Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: HADKY

Příspěvek od Accentdevil »

Presne tak, ale tema je to dobre, aspon je prehled co spatne je na klubu a nezustava to v tematech k veci...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HADKY

Příspěvek od alarm »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
ventil.jpg
ventil.jpg (2.81 KiB) Zobrazeno 1058 x
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od dantasik »

pepan píše::roll:
normální pokrytci...viz tringy....
až se hjundaj postaví k problémy jako chlap...né jako vy..tak si stěžovat nebudu..viz problémy s reklamamcí dílů atd..jejich výdrží..ste chytrý jak rádia ale víte hovno..vlastně se vás to netýká tak hovno zle že...kacím na vás...
hlavně to tringy hnedka smaž!!!!!!!!!!
dantastiku-asi mě vůbec neznáš... :roll: tak se přestan takhle vyjadřovat o mě..jasná!stěžuju si ano...kuva když si tady každej stěžuje na každou chujárnu je fajn třeba na to,že mu nejde fm..to je v cajku to se řeší
pokud já vyrukuju nasranej,že nejsou pro smrtelníky díly a strávím hledáním dílů třeba tejden místo toho abych jezdil .. :roll: moc faj..a pak dojde stejně špatnej,nebo se vysere po 5000km to je hrozný..to sem já neschopnej.....necháme toho... :roll:
akorát sem zase nasranej na takovýhle kváky.....šroub do pantu sy koupíš zavaříš..ale já jako neautomechanik si moc věcí naopravím a spoléhám se na :hyu: servis---ted už nikdy!!
a na díly od nich..také už nikdy.....
ooo jak já sem hrozný..rychle to smažte ](*,)

To cos predvadel na srazu v cechach, kde jsme se mimo jine videli osobne a to co pises tady me staci. Asi bych si mel jit zacit stezovat na opel tigra forum a vysvetlovat jak je tigra na <> a kamarada hnedka poslat na audi forum vzhledem k tomu ze se mu vysypal 2x motor a uz dal 16k a nejezdi.
Jo a zapomnel jsem ze se neumim tolik scakat a pak jezdit.


Ja jako nezamecnik bych si to taky neudelal - spoleham na opravy jinych zamecniku.
Taky sem mel vystup s mechanikama s Hyu (KSV group s.r.o.)a nepisu to v kazdym prispevku tady na foru.


Hawk pokrytcum zdar
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:lol:
jj sraz v čechách byla dobrá jízda =D>
sem se bavil..byla sranda....sem rád,že si na tebe nepamatuju :roll: a pokad ti stačí tohle na souzení člověka...sem rád,že tě už nikdá nepotkám.. [-o<
to tady možná ve vidlákově stačí emilovi ze stodoli..dělat si usudek ..jedna bába povídala,nebo slyšel sem....a podle toho soudím
stěžuju si třeba na lampárně.. já sem tady na klubu a když se někdo optá...postěžuju si..kor když čtu,že si vlastně nemám stěžovat.. :roll: protože mám hjundaj a sem na hjundaji a nesmím ani ceknout,že s ním mám problémy..prosím tě ..onanuj dál nad svým evem na sprint srazech a a už se na mě nevyjadřuj :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od dantasik »

Ja onanuji zasadne na sonate.
Taky sem sni mel nejaky probs, kdybys prosel Sonata vlakno. Stejne i s coupe. Vse sem ale vyresil na zaruku. A nevylejval sem si tu srdicko ze nemam na opravy a nikdo mi nechce uznat reklamaci. Onanuj dal nad vytekajicim olejem ju?.)Me aspon z aut nic netece :)

Imho se nedivim ze si nepamatujes, jinak jsem te sel dokonce i pozdravit tesne potom cos vstaval z mrakot.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

dantasik píše:Ja onanuji zasadne na sonate.
Taky sem sni mel nejaky probs, kdybys prosel Sonata vlakno. Stejne i s coupe. Vse sem ale vyresil na zaruku. A nevylejval sem si tu srdicko ze nemam na opravy a nikdo mi nechce uznat reklamaci. Onanuj dal nad vytekajicim olejem ju?.)Me aspon z aut nic netece :)

Imho se nedivim ze si nepamatujes, jinak jsem te sel dokonce i pozdravit tesne potom cos vstaval z mrakot.
:lol: jj byla kalba...david,pardubičáci..dobrá parta na který si pamatuju..jak sem psal..-ještě,že tě nepoznám.. [-o<
po tomhle s tou reklamací atd... si to ještě potvrdil...
opravdu upřímě mě tě je líto...vono kdyby si měl problémy jako já..psal bys jinak..např s reklamací..
:roll:
doufám,že se nepotkáme na srazu..neměl bych si s tebou absolutně nic říct....
ani jen tak...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od dantasik »

Ano, ale problemy jsem si vyresil sam a nehledal jsem rady zde na foru, ted mam obdobny prob s jinym autem - neresim taky na foru. Ale neni to chyba znacky jako takove, neco jineho je to jak ty rikas chyba FM radia kde je to fakt chyba vyrobce SW radia treba.

