Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

hard potom mi posli ink na club na FB. Toto tu vsetko zmazeme a budeme fungovat na FB a laufas sa bude musiet prihlasit na FB :mrgreen: :lol:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Reklama
 

Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: HADKY

Příspěvek od Lejsany »

Pepíku,nevím zda máš pravomoc někoho odsud vyhazovat,doufám že ne. Ono kromě tebe je zde taky pár lidí kteří něco vědí.
A myslím že jsi to byl zrovna ty kdo zde psal o svobodě slova a demokracii,Tvé chování mi moc demokraticke nepříjde.
Ke všemu píšeš nějakou divnou češtinou,občas ni nějaké slovíčko vůbec nedává smysl.
Mžes mi vysvětlit jak se ten člověk umlátil? To nechápu. Spíše tam jako pitomec vypadáš Ty.
Ale tam téma 100%splnilo svůj účel. Tady by tě taky měli umravnit,nebo jim přerosteš přes hlavu.
A řečeno Tvými slovy : Vyzývám Tě,uklidni se a pal do kovárny kovat kýče
Červeně psát neumím, tak to bude černé na bílém.
pepan píše:
Lejsany píše:Dobrý den,vidím že to Pepíkovo obrázkování a psaní nic neřikajicích příspěvků.leze na nervy už i lidem zde.
Zaregistroval jsem se na jiném foru a tam mu dokonce založil nějaký Shrek jeho vlákno aby mohl blbosti plácat tam a necpal se do vláken v kterých se řeší třeba věci technického razu,protože o tom nic neví a jen píše blbosti,nebo obrázky, Takové ty smějíci se kulté ksichty. :mrgreen: =D> ](*,) tohle myslím.
Tady je to vlákno jak vy říkáte http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f=41&t=29533
jéjé...no já to čekal....
klidně si to pročtětě...ten člověk co to založil se už umlátil sám..to se dalo čekat..a co je prdel!!!!!!!!!! - nejčkon těch pár lidí tady u mě bylo osobně a dokonce se chystáme i tenhle víkend taky kousek trocha pokecat :lol: ..protože seme poznali osobně a oni mě chtěli poznat...a člověk mění názor
vono vždycky je to hrrr...pak se lidi poznaj...ale lézt do zadku nikomu nebudu :lol:
svoje sem tam napsal...vono svým způsobem to jsou opravdu ubožáci :cry:
jinak příspěvky tohohle psychouše..budu už přecházet s :mrgreen: :mrgreen:
ale apeluju na lidi z tohohle pohodovýho fora..nenechme si ho kazit těmhle individuama ](*,) ,kteří si potřebujou něco dokazovat prostřednictvím klávesnice-natož aby tady nafotil svého fiktivního galopera a dokonce i fiktivního gallopera svého fiktivního souseda :^o
takže tě vyzývám-vypadni vodsaď seš psychouš-a to sem tě možná přecenil
jinak děkuju všem :hyu: za podopru..ikdyž je někdy taky asi pěkně seru :lol:
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

kuva co to ma toto znamenat ? On sa nam serie do debaty...
Hard kde si ? BAN :mrgreen: :mrgreen:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: HADKY

Příspěvek od laufas »

hej kamo z ofroutfora pojd na chat
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: HADKY

Příspěvek od Aleš »

Lejsany píše:...
Do Pepana se nám ne*er [-X ,
tomu můžeme nadávat jenom my :mrgreen:
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: HADKY

Příspěvek od zdenek76 »

ať má majlo radost, mám taky gympl
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HADKY

Příspěvek od alarm »

Viete si predstaviť, čo by sa tu dialo, keby tu neboli ludia ako pepan :-k
napr.
-Dnes som išiel po priečnej nerovnosti a čosi mi buchlo-išlo to od zadnej nápravy, čo to mohlo byť?
-Asi si prešiel cez nejaký kameň, mne nič nebúcha
-ani mne
-ani mne
-ani mne
Asi takto-skrátka debata na úrovni :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Přesně tak. A tyhle výstřely do tmy jsou akorát pokračováním něčí zášti.Holt ofrout forum nestačí,musí pokračovat jinde.

