Varování před benzínkou SHELL v UL

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od saldy »

Chtěl bych zde přítomné z Ústí nad Labem varovat před čerpačkou SHELL která je v městské části Severní terasa.
Můj velmi dobrý kámoš zde před vánoci vzal plnou nádrž a auto krátce potom už nenastartoval, když dal auto do servisu a popisoval problem bylo jim jasný že je to zmrzlá nafta a stalo se to při -15, jen se zeptali jestli náhodou netankoval na šelce, že v tom neni zdaleka sám!
Oprava ho přišla na 12t, na pumpě se s ním obmítli bavit, tak si ztěžoval na zastoupení SHELL v Praze a tam mu oznámili, že se ztížnosti na tuhle pumpu množí ale nemohou s tím nic dělat protože jí provozuje soukromá osoba , PHM nemá s aditivací produktů Shell nic společného a že jí dováží z Litvínovského Petrotranzu.
V tomhle státě mě asi už nic nepřekvapí [-o<
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od Hardcam »

Tam se obcas pohybuju, pritelkyne denne, dobre vedet, diky.
Nicmene asi bych tam stejne nenatankoval, verim Benzine.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od -JxD- »

Náhodou nevíš, jestli se jedná jen o jednu stanici, nebo jich je víc?
A teda snad se jedná jen o naftu, benzíňáci můžou být klidní ? :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od Borek »

To je dost smutný,když si nechají kazit značku nějakým šmelinářem.Mělo by být v jejich zájmu zjednat nápravu/kontrolu,když čerpačka nese jejich jméno.Ale jak víme,není to zdaleka jediná značková Shellka,co má problémy s kvalitou paliva. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od zdenek76 »

jj, bral jsem kdysi 2x na D1 směr Brno, už nevím jestli Shell Nupaky nebo Všechlapy, bylo to tuším v takovém klesání, každopádně na ten benzin to vůbec nejelo, pak jsem problémy s touto Shellkou slyšel z více stran a od té doby jsem tam netankoval, je to už pravda takových šest let, takže se to mohlo změnit
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od saman »

Je to všeobecně známo a vyšlo to i dle testů, že SHELL je v podstatě nejhorší ( z těch renomovaných), srovnávalo se palivo u nás a v německu a tam prodává něco jiného holt na značce jim nezáleží jen na zisku. Nejlépe opravdu BENZINA.
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od black_sheep »

no protoze Shell funguje jako snad kazda jina znacka jako franchisarna, tak si ji muze otevrit kde jaky hovado a porusovat smluvni podminky. a nebo si ji pronajmout.. obecne se to hrozne pomalu vraci takze to na tech benzinkach je dobre videt - castokrat jsou pekne hnusny.

ja beru 6 let v lipe, neni primo Shellu a presto spokojenost. docela by me zajimalo, jaky benzinky ten dotycny pan vlastnil, treba novoborskou OMV ma stejny duo jako lipeckou Avanti a veril bych, ze toho maj po republice jeste vic :-) a ze to na tech benzinkach je videt - v podstate stejny ac jina znacka :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od black_sheep »

kdyby nekdo nepochopil smysl prispevku - tak jsem tim chtel rict, ze si nemuze bejt jistej vubec nicim :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Chirsie
*
Příspěvky: 91
Registrován: 14 pro 2009, 19:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od Chirsie »

a clovek by povedal, ze shell ma meno...

ja som tiez teraz doplatila, nejednalo sa o shell ale lukoil ](*,) ...viem ze predtym mal priatel problem, ked natankoval na agipke, tak tej sa zdaleka vyhybam, ale lukoil sa mi zdala dobra znacka....predtym tankovanie vyhradne na slovnaftke a auticko slapalo a teraz sa mi zahlcuje...vcera som si pekne po ceste skakala, hold clovek sa uci stale, lukoil prvy a posledny raz a ako vidim asi budem tankovat len na jednej pumpe, kt. pozname.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od Hardcam »

Na LukOIL - byvaly Jet tez nejezdim po jedne zkusenosti.
Stejne tak bych nenabral u Slovnaftu, ale na druhou stranu nenaberu ani na Benzine, ktera je ve vedlejsi obci - klasicka stara Benzina, kdy naposled delali revize nadrzi, to by me hodne zajimalo.
Proste u nas beru Benzinu (verva Diesel) a OMV (Sprint diesel, Alpin diesel), cestou do/z Italie jsem bral u BP (Rakousko), Shell (Nemecko), OMV (Rakousko) a vzdy motor pekne vrnel. V zahranici si nejak slozite nevybiram, verim, ze paliva budou kvalitni. U nas tomu neverim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od delphino »

Dokud jsem student tak benzin u Ona :D zatim rok a nebyl zadny problem. obcas kdyz jsem nadlimit hodim tam careu.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od zdenek76 »

já víceméně jen Shell, ale občas při cestě i Makro, Ono apod. U benzinu to přece jen není tak zásadní, maximálně to hůř pojede, ale motor to prakticky neohrozí.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od saldy »

Dnes ráno cestou do práce jsem ji vyfotil z auta, díval jsem se na stránky Shell a tam jí prezentujou jako svojí, je zajímavý, že nabízí i premiová paliva V-power a V-power racing a přitom tvrdí že jejich palivo nebere, copak v těch nádržích asi bude? :-& , když si vzpomenu jak Shell v ČR dopadl s testech kvality nafty a teď tohle tak je jasný, že zdejší trh je mu ukradený, tedy my zákazníci :?
Přílohy
shell.jpg
shell.jpg (83.46 KiB) Zobrazeno 2113 x
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2076
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od milosh »

V UL mam nejlepsi zkusenosti s OMV na predmosti 8)

Ale jen at na Shell jezdi lidi co si mysli ze to je nej pumpa na svete a bude jim to pak zrat o 2litry min ne z na jine pumpe :D
jsstanik
Příspěvky: 4
Registrován: 07 bře 2010, 23:08

Re: Varování před benzínkou SHELL v UL

Příspěvek od jsstanik »

Shell V-Power je normální podvod a vůbec je podvod když různé firmy se honosí svými palivy a přitom ani jeden z nich je nevyrábí ale překupuje, až na pár výjimek samozřejmě (OMV).
Odpovědět

Zpět na „Pokec“