Nemeli jsme si co rict predtim a nemame ani nyni. Netouzim po tve naklonosti jen me fascinuje jak clovek tveho veku muze takhle premejslet a resit problemy.

Kdyz uz tu mluvis a potvrzujes reklamace - co povis na to jak tu byl NewSF, kterymu se totalne rozsypal motor?Sel do spravneho servisu vse opravili a ma vse vymeneno - bez nejakejch potizi.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Aspoň si pročti,o čem je tu řeč. Pepan se nevzteká kvůli záruce,ale kvůli tomu,že dovozce není schopen zajistit kloudné díly na jeho auto.Ač by měl mít určitý závazek,i když ty auta dovážel Motokov. Nevím,jak by ses tvářil ty,kdybys neměl auto v záruce ,něco se Ti vysralo a nebyl jsi schopen sehnat díly.A když už seženeš,tak jsou po pár kilometrech v pytli. A nemluví o Lantře,ale Gallovi.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Tringi »

Ovšem, jenže tohle tady Pepanovi nikdo nevyčítáme, alespoň jak to chápu já. Mě by to taky pořádně štvalo.
Témat, kdy má někdo problém, a řeší se tady na fóru tu budou stovky, a v pohodě. Většina lidí ale diskutuje o svém problému jen ve "svém" tématu, jen občas se o tom zmíní jinde, když se to opravdu hodí.

Jenže Pepan ne. Stále dokola pere ty svoje kecy o tom jak je Hyundai nahovno do každého tématu, kde je o výrobě aut byť jen zmínka, a i do takových kde je to zcela irelevantní. Vždyť posledních pár příspěvků Hardcam odpoutal od tématu o nové ix35 ...no kua, co s tím má co společného to, že dovozce se chová jako svině a není schopen nebo nechce sehnat díly na Galloper? Plus to, že se objeví téma, pod ním dva relevantní příspěvky a následuje baterie pepanových příspěvků, obsahujících po dvou slovech, smajlících nebo vyjádřením že pepan k danému tématu nic neví. Tohle zasírání fóra je věc která mě štve. A ovšem, nejen u Pepana. Vtipné reakce jsou fajn, vylepšují atmosféru fóra, ale někdy je toho příliš.

Já se srazů, kterých se bude Pepan účastnit, nebojím. Na posledním jsem ani netušil který to je, než se jal nastupovat do auta. To samé, byť třeba jinými slovy, mu řeknu z očí do očí, pokud o to bude stát. Reakce "už se ke mě nevyjadřuj" nebo "nic o mě nevíš tak mlč" se čtou opravdu skvěle od člověka, který se vyjadřuje na adresu skoro každého. A pokud místo argumentů bude mít tendenci použít pěsti, jak už tu někde napsal, tak mi jen dokáže to, co si o něm začínám myslet.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

uff...už se nebudu vyčerpávat.. zbytečná energie..
tringy..udělej tady z toho suchý forum..a pohoda :roll:
když něco nevám příznám to a nebojím se to napsat....když něco k něčemu mám..napíšu to..svoboda slova a písmenek..ale nikoho nesoudím..krom lidí,kteří pokládaj-rozuměj ojebou- lidi v inzerci.....ještě se to tady řeší pokud vím...
o pěstech? :lol: .prosím tě..moc si to vybarvuješ :lol: :roll: ..takovej ten přeháněc bych to popsal..ale nechám toho..každej je nějakej
sem rád,že je tady dost lidí,které respektuji...oni vědí...
hotovo...

pavle...kacej na to.... 8)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: HADKY

Příspěvek od Aleš »

kucí, tady je bžunda 8)
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: HADKY

Příspěvek od laufas »

lidi se rozchazej, forum se rozhadava... asi zacnu verit tem kecum, ze je divna doba :shock: :mrgreen:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

a hlavně..čas letí :shock: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: HADKY

Příspěvek od laufas »

tak at leti, at zase sviti oskar, babenky s vystrihama a dobra nalada #-o
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

to taky..ale at sou díly...at sou díly..nebo si budu stěžovat i v kupé sekci a tringy mě smaže :!: :shock: :shock: :shock: :-& #-o :-# :-$ :P
a pak v sonátě a fantastík to nerozchodí 8-[ :lol:
kuva já sem rejpal #-o
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“