@ Lejsany,nebo šreku,nebojaksevlastnějmenuješ:Ještě by jsi mohl napsat na Seznam,tam má Pepan taky účet :mrgreen: Jo a díky,žes to tady zase trochu rozhýbal,poslední dobou nám to tu trochu zkomíralo :mrgreen: :mrgreen:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

[-o< :mrgreen: :mrgreen:
on je fáákt nemocnej
a závist je všude...blbost také....
vždyt ti tady nato většina lidí uplně sere...nechybíš nikomu ani ničemu...
dělej dál do bábušek-to možná umíš a neser se mezi normální pohodový lidi..jenom tady otravuješ....fuj :-& ...
a hlavně..aspon umím kovat tyče..jak si řekl ty #-o
a řekl bych,že je kovu pěkně....a bude lépe :D/
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

zdenek76 píše:ať má majlo radost, mám taky gympl
](*,) ](*,) :mrgreen: Dakujem Vam vsetkym ze mi robite radost :D
Ale mam taku teoriu ze ludia po triciatke sa stavaju zase normalnymi a nemaju uz s gymplom nic spolocne :mrgreen:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

a hele pepika si nedame, on je skoro ako nas maskot, keby tu nebol pepan tak mozme cele forum zavriet, lebo by to uz nebolo ono. Lejasany alebo ako sa tovolas... Nechapem tvojmu zaujmu, co chces vlastne dosiahnut ked chodis na nase forum, pritom nemas asi ani hyundai, k teme aut si sem pokial viem nepridal nic a rypes tu len do pepana. Ak si myslis ze nas postves voci nemu tak si na omyle. [-X Ale chcel si mat vojnu mas ju mat :twisted:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Že bych se taky začal přihlašovat přes proxynu na offrout forum :-k :-k
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Lukino »

možná bychom měli ustanovit něco jako generální štáb a vyhlásit offrout foru válku :mrgreen: beztak si myslím, že většina lidí co si kupují ofrouty, mají auto jako nástavec na penis, viz. jak zde vznikla debata ohledně 2 cm na výšku, jak kdyby si malí kluci na záchodcích měřili péra, jako kdo ho má vejš ... hele další téma do pranice, pepane článek na Dfens - ofrouti, možná by si ho Lejsany měl taky přečíst ... :^o
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:mrgreen:
kuci díky
mates...díky za sz

