Hľadá sa pražák..

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Yurii »

Panejo fakt rychlovka tohle tééma :) No jako rodilej Pražák co se na Floře pohybuje docela často můžu dát pár užitečnejch info :)
Pokud jdeš do IMAXu, vezmi si z auta parkovací kartu ssebou a v pokladně Ti ji prodlouží o tři hodiny, jinak parkovné je 50 na hodinu. Zrovna na avatara je nutná rezervace na háááfo dlouho dopředu tak se připrav :)

Co se týče příjezdu, pokud pojedeš od Brna po D1 stačí jet pořád rovně a u Národního muzea jako hýýr jak odbočuje ta Fábie v kombíku se dáš doprava nahoru po kolejích.

Pojedeš podle kolejí tramvaje a pojedeš asi kilometr a půl pořád rovně a dojedeš hýýr semka, tady se musíš dát doleva aby ses dostal do garáží paláce Flora ale mylsím že se je tam zákaz odbočení takže asi budeš muset jet ještě kousek rovně a pak se otočit přes koleje do protisměru, u Flory zase doprava, pak projedeš kolem autobusové zastávky, a takového stanoviště taxíků nebo co to tam je a první díra do domu je vjezd do garáží ;) :D/

Jak se dostaneš do kina z garáží už záleží podle toho kde zaparkuješ každopádně to bude směrem nahoooru ;)

Na Avataru jsem byl v Palace cinemas na 3D a moc se mi to líbilo, podle ohlasů je ale IMAX úplně o něčem jinym a je tam víc 3D vrstev... v tom palace cinemas to bylo asi docela šizený Když jsme si sundal brýle obraz jsem docela dobře rozeznával, v Imaxu je to jinak:)
V imaxu jsem byl jen na dinosaurech a nějákym vodnim světě, sice dobrý ale nuuuudaaaaaa, takže se tam chystám i na avatara podruhý až trochu opadne zájem :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

rezervaciu si myslel ako parkovacie miesto alebo miesto v kine? Tam zajtra volam, lebo to fakt treba 3 tyzdne dopredu.. :mrgreen:
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

Taaak, konecne som mal chvilku cas a presiel si vsetky tie odkazy co ste mi tam prilepili. (vcera som to len preletel, nebolo casu)..

Potesilo ma ze sa nasli konstruktivne odpovede, ale zase som sa ubezpecil ze na ziadnom fore nebude tema, na ktorej by si niekto neriesil komplexy. Sakra na to je predsa forum, aby som sa spytal ked nieco neviem. GOOGLE a GPS su prve veci, ktore som pouzil ale zial, moj casovy plan pocita s 1hodinovou rezervou a teda ak nepoznam ani dopravnu situaciu Prahy, nemozem si dovolit prist tam len tak a zmetkovat. Poznam sobotne situacie na Slovensku a tak som si chcel overit tu Prazsku. Co je na tom zleho???

Narazam hlavne na tento odkaz, ktory urcite nie je na mieste. : http://justfuckinggoogleit.com/


Svoje som si povedal a teraz to dolezitejsie..

Hardcam, ked uz si spomenul ze byvas nedaleko, rozmyslam ze nieco by sa mi aj hodilo.. a to ta diagnosticka sada, ktoru si tu minuly rok ponukal ze mozes zohnat... Dalo by sa to aj teraz? Platba v hotovosti a v CZK.
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od matysekul »

Jestli jsem dobře pochopil,chystáš se do Pha v sobotu. To je vcelku klid i dopoledne.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Hardcam »

Peter: nebud citlivka...to je bezne pouzivany odkaz :mrgreen:
ja tam nikdy nebyl, ale s googlem clovek neslapne vedle....casto jezdim do neznamych mest v zahranici - Norinberg, Viden, Mnichov a nemam moznost se takhle na nejakym foru zeptat, proto se vzdycky pripravuju na googlu....google, to je takova ucebnice - encyklopedie :mrgreen:

co se tyce diagnostik, od tech jsem ustoupil, protoze konkurovat cenam na Aukro.cz proste nemuzu, coz pro me postrada smysl, vzdycky chci bejt levnejsi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

Ved v pohode.. ale uz ma to prestava bavit ze na kazdom fore musi pribudnut nejaky takyto dvojzmyselny odkaz a obzvlast mna to dost znechuti, lebo ja som praveze z tych, co najskor prelezu vsetky dostupne informacie a az potom sa pytam ked si niesom niecim isty..

Diagnostika - hmm, ale radsej by som to mal od teba ako od niekoho z aukra. Navyse vobec neviem nakupovat cez aukro.. ale no co uz.. ved ked budem nieco chciet zaskocim do servisu.. :?
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Hardcam »

Peter: vsak jsem to tak nemyslel....kdybych to tak myslel, hodim jen ten odkaz a ne cely popis cesty :mrgreen:

Diag - a kdy sem jedes? Jeden kus bych mozna vzit mohl. Co se tyce Aukra, ty krabicky tam funguji naprosto stejne, stejne to vyrabi jedna firma, na tom nejde moc co zkazit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Peter_TO »

mas sz
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadá sa pražák..

Příspěvek od Yurii »

Mno doprava v sobotu bejvá v Praze docela vklidu obzvlášť teď když mrzne až praští nebo jsou prázdniny :) okud Tě nezdrží nějáká nehoda na D1 tak v Praze to bude vpohodě :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“