Pokuty

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od valach »

To máš pravdu, já jenom psal o těch arogantních, byla to dopravka ze Vsetína a byli to kluci po škole. To vím od známého a chtěli se ukázat. Já bych ty žárovky asi taky vyměnil, ale na druhou stranu ruku na srdce: taky jsme byli mladí a divocí. Ale zajímavé je, že nás zastavily v Krnově, Opavě a nikde jim ty žárovky nevadily, jenom u nás. A s tou homologací, kolik aut např. vozí na tažném držák na kola a kolik jich je homologovaných? To se zeptej bratra, myslím že jich moc nenajde a dává pokuty?
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Pokuty

Příspěvek od alarm »

Rave, v princípe máš pravdu, neschválená výbava auta je tiež priestupok, nech ho riešia pokutami.
Tu skôr ide o to, že sa odbavujú na blbostiach. Tieto drobnosti a serepetičky nech riešia potom, keď "vyčistia" cesty.
Už som to niekde tu písal, nie je predsa normálne, aby radu stojacich vozidiel na ceste obiehal vodič po chodníku.
V rade vozidiel stálo aj policajné auto.!!!!!!! čakal som akciu...majáky, siréna-odstrel.
Asi mali pracovnú prestávku ](*,)
Takto si dôveru a vážnosť nevybudujú.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od Rave »

valach píše:To máš pravdu, já jenom psal o těch arogantních, byla to dopravka ze Vsetína a byli to kluci po škole. To vím od známého a chtěli se ukázat. Já bych ty žárovky asi taky vyměnil, ale na druhou stranu ruku na srdce: taky jsme byli mladí a divocí. Ale zajímavé je, že nás zastavily v Krnově, Opavě a nikde jim ty žárovky nevadily, jenom u nás. A s tou homologací, kolik aut např. vozí na tažném držák na kola a kolik jich je homologovaných? To se zeptej bratra, myslím že jich moc nenajde a dává pokuty?
Bracha je mladas.Pokuty dava pokud je na nej ridic arogantni nebo z nej dela blba.Pokud sou to kraviny mavne rukou a jedte.Pokud nakej frajirek na nej neco zkousi tak se nesere taky.
U mych autech se toho taky najdou dost kdyz budou chtit.Ale jsem si toho vedom a proste pokud dostanu pokutu muzu si zato sam.
alarm píše:Rave, v princípe máš pravdu, neschválená výbava auta je tiež priestupok, nech ho riešia pokutami.
Tu skôr ide o to, že sa odbavujú na blbostiach. Tieto drobnosti a serepetičky nech riešia potom, keď "vyčistia" cesty.
Už som to niekde tu písal, nie je predsa normálne, aby radu stojacich vozidiel na ceste obiehal vodič po chodníku.
V rade vozidiel stálo aj policajné auto.!!!!!!! čakal som akciu...majáky, siréna-odstrel.
Asi mali pracovnú prestávku ](*,)
Takto si dôveru a vážnosť nevybudujú.
To mas pravdu ale to by bylo potreba o x tisicu policistu vice.Jako taky je policajt a policajt.Ne kazdej se chova tak jak by mel.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Pokuty

Příspěvek od p.esu »

Dávat pokutu za arogantnost a domění, že někdo z někoho dělá blba mi nepřijde moc rozumný. I já jsem byl nepříjemnej,když jsem spěchal na pohovor kvůli práci a kvůli jejich kontrole jsem to nestihl. Nikdy nikoho nepotěší ,když vás začně někdo zdržovat a otravovat. Takže s arogantností se musí počítat. Policista by měl mít na tyhle věci snad pochopení a né začít kvůli tomu prudit nebo si to brát osobně přece..
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od Rave »

p.esu píše:Dávat pokutu za arogantnost a domění, že někdo z někoho dělá blba mi nepřijde moc rozumný. I já jsem byl nepříjemnej,když jsem spěchal na pohovor kvůli práci a kvůli jejich kontrole jsem to nestihl. Nikdy nikoho nepotěší ,když vás začně někdo zdržovat. Takže s arogantností se musí počítat. Policista by měl mít na tyhle věci snad pochopení a né začít kvůli tomu prudit nebo si to brát osobně přece..
to same muze rict i o tobe :?
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Pokuty

