POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od Yurii »

To neni tak jednoduchý, vysvětlení půjde podat majitelka (jestli vůbec) a jako jeho přítelkyně jim řekne podle mýho hovno.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od Kull »

Já vim, že to není jednoduchý, ale já se třeba teď kopu do hlavy, že jsem tenkrát nekopal do hlavy toho grázla a ve finále jsem díky tomu, že jsem to vše nakonec nechal na státní moc, jsme přišel o vše ukradené...
je snad povinná sdělit, komu auto půjčuje, popř. komu ho prodala a ten je povinnej doložit, odkud ty věci má, zvlášť, pochází li z trestné činnosti, popř. pokud je an to podezření...
Jenže víme všichni, co naši p... umí, že?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od Yurii »

Hele policajtovi nevysvětlim, že poznám svoje poklice a volant... že ooboje je dovezený ze zahraničí a že je mi divný že tejden po tom co mi to auto ukradli sem to viděl na jinym autě stejnýho tipu jako mam já ani ne kilometr od domova.

Policajt prej psal do Hyundaie abym u poslali fotky originálních poklic na tohle auto a že tyhle poklice tam nejsou tak sem mu musel opakovat ze tohle sou americký poklice na starou Elantru a že ty sem v Evropě na žádnym autě neviděl a že na nich sou otisky od mejch zamaštěnejch rukou ho taky nezajímalo.

To samý s volantem, můžu detailně popsat kde je škrábnutej, jak je udělaná nába a že zaspoda má červenej flíček od barvy a je mu to jedno!

Celej rozhovor se nesl v duchu: "A vy si jako myslíte, že nikdo další nemůže mít na autě stejný věci jako vy jo? To ste asi magor ne??? I v Hyundai se tomu divili a kolegové se pěkně zasmáli když sem jim to řikal! "
KOKOTI
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od Kull »

Fuj, tam mám zas překlepů...

To je přesně to, co říkám... Že nechat to an těch trotlech je na palici. Myslí si, že ví všechno nejlíp a přitom jsou blbí jak troky...

Achjo. Možná yb to chtělo fakt kofoláče podhmátnout za krk a vymlátit z něj, kde to sebral...
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od 89majlo96 »

dat mu poriadne do drzky a keby sa policajti pytali ci si to bol ty, ze si mohol mat motiv tak sprav kokotov z nich, ze existuje kopec ludi ktory by to mohli spravit. Tu treba vziat spravodlivost do vlastnych ruk, lebo blby policajti chodili do skoly asi nahovno a naucili ich tam prdlajz. Cloveka vedia len dojebat ale pomoct to nie, tak naco nam je policia? Aby zdrbavala slusnych ludi ktory obcas spravia nejaku malickost, napriklad si odpluje na chodnik, alebo prekroci rychlost o 10 km/h, ale ked niekomu ukradnu auto, tak s tym by mali vela roboty a nemali by s toho ziadny zisk, su to ku..y vy.....e. Normalne som s toho dostal nervy aj namiesto teba Yurii. Drzim palce aby sa ti auto vratilo spet
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od laufas »

A co takhle to vzit z te druhe stranky? Nechodi nekam do hospody treba? Kofoly radi chlastaj, kam jinam jdou davky na deti. Tak se s nim nejak zacit bavit a zkusit natuknout neco o tom? Mozna naivni, ale taky napad :-k
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: POZOR!!! Pátrání po dalším SCoupe

Příspěvek od Kull »

89majlo96 : mluvíš mi z duše... a vidím to každý den, jak před barákem lítají s botičkama a po setmění, když před zastavárnou je fůra asoců s igelitkama autorádií (mi řekněte, kde cikán bere každý den tak 3-5 autorádií), policajta venku nevidíš (čest výjimkám)

Yurii, budu neskutečně držet palčáky a kdybys potřeboval s něčím pomoct, obrať se na mne... leccos Ti i dosvědčím :wink: (třeba ty poklice jsem i viděl....)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“