Hyundai Průhonice

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
kolchis
*
Příspěvky: 38
Registrován: 25 lis 2009, 17:48

Hyundai Průhonice

Příspěvek od kolchis »

Několik řádků o zkušenostech s autobazarem Pyramida Průhonice. Obchod s auty mě v podstatě živí a už jsem zažil spoustu prodejců, překupníků a kšeftařů. O bazarech v Praze kolují různé hrůzné legendy: přetáčené km, retuše bouraček, nejasné vlastnictví vozidel, atd. /asi ne jenom v hlavním městě/. Na inzerát, bez kontaktů a známých jsem koupil v uvedeném bazaru XG 350, tudíž přidávám zkučenosti, v první i poslední řadě jenom pozitivní. Při první návštěvě, za tmy, pomalu ke konci pracovní doby, vozidlo předvedli, vzali na zkušební jízdu a nechali mě projet /následně i dali na zvedák/. Žádné otrávené ksichty, požadování zálohy, nebo rezervace, prostě úplně nezávazně. Původně jsem chtěl platit hotově, ale když mě napadla zástavba LPG, rozvody, oleje, atd. vyšlo z toho dalších 50. tis. navrch, a tak vzniknul dotaz na financování úvěrem. Samozřejmě mají prodejci ze smluv provizi a měli by se snažit, ale mohli změnit chování a považovat mě za šupáka, když chci úvěr na stotisícové auto. Žádný obrat, stále naprosto profesionální chování. Vše zařídili, připravili, domluvili slevu s majitelem a ještě mě ze serveru H zjistili provedené servisní úkony za dobu provozu /v servisce byla pouze razítka/.
Mohlo by se říct, že takto se snad bazar má chovat automaticky, ale většina z nás asi ví, že to tak nefunguje. Tudíž neváhám bazar doporučit i ostatním.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Pokec“