se nesmí chovat jako bezohledný prase.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
myshal
*
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2009, 22:08
Bydliště: Martin

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od myshal »

Ano to je pravda.. ale takychto... majitelov je pomenej.. tak je lepsie hladat coupe od 1998 vsak?Ale ak by sa taky schopny majitel nasiel.. a predaval by svoje coupe tak preco nie...... PODLA VAS AKA FARBA NA COUPATKO SA NEHODI A NAOPAK KTORA SA HODI? napiste prosim vase nazory..
dolezz
**
Příspěvky: 138
Registrován: 15 zář 2009, 16:57

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od dolezz »

ja mam cierne, sa mi najviac pacilo, este ta cervena sa mi celkom paci ked som ju vydel. Akurat ze tu ciernu hned zaspinis.
Uživatelský avatar
myshal
*
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2009, 22:08
Bydliště: Martin

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od myshal »

Cierne je super... celkom mne sa paci cervene cierne takiso... ano.. alebo strieborne je super... ale napr.. zlte ... je hrozne podla mna.. AKE SA PACI VAM?
Uživatelský avatar
myshal
*
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2009, 22:08
Bydliště: Martin

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od myshal »

KOLKO KORUN BY STE BOLI OCHOTNY NAJVIAC DAT ZA COUPE 1G? 100 000Kč je podla mna uz aj dost vsak.. ?
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od delphino »

Stribrna vypada hodne dobre vecer, a nejvic pod nakou lampou, hned to dostane takovou agresivni vyzaz :D ne ze bych byl zaujaty :D. Me se libi vsechny, i zluta, pokud neni vybledla, coz se bohuzel stava casto. Jedina, co mi nesedi a nelibi je tmave zelena, proste je to takova neutralni konzervativni barva, co se na sportovnejsi auta nehodi...
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od delphino »

dneska bych nedal za coupe vic jak 70tis ceskych a to by musel byt supr stav, ja kupoval svoje pred rokem za 60, teda 62, prodejce ho nabizel za 70 a kdyz sem mu rekl,co vsechno se mi nelibi tak rekl 60 a 2 at mu necham na pivo :D. A jsem zatim spokojeny, takze si myslim,ze je to je sice kus od kusu,ale to neznamena,ze coupe za 50-60 jsou spatny.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od Dr Meduza »

asi tak dat za to dneska 100k je silenost
ja sem daval pred rokem a pul asi 90k, a dostal sem k tomu novy pneumatiky, ma LPG, kridlo, co mi vsichni zavidi 8) a melo udelanou slusnou muziku + este jedno rozebrany na ND k tomu :mrgreen:
jinak me se ta zelena zase hrozne libi, ale mam tmave fialovy
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od dano203 »

ja mam tiez 17 o mesiac uz bude 18 a aj skuska na vodicak a uz mi mesiac a pol stoji doma na dvore coupe 2 liter cervene :twisted: ci to bola dobra volba ? uvidi sa :lol: zatial som na nom vela nejazdil s kamaratom som ho raz bral vecer von soferoval kamos uz ma vodicak......nadaval ze to je vraj lenive :roll: ze jeho renault 1,7 54 kw je vraj zivsi .....asi to bude tym ze coupe ma tocivy moment az pri 5000 otacok za minutu co ja viem :idea: moj otec tvrdi to iste ze to auto je lenive :mrgreen: ma octavku 1,9 TDI 90 HP tak neviem......mne to slo na dvojke myslim ze 120 :hyu: a k tomu stavu mam najazdene 195 000 r.v. 1998 dovoz rakusko a auto nieje z vonku ktovieake zachovale....hrdzave lemy zadne aj stresne okno vyblednuta kapota ale totalne ...asi je z ineho auta
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od delphino »

a nestoji ti na dvore spis opel tigra :lol: , bud mas hodne v haji coupe...nebo lidi kolem tebe berou drogy
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od mirpie »

nevíš, v jakým je to stavu, klidně to fakt může být líný (svíčky, kabely, kat,...). Ale je fakt, že každej majitel TDI co sedne do atmosferickýho benzinu bude tvrdit, že je to líný, protože ve 2000ot/min to fakt těch 250Nm nemá..Je potřeba to točit, aby to jelo. Ale že to točí 6500ot/min, dvojka jede kilo a nemusíš tak často řadit a váží to míň, což ti dá ve výsledku lepší zrychlení (pokud s tím řidič umí) nikdo z nich nevidí a možná ani vidět nechce. To jen k dynamice, nemluvim o stylu jízdy (uplne jinej, ne každýmu bude vyhovovat), jiný pohodlí, jiné užitné vlastnosti,....jiné auto. Zas je pravda, 100kilowattovej motor má už dnes kde co. Výhoda Coupé zůstává v zatáčkách, co ti ujede na rovině nebo v kopci, dojedeš v zatáčce.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
myshal
*
Příspěvky: 17
Registrován: 23 říj 2009, 22:08
Bydliště: Martin

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od myshal »

Vám pride coupatko ako lenive auto?Ja som myslel ,ze ked je to sportovy voz.. ze to bude frcat a nie aby to bolo lenive.:(
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Coupe?Ako prve auto?

Příspěvek od Russell »

myshal píše:Vám pride coupatko ako lenive auto?Ja som myslel ,ze ked je to sportovy voz.. ze to bude frcat a nie aby to bolo lenive.:(
to je blbost, ze lenive, on tam bude mat asi dosrate nieco alebo ked to soferoval jeho kamarat tak prehadzoval vzdy po dvoch stupnoch :) Ja som z coupe nadmieru spokojny zatial ma dalo len F430 a porsche 911 turbo tak ale to nebola sanca :)
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“