rozmery interieru coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

Zdravim majitelov coupecok 1G. Potreboval by som zmerat par rozmerov vo vasom interieri..

sirku prednych sedaciek, rozostup vodiacich list

sirku zadnej lavice (celej) tiez operadla, dlzku sedaku a vysku operadla.

Ide o to, ze v mojom coupatku (nie :hyu: :lol: ) Mam mooc zachovale sedacky a caka ma tento rok par zahranicnych vyletikov pre tieto sedacky nevhodnych, tak by som chcel interier vymenit a :hyu: coupe sa mi zda veeelmi pohodlny..

Pomoze mi niekto? :-k :D
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od black_sheep »

mam prospekt coupecka, kde je toho popsane. ale zrovna dneska jsem odjel a vratim se az v patek, abych se ti podival...:-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od black_sheep »

jeste si rikam, co je to za coupatko..? stejne si myslim, ze to nedopadne.. vsak ani scoupe / coupe 1. gen / 2. gen nemaj stejne rozmery. alespon jsem to ani v korei moc nevidel, az na vyjimky ktery byli dost prekopany.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

Dik za ochotu. Coupatko je Skoda RAPID.

A k tomu dojde urcite, uchytenie uz mam v plane rok prerabat, ale stale sa mi do toho nejak nechcelo. Pozeral som aj ine interiery, ale z coupe mi pride asi napodobnejsi rozmermi a vyzera pohodlny..
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Borek »

Člověče Rapidy 130 mám ve svém parku dva a nedám na ně dopustit!Není to stihačka,ale ta jednoduchost,prostornost=spolehlivost je excelentní.Spousta lidí si myslí,že je to stejné jako 120,ale pod stejným blatníkem jsou 4 :!: pístkové velké brzdy,vlečená náprava....Supr auto-jasně,že dnes už veterán,ale na Garde a Rapidech jsem najezdil myslím hodně přes 500 tis.km a stále k nim mám srdeční vztah.Jsou auta,která člověk koupí,poslouží a jdou pryč.Ale s Rapidem jsme třeba po revoluci projeli Španělsko,Portugalsko a dokonce přes Gibraltar se přeplavil do Afriky(projeli jsme sever Maroka).Cesta 16000 km a bez závady :!: Jen ta klima chyběla-byl černý a na jihu jsem mohl vařit oběd na karoserii. :D Zpět po pobřeží Barcelona,Valencie...do Švýcar-pod Mont Blanc(smýt červený pouštní písek sněhem :D ).
Omlouvám se za OT.

Jinak k tématu-myslím,že Tiburon GK je o kus širší a uvnitř prostornější než CoupeRD,ale světe div se-uvnitř je na šířku tuším o 15cm méně(v zadu-jednou jsem to měřil)než v Rapidu.Vedle Tiburona vypadá Rapid jako malé autíčko,ale vyfouklé blatníky,mega dveře(i tloušťkou),defor.zony------dělají menší vnitř.prostor v T.na šířku(alespoň vzadu-předek jsem neměřil).Sedadla-moje první vlastní auto byla Š.Garde s dobře tvarovanými sedadly(vývoz pro Holandsko)-ta jsem vždy při prodeji vyndával a dával do dalšího Rapida.Vypadají stejně,ale jsou více tvarovaná-jsou z roku 1982 a před chvílí jsem v nich seděl :D .V ostatních Rapidech byla taková rovná sedadla(ty mám i tom druhém). :wink:
Nebo si sezeň Z Tiburona GK(2.gen.)-tam máme Recara a musím uznat,že i na dlouhé cestování po Evropě pohodlné,výrazně tvarované a bez bolení zad.Budeš mít bederní opěrku a boční airbagy-to bude v Rapidu unikát :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od black_sheep »

nejdriv lehce offtopicovy srovnani GK x RD:

borku ja jsem pred rokem sedel v jednom GK s tim, ze si ho v bazaru osaham, jestli si ho fakt nekdy koupim nebo ne. bylo to pobliz, takze mi to stalo za to. dokonce jsem se i projel, ale misto vzadu mi prislo bohuzel pro GK mensi. proste v RD si v takove propadle pozici sednu sam za sebe, ale v GK se mi to nepovedlo, bohuzel. pokusim se na to prijit proc, protoze zvenku je GK na sirku o 3cm sirsi, o 5cm delsi, a ma o 6 cm delsi rozvor:

