Ma tu nekdo Coupe 1G s automatickou prevodovkou?

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
NihilusCZ
Příspěvky: 8
Registrován: 16 čer 2009, 21:44

Ma tu nekdo Coupe 1G s automatickou prevodovkou?

Příspěvek od NihilusCZ »

Zdravím, jen se chci pro informaci zeptat jestli tu má někdo Coupé s automatem a jak je s tim spokojenej... Já mám 2.0 v automatu, r. 99 a spotřebu mám celkem vysokou kolem 10-11 litrů... taky bych se tímto docela rád zeptal, jestli tu nemá někdo z okolí Berouna dvoulitr s manuální převodovkou, docela rád bych se v tom svezl a posoudil, jak moc výkonu se v tom automatu ztrácí, přecijen rozložení pouze do čtyř stupňů není zcela optimání, ale přes to všecko jsem s tim moc spokojenej...automat je skvělá věc. Ještě se chci zeptat, ví někdo, jaká je kapacita nádrže u Coupé? Já bych tipoval asi 55 litrů...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma tu nekdo Coupe 1G s automatickou prevodovkou?

Příspěvek od Dr Meduza »

ja nemam automat v kupecku ale v sonate, ale predpokladam ze tam bude asi v podstate ten samej (motor je taky vlastne stejnej)
v sonate to jede porad prez hydromenic, takze ani nepoznam ze to ma naky stupne, reguluje to tam vlastne uplne plynule, pri rozjedu (beznym) to drzi konstantni otacky celou dobu a ani se na tom nepozna kdy to preradi, takze tam nevadi ze to ma malo rychlosti a navic to ma dost dlouhej 4. stupen, takze se s tim na tozdil od prevodovky manualni co je v kupecku da jezdit i po dalnici a netoci to poad 5 tisic :roll:
jinak ja mam spotrebu v ty sonate taky tak kolem 10 a to se hodne krotim, jinak bych se nedoplatil za benzin
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Ma tu nekdo Coupe 1G s automatickou prevodovkou?

Příspěvek od mirpie »

papírový "bezpečný" objem palivové nádrže na Coupe RD je 55l. Ale jednou jsem byl na suchu a až po hrdlo jsem tam natlačil 60,03l.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Rod666
Příspěvky: 4
Registrován: 09 lis 2009, 18:03
Bydliště: Ostrava

Re: Ma tu nekdo Coupe 1G s automatickou prevodovkou?

Příspěvek od Rod666 »

Tak já jsem na manuálu (2.0-r.v.1997) a spotřebu mám 8,8-9,5 L /100 Km. Jinak, když už mi svítila rezerva a já jel doslova na výpary tak jsem do coupečka taky natlačil 57L.
Hyundai Coupe2.0r.v.1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“