Hľadá sa pražák..

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od PhanTom »

Hardcam píše:PhanTome, to je parkovani pro kratky filmy, ne? Jen na 15 min. :mrgreen:

http://www.imaxpraha.cz/Mapa.asp
Není, normálně tam zajedeš a parkuješ. Byly tam večer tři hodiny zdarma. Byl jsem v tom blázinci u jednoho klienta a normálně jsme zaparkoval. Ale do kina jsem nešel, jen jsem se tam najedl
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od laufas »

jj chce to trochu premyslet
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od -JxD- »

Mimochodem, Harde, našel si na justfuckinggoogleit.com skrytej easter egg na hlavní stránce? :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od pepan »

Peter_TO píše:Hľadám niekoho kto dobre pozná Prahu. Plánujem si výletík do IMAXU na AVATAR 3D a potrebujem sa tam nejako dostať z diaľnice ale aj zaparkovať. Niekto mi poradil že je možnosť odstaviť auto na záchytnom parkovisku a ďalej pokračovať metrom, čiže aj táto možnosť sa mi pozdáva ibaže Prahu nepoznám vôbec.. :oops: Čiže prijmem akúkoľvek radu, fotku miesta adresu alebo súradnice.. :mrgreen:
:idea:
proč do pha..http://olomouc.cinestar.cz/program_multikino.php
uplně stejný kino..jen v olomouci..
teda nevím odakamad pojedeš,esli ze slovenska,tak to máš sem blíž...nebo ostrava...brno..ale esli potřebuješ do praha tak jo...stejně vo ničem..jen mrda lidí
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Hardcam »

JxD: tohle?
It has come to my attention that some sites are redirecting to this one
when their users were not expecting it. I have <em>no</em> control over
this. The only sites I have control over that have anything to do with
this site are justfuckinggoogleit.com, www.justfuckinggoogleit.com,
fuckinggoogleit.com, and www.fuckinggoogleit.com. If any other site is
sending you here, it is <em>their</em> problem, not mine. They may have
been hacked, or they may be playing a joke. I don't know, and I can't
do anything about it. Please stop sending me e-mail about this issue.

Jinak jsem nic nenasel..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od -JxD- »

No pokud si tohle našel na stejnym místě jako já, tak ještě pár řádků pod tímhle je to pravý :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

WOW. Clovek si na 2 hodky odskoci a hned je tu moznostiiiii.. Google som riesil ako prvy ale hovorim, v PHA som nebol nikdy, iba 2x som preletel po dialnici cez nu..

Praha preto, lebo ked uz do CR, tak rovno IMAX. Ma najvecsie platno, zahnute, pokial dobre viem a aj co som cital recenzie a prispevky ludi co na AVATAR boli v IMAXE, tak vraj je to omnoho lepsie ako v beznom 3D kine.

Cize hovorite ze priamo v tom centre, resp okoli sa da parkovat? Bol by som tam v case rannej spicky, cca 12:00, cize aby som sa aj niekam dostal.. A dalsia vec..

Ako je spoplatnene parkovanie? Aby ma neodtiahli pocas filmu.. :lol:
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od PhanTom »

Když už vysolíš tolik grošů za cestu do prahy na 3D nesmysl, tak bych asi neřešil parkování. Normálně zaparkuješ dole. První hodinu máš zdarma, a potom zaplatíš tuším 60CZK za hodinu. Nebo si to tam nechej rovnou za 400,- umýt, a máš to bez ohledu na čas.Koukneš na film a odjedeš čistým autem. :)
Normálně se prahy neboj, dyd je to jenom trochu víc ulic a víc aut. Rozhodně existují u nás i u Vás jiná města, kde se jezdí podstatně hůř než v Praze.
To tam fakt jedeš jen kvůli tomu kinu?? Karlův most už nefrčí? .Ten film je jen mediální bublina, nemá to ani pořádný děj, jen efekty a kravál kolem. Ale to je můj pohled, tak se nezlob, že se tomu tak divím.
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od laufas »

PhanTom píše: To tam fakt jedeš jen kvůli tomu kinu?? Karlův most už nefrčí? .
to me pobavilo =D> holt nova doba :D
Prahy bych se taky nebal. Nikdy asi nezapomenu na moje stazene pulky pri nasedani do autoskolove fobie ve spicce v Olomouci. Ale jakmile jsem vyjel, tak pohoda a splynul sem s provozem.

