Coupé Tuning

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Takže se neměl žádnej "korejskej krám" :wink: ale japonskou kvalitu :D
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Conan píše:Takže se neměl žádnej "korejskej krám" :wink: ale japonskou kvalitu :D
sakra tak to sem ho měl koupit od tebe kdyžs ho prodával - nosil bych sebou kopii TP a všem ho ukazoval :) eště bych si dal na zadní vokno obrovskej polep - Made in Japan :D
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Hardcam píše:
jandaxx píše:Je to moc pěkný, ale ještě by to chtělo tak 100 koní navíc. Aby to jelo, tak jak to vypadá. Jinak tohle coupe opere každá traktoroidní fabie RS. A to je fakt smutný. :?
Sorry, ale me traktoidni Fabie RS nenatrhne...jedine Octavie RS....myslim, ze tohle nadherny COupe je velmi solidni souper...
Nechci Ti brát Hardcame iluze ale: Zhruba před rokem dělal Autocar test, kdy na okruhu porovnával časy sportovních a pseudosportovních vozů. Různé hostré hatchbacky a pod.Bylo to dohromady asi 12 aut-to už nevím přesně. Mezi jinými tam bylo i poslední COUPE V6 a FABIE RS. Ta měla na okruhu lepší čas než COUPE v šestiválci. Vzhledem k tomu, že Autocar je renomovaný Britský časopis který si velmi zakládá na pověsti, je více než pravděpodobné, že to tak opravdu je. Není to žádný Autotit a podobně, který okatě straní vozům made in Germany. Na sprint 0-100 by to možná bylo vyrovnané, na zatáčkovité trati by Tě RSka natřela bez problémů. Já osobně Škodovky moc nemusím, Mám ELU 2.0 benzín a jsem s ní velmi spokojen a rozhodně bych neměnil. Niicméně se snažím být objektivní a opravdu si myslím, že Autocar si nemá důvod vymýšlet. To ale neznamená, že je RSka lepší auto. Já osobně bych si traktor nekoupil. Mám rád průběh výkonu u benzínu, krerý se musí točit. Poslední Coupe je nádherný, když jdu na servis do AP Butovice, vždy ho tam okukuji a většinou v něm i chvilku posedím. Na jaře jsem přemýšlel, že bych dal Elu na protiúčet a vzal místo ní nové Coupe V6. Zrovna tam bylo Jedno stříbrné v kůži za super cenu. Než jsem se během dvou dnů rozmyslel, bylo fuč. Cena 600 000 za V6, i s kůží a metlou. Pak mne to ještě týden mrzelo. Nicméně i s Elou jsem spokojen, mám na ní pěkné elektrony, Xenony, parkovací čidla, tempomat a dalsí vychytávky. A hlavně není vsem dnům konec. Třeba se taková nabídka znovu objeví, a já budu rychlejší :D :wink:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jandaxx píše:
Hardcam píše:
jandaxx píše:Je to moc pěkný, ale ještě by to chtělo tak 100 koní navíc. Aby to jelo, tak jak to vypadá. Jinak tohle coupe opere každá traktoroidní fabie RS. A to je fakt smutný. :?
Sorry, ale me traktoidni Fabie RS nenatrhne...jedine Octavie RS....myslim, ze tohle nadherny COupe je velmi solidni souper...
Nechci Ti brát Hardcame iluze ale: Zhruba před rokem dělal Autocar test, kdy na okruhu porovnával časy sportovních a pseudosportovních vozů....
no nevim nevim, to že to natře Fabie Kupátku ve 2 litru, tak tomu bych ještě věřil, ale fakt se mi nechce věřit že by natřela tu V6, o tolik lehčí zas neni, a co se podvozku týče tak bych sázel na Coupe spíš než na RS....přecejenom nízký coupátko má jinej odpor vzduchu než Fabia RS...skrátka Autocar v mejch očích klesnul....vono taky záleží kdo sedí zavolantem...
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 29 čer 2005, 09:38, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Tiburon_FX píše:
jandaxx píše:
Hardcam píše: Sorry, ale me traktoidni Fabie RS nenatrhne...jedine Octavie RS....myslim, ze tohle nadherny COupe je velmi solidni souper...
Nechci Ti brát Hardcame iluze ale: Zhruba před rokem dělal Autocar test, kdy na okruhu porovnával časy sportovních a pseudosportovních vozů...
no nevim nevim, to že to natře Fabie Kupátku ve 2 litru...
jasně, může být. Ale předpokládám, že takový Autocar nemá za řidiče žádný trdla. To jsou lidi kterým se půjcují Medy AMG, Poršáci, Lamba a podobně. Nicméně, já u toho nebyl. Jenom píšu co jsem četl a opravdu měla RSka lepší čas. Sám jsem se tomu divil. Pokusím se vyhledat v archívu, nic ale neslibuji. Je to už opravdu asi rok.
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jandaxx píše:
Tiburon_FX píše:
jandaxx píše: Nechci Ti brát Hardcame iluze ale: Zhruba před rokem dělal Autocar test, kdy na okruhu porovnával časy sportovních a pseudosportovních vozů.
no nevim nevim, to že to natře Fabie Kupátku ve 2 litru...
jasně, může být. Ale předpokládám.......
máš pravdu, asi těžko to svěřej nějakýmu trotlovy s mokrym řidičákem - nicméně to zkus prosimtě vyhrábnout, a třeba oscanovat, dost by mě to zajímalo.....dík
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 29 čer 2005, 09:39, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem RSko ridil, dokonce jsem mel nekolik souperu a musim Te zklamat, asi to ridili naky trubky...ale proste mi to nenatrhlo a Fabku bych si neporidil, zbytecna investice, z toho auta neni uzitek...Octavka je neco jinyho, tam se nema cenu snazit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Tiburon_FX píše:TO ALL: PROSÍM POUŽÍVEJTE U ODPOVĚDI NA DANOU OTÁZKU, IKONKU "CITOVAT" PŘÍMO U ODPOVĚDI NA KTEROU ODPOVÍDÁTE! - JE V PRAVÉM HORNÍM ROHU DANÉ ODPOVĚDI! AŤ VÍME KDO KOMU A NA CO ODPOVÍDÁ, AŤ V TOM NENI TAKOVEJ BORDEL
Tiburon_FX píše:
jandaxx píše:
Tiburon_FX píše: no nevim nevim, to že to natře Fabie Kupátku ve 2 litru, tak tomu bych ještě věřil, ale fakt se mi nechce věřit že by natřela tu V6, o tolik lehčí zas neni, a co se podvozku týče tak bych sázel na Coupe spíš než na RS....přecejenom nízký coupátko má jinej odpor vzduchu než Fabia RS...skrátka Autocar v mejch očích klesnul....vono taky záleží kdo sedí zavolantem...
jasně, může být. Ale předpokládám, že takový Autocar nemá za řidiče žádný trdla...
máš pravdu, asi těžko to svěřej nějakýmu trotlovy s mokrym řidičákem - nicméně to zkus prosimtě vyhrábnout, a třeba oscanovat, dost by mě to zajímalo.....dík
Tiburon_FX: prosimte, v sekci "COUPE / TIBURON / TUSCANI / Scoupe" by mi to mohlo byt vcelku jedno, ale NECITUJTE kdyz to neni vylozene potreba a kdyz uz, tak vymazte nedulezite veci z citace.