:arrow: uvnitr na sirku vede GK jak vpredu, tak vzadu o naky ten cm; misto na hlavu vzadu o 5cm lepsi RD, vepredu fifty-fifty; na nohy vpredu opet fifty-fifty a vzadu o 4 cm lepsi GK :-)

abych to shrnul:
vepredu je to oboji stejny, GK vede akorat na sirku, coz je plus ale ze by RD bylo uzky mi neprijde = proste mista dostatek v obou - super pohodli. vzadu se da do 175/180 cm sedet docela okay v obou, pro vyssi lidi je to naprd. :-( u GK je vic mista na nohy, ale o to min je na hlavu, takze clovek musi sedet v jeste propadlejsi poloze nez v RD. na tohle bylo dobry scoupo, tam jsem si vzadu sednul vzprimene, ikdyz jsem se stejne dotykal strechy. noo na svoji tridu je coupe super, ale stejne se divim ze v tom jedete ve 4 do italie!


co se rapida tyce, nemam srovnani a rozmery jsem nenasel, ale videl jsem v tom napasovany ledacos. :-) predni sedacky z fabie se temer dotykaly jedna druhe, ac se to nezda ze ve fabii je prd mista :-) na takovyhle napasovani to spis bude chtit vzit do ruky metr a nebo idealne primo ty sedacky a zkusit to.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

Dik obidvom..

Najprv Borek:

Viem ake to je super.. Ja sam ho osobne zboznujem a nedam nan dopustit.. (mam 135) Uz som do neho nalial tolko penazi ze to az pekne nie je, ale do tohoto auta sa to fakt neda inak..

black_sheep:
Viem a prave takeho hladam, co by bol ochotny si na 5 minut sadnut do auticka s metrom a zistit mi tych par rozmerov, vzhladom na to, ze osobne nemam moznost si to zmerat.

Tento rok by som s nim chcel odskocit na zraz do NLD, potom autosalon vo Frankfurte a zraz v CR, cize sedacky tam musia ist pohodlnejsie a navyse moje su ako nove a skoda ich nicit.. :lol:
Přílohy
PICT0033.JPG
PICT0033.JPG (198.72 KiB) Zobrazeno 1499 x
PICT0012.JPG
PICT0012.JPG (169.28 KiB) Zobrazeno 1499 x
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

nikomu sa nechce vliezt na 5 minut do interieru?? :(
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od marenkka »

ctu az ted, az se mi vrati zena s placickou tak ti tam zajdu

to Borek: sem sice nejakej ten patek ze skoly a od te doby sem ani skoduly ani rapida v ruce nemel, ale kde najdu vlecnou napravu??? jestli se nepletu tak vepredu je lichobeznikova a vzadu bud uhlova nebo kyvna, aspon tak sme tomu rikali :))))
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Borek »

Já ti nepomůžu,protože mám GK(2.generaci).Můžu ti změřit Rapida :lol: .
Do Holandska to máš pár km,tak se neboj i s origo sedadly. :wink: Co těm sedadlům v Rapidu chybí,je bederní opěrka :( -to jsem řešil vychytávkou-nafukovací bed.opěrkou(tu jsem sehnal před lety tuším v Makru).

Marenkka-odpusť lidový jazyk :D .Odbornou řečí máš pravdu,je to úhlová kyvadlová s rozvodovkou v bloku s převodovkou(u Rapida)U 120-kyvná.Tak je to odborně správně. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

Holandsko idem az pri amsterdam.. :lol: Navyse zo Slovenska je to o kusok dalej.. Ale aj tak, rad by som tie povodne mal v super stave aj nadalej, predsa len niesom nejakej vychrtlej postavy.. :lol:
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od marenkka »

to Borek: ja jen kde je ta vlecna :) :) :)
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od black_sheep »

vo vikendu to muzu pomerit, mam na pude puvodni sedacky z coupe 1. gen :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od Peter_TO »

paraaaada.. mooc by si mi tym pomohol
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: rozmery interieru coupe

Příspěvek od marenkka »

tak sem to ted meril pridavam muj celozivotni vytvor v corelu :) jinak sila tech polstaru je na sedaku 7cm a na operadle 12 a vsechny cisla v cm jo a operadlo sem meril jedno tak si to spocitas :)
Přílohy
sedadla.jpg
sedadla.jpg (19.71 KiB) Zobrazeno 1422 x
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“