Peter_TO: Muzu se zeptat, odkud jedes do te Prahy?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od PhanTom »

laufas píše:
PhanTom píše: To tam fakt jedeš jen kvůli tomu kinu?? Karlův most už nefrčí? .
to me pobavilo =D> holt nova doba :D
Prahy bych se taky nebal. Nikdy asi nezapomenu na moje stazene pulky pri nasedani do autoskolove fobie ve spicce v Olomouci. Ale jakmile jsem vyjel, tak pohoda a splynul sem s provozem.

Peter_TO: Muzu se zeptat, odkud jedes do te Prahy?
JAsně že to byla ironie, někdy si připadám jako stařec melancholický. Hele já v začátcích svého ježdění jel na otoku Pelhřimov, Opava a zpět a po cestě zpět jsem v noci projel Olomoucí a vůbec si nepamatuji, jak jsem ji projel. To se ještě jezdilo centrem a byla tam taková za semaforová zelená vlna. Ještě to tam funguje? Co je obchvat jsme nejel středem ani nepamatuju.
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

Co sa nazoru na film tyka myslim ze 100 ludi, 100 chuti. Moj nazor nan som tu uz prezentoval a je stale nemenny. Podla niekoho totalny brak, podla mna udalost desatrocia a revolucia v kinematografii. Myslim ze od jeho uvedenia sa o nom popisalo dost a keby to bol ozaj prepadak, myslis ze by bol neustale vypredany?? V IMAXE 2 tyzdne dopredu? Bol som nan 2x, teraz idem 3, a ak sa podari tak este raz si ho dam. Doma ten zazitok mat nebudem a vecne ho premietat tiez nebudu.

Do PHA idem z Topolcian. Normalne by som si okukol aj prahu celu, strasne ma laka ale mam na to len jeden den a urcite financie. A pokial film trva takmer 3 HODINY, ostatne uz nestiham, lebo domov to mam 5 hodin..
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Hardcam »

Uprimne jem taky trochu v soku, ze jen kvuli blbymu film use tahnes do Prahy. Pritelkyne na me valila oci, kdyz jsem ji to rekl:) film jsem nevidel, stahnu si ho. Jedine co chci videt v kine jsou Kawasakiho ruze, za ty opravdu rad zaplatim tak jako za kterykoliv jiny cesky film. Abych se priznal, na zahranicnim jsem byl snad jen na Matrixu :D

Praha kupodivu v dobe obeda neni tak strasna, vetsina lidi ma v Praze tuto dobu rozum a na jidlo se dopravi pomoci MHD. Spi rano a kolem pate az do vecera je to horsi, to se dopravuji auty z/do prace. Osobne bych radeji jel do centra autem a zaparkoval primo u kina. Film trva myslim 166minut a z 3D kina budes hodne unaveny, alespon tak to vnimali vsichni mi pratele co film videli (narocne efekty, vnimani prostoru, 3 hodiny sezeni atp.).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od laufas »

ty kokso :shock: kolik je to km? 400? ale zalezi na chuti kazdeho soudruha no
PhanTom: No Olomouc ma ted vlastne dva obchvaty... Asi myslis ten starej, tam je tech semaforu habadej
edit: harde s tim matrixem jsme na tom asi stejne. toho ani nelituju! a avatar uz mam :)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

Harde, viem co je to.. bol som 2x na 3D.. :D

Fakt som len potreboval poradit ohladom toho parkovania. Povodne som chcel ist len do Zlina, ale nejak ma znami presvedcili, ze ked uz CR, tak PHA a mam zazitok ako nikde, tak uvidim..

Inak ja rad jazdim, nemam problem kvoli zmrzline prejst 50 km, tak preco nie 900 (na otocku) koli filmu.. :D
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Hardcam »

Tak se u me stav, bydlim 25km od Prahy, bouchnu Ti naky dily a zase muzes dom :mrgreen:

laufas: ja rozhodne taky ne, dodneska z toho mam nasledky :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“