Jak sam asi uznas, tento muj prispevek foru na prehlednosti moc nepridava.

Chtelo by to pomalu zavest nejaka pravidla aby pokud nekdo bude chtit neco vyhledat nestravi u toho pul dne!
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

2 Mylys: tak sem to trochu zkrátil...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re:

Příspěvek od hyndui »

Tiburon_FX píše:
Kubin píše:Jo, jo nádhera, ale moh by ho trochu hodit k zemi :idea:
No házení k zemi sice vypadá fajn, ale už tak je vejfukový potrubí choulostivý a často praská, krom toho se takovouhle úpravou snižuje životnost tlumičů, pružin a celýho podvozku....a co teprv pohodlí, každej kdo má kupátko v sérii, tak ví že to neni nic extra na dlouhý cesty, pokud zrovna nejedeš po kvalitní dálnici, tak je jízda celkem dost vysilující...a co teprv když se to celý sníží
nič proti ale mám ho niššie ako sériovka a jazdím dlhé trasy a nemám problém sediet za volantom 8hodín bez prestávky
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Uživatelský avatar
JardaH
*
Příspěvky: 91
Registrován: 29 srp 2008, 01:09

Re: Coupé Tuning

Příspěvek od JardaH »

To si takhle v sobotu dopoledne prochazim aukro a najednou na me vybafne takovejhle hybrid...

http://aukro.cz/item895599950_hyundai_c ... ml#gallery
Hyundai Coupé 2.0 FX r.v.2001
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Coupé Tuning

Příspěvek od black_sheep »

pane jo, tohle jsem nastesti v liberci nikdy nevidel :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Coupé Tuning

Příspěvek od Piskotkiller »

Tiburon 615hp 8)...Korejský projekt,který se dostal až na 800hp(graf z dyna jsem nenašel...)
Přílohy
89469613.jpg
89469613.jpg (29.3 KiB) Zobrazeno 1229 x
96064000.jpg
96064000.jpg (132.31 KiB) Zobrazeno 1229 x
615tiburondyno.png
615tiburondyno.png (140.94 KiB) Zobrazeno 1229 x
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Coupé Tuning

Příspěvek od Piskotkiller »

ještě Engine :mrgreen:
Přílohy
96064001.jpg
96064001.jpg (178.77 KiB) Zobrazeno 1229 x
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Coupé Tuning

Příspěvek od Piskotkiller »

jsme zapomněl ještě na tuhle :D
Přílohy
tiburoncon650hp.jpg
tiburoncon650hp.jpg (185.86 KiB) Zobrazeno 1034 x
Hyundai Scoupe GT
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“