ale pio tohle hovado- není jiná slova -to musím vysvětlit a naposledy a MUSÍM SE TROCHU SNÍŽIT NA JEHO PODUROVEŇ ABY TO POCHOPIL :?
seš ubožák.za á- lžež tu od začátku do konce- nemáš ani galopera,nemáš digi foták :roll: ,tvůj soused nemá galopera longa ....seš ulhanej sráč... :roll:
sereš si do huby a ty hovna už ti lezou ven držkou a padaj na klávesnici a tvořej ty sračky,kterýma tady otravuješ spousta dobrejch lidí :|
seš za bé..ubožák,protože se snažíž někoho napodobit ..,protože seš natolik hloupej,že se nezmůžeš na nic ze své sračkama zaduněné hlavy....dále. téma o mě už je víc jak čtvrt roka tuhé,protože lidi mění názory a věci se ujasnují...nečekám,že by tohle byl šrek,protože i on by snad takhle ubohej přizdisráč nebyl..seš naprotsto bez nápadu ,originality..pouze výškrabvek,kterej kopíruje dávno řešené a kopíruje a pouze přepisuje dávno psane..ubohej nemocnej psychouš...
za další-to že neumíš psát červeně se ani nedivím ,protože jestli na télži nejem s galoperem,kterého nemáš ale to že seš v rusku když jeden z tvýh prvních příspěků je psán v čr a páák hodně rychle rusko :roll:
je troška pravdy...což ty neznáš :roll: - tak je výběr barev v pravo..jenže ty pokřivenej bolševizmem se težko podíváš jinam než doleva....jelikož tvoje praktiky se prozatím s bolževizmem velmi podobají ...
pokud ti je jak si někde vyblil 60 :!: :shock: tak se zamysli ubožáku
prosím vše zučastněné,aby tedy porovnali své otce -ale prosím jen věkem-protože s tímhle imbecilem nikoho srovnávat nechcu!! a udělali si obrázek,jak se projevuje váš otec a tenhle ubožák [-o< upřímě lituju lidi kolem tebe,že se musím-myslím jen z donucení- s tebou vůbec potkat.,.lituju tvého syna jak tady píšeš.pokud to není zase jedna z tvých vysraných lží,protože mět já takovýhleho otce bych se asi přejmenoval..o tvých rodičích ani nemluvím :| co ty museli s tebou zažívat [-o<
to že se trapně chytáš toho,že někde udělám překlep poukazuje na tvou ubohost a nenápaditost... :roll:
seš pouze zbytečná duše jak zde tak kdekoliv jinde :idea: .
kdysi sem dělal na montážích hal a sendvičových panelů..byl sem předák a měl sem v partě taky takovýhleho ubožáka....a ještě k tomu napůl ukrajina a čech[-o<
jakoby ste si z oka vysrali
:roll:
nebudu sem dávat žádné fotky mého galopera ani na trolých pružinách,protože bych klesnul na tvojí hru vo ničem
já aspon galopera mám a ta tvoje idiotská rada at jezídte klidně se zapnutou 4x4 120 o tobě vypovídá dost :roll:
tady prostě nemáš šanci,nejen proto,že se tady docela dost lidí zná dobře osobně ale taky proto,že tě prokoukli....
mě tady napdáš,že nepíšu do technické sekce?? tak si to řádně pročti..a hlavně :idea: blbečku
-když něco vím,tak rád poradím,když nevím mrknu jinam a pošlu dál,kor když to pomůže ,nestydím se za to,že nějaké rady sem vzal a beru z offfora¨,protože někteří sem tam prostě nepodívají....
a pokud nevím,uznám to a čekám na fundované rady např rudiho,hujera atd..ikdyž i s nima se třeba někdy chytnu,respektuju je a vím ,že to co sme napsali na monitor neplatí při osobním setkání na sraze....
oni narozdíl o tebe aspon poradí bez toho,aby někoho uráželi,že je blb,když to neví a chce poradit
omlouvám se klukům tady na foru ..ale myslím,že mě znáte a nemám někdy daleko k použitá hrubejch slov,jenže tady to muselo bejt..protože von to jinak nechápe jen po svém..
a tedka se půjdu vyspovídat... :lol:
tady prostě nemáš šanci..zapluj někam jinam,kde budeš hustej a můžež tam všechny napdat a urážet..přitom seš sám nemocnej cholerickej lhář
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

[quote="Lejsany"]Pepíku,nevím zda máš pravomoc někoho odsud vyhazovat,doufám že ne. Ono kromě tebe je zde taky pár lidí kteří něco vědí.
A myslím že jsi to byl zrovna ty kdo zde psal o svobodě slova a demokracii,Tvé chování mi moc demokraticke nepříjde.
Ke všemu píšeš nějakou divnou češtinou,občas ni nějaké slovíčko vůbec nedává smysl.
Mžes mi vysvětlit jak se ten člověk umlátil? To nechápu. Spíše tam jako pitomec vypadáš Ty.
Ale tam téma 100%splnilo svůj účel. Tady by tě taky měli umravnit,nebo jim přerosteš přes hlavu.
A řečeno Tvými slovy : Vyzývám Tě,uklidni se a pal do kovárny kovat kýče
Červeně psát neumím, tak to bude černé na bílém.
quote]
prosím tě ..psychouši :roll:
jestli seš tak zběhlej...pročti si to a zjištíš,že já sem tam psal asi 12x?
zbytek toho trapného tematu tam onanovali oni a že někam k mléku a dotacím a nakonec někam k počasí a lesu :roll: takže to fáákt plnilo nesmyslenej učel
a hlevně setkal sem sem s lidma odtamat....lidi mění názor...ale to neznáš..ty seš porád na stejné urovni hoven
seš ubohej..a ady neuspěješ [-X [-o<


naposledy používám sprostých slov..slibuju :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“