Příspěvek od p.esu »

Jenže já jako řidič nevykonávám svojí práci .. Policista v dopravě ano
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Pokuty

Příspěvek od alarm »

To, že treba viac policajtov-to by možno bola cesta.
Ale ako si písal, nie je policajt ako policajt.
Možno by ale stačila aj polovica-tých normálnych.
Jednoducho, rád by som sa dožil času, keď uzrieť policajta by pre mňa znamenalo "always" a nie to , že si zo mňa urobí .......(gumenú Anču.)
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od Rave »

Alarme to mas pravdu ale ja bych pral kazdemu aby fakt aspon na par hodin zazil jejich praci.Ja tu moznost mel a otocil jsem svuj postoj vuci nim.Ono v kazde trave najdes plevel.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Pokuty

Příspěvek od alarm »

Ja policajtov nedráždim.Počnúc maximálnym možným dodržiavaním vyhlášky, až po ochotu pustiť auto pred seba.
Mám ale trochu obavu, lebo som dosť prchký, a trafiť na takého tiež policajta by nemuselo pre mňa skončiť dobre napriek tomu, že by som bol "v práve".
Ja nemôžem vystáť akýchkoľvek hajzlíkov, od zbohatlíkov, ktorí tým že majú prachy si dovolujú viac ,ako je zdravé, cez politikov , právnikov, policajtov......
Takže tu možno ani tak nejde o povolanie. Ale od koho by si mal čakať pomoc ak nie od policajta. A to je problém.
Môj vzor nie je Amerika, ale ich policajti sú skrátka iní. Je to človek platený z daní, a tak by sa mal ku mne ako k jednému z mnohých, ktorého mám podielovo na výplatnej páske správať. Pomôcť, napomenuť, zavrieť, ak treba.
Ale nie vyberať pokuty hneď za hranicou obce. Uvítal by som zákon,ktorý by napr. nejakým spôsobom určil, že merať sa môže až 30m od tabule- a potom nekompromisne, trebárs brať vodičaky. Keď zbadám tabulu obec, dávam dole nohu s plynu, ale prečo páliť benzín a vzápätí mrhať energiou.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Pokuty

Příspěvek od Aleš »

p.esu píše:I já jsem byl nepříjemnej,když jsem spěchal na pohovor kvůli práci a kvůli jejich kontrole jsem to nestihl. Nikdy nikoho nepotěší ,když vás začně někdo zdržovat a otravovat.
Ne vždycky všechno časově vychází jak má, a proto s tim musíš počítat. To že tě "otravujou" je jejich práce, za kterou si je platíme a to že tě zdržujou je tvoje hloupost, protože jsi např. zaspal. Když na ně začněš bejt nepříjemnej/drzej protože jsi vyjel o deset minut dýl, nedivim se, že se začnou chovat taky tak a prolezou potom celý auto. Na jejich místě bych nebyl jinej.
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od vlado1979 »

Včera, keď som išiel z hokeja (Slovan-KE), tak som stál na semafóre na červenú. Z bočnej ulice mali autá takisto červenú. Prvé auto stálo fiat bravo, za ním bmw x5. Zrazu to chlapík, ktorý telegonoval v bavoráku nevydržal a fiata surovo obehol a prešiel v pohode na červenú. Kukal som na to ako puk. Takýto vodiči jazdia po našich cestách. Odobral by som mu vodičák na doživotie. Práve takýto ľudia, ak sa to dá nazvať ľuďmi a nie hovädami zabíjajú na cestách nevinných. Netolerantní, arogantní, opití mocou vo veľkých a drahých autách :cry: .
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Pokuty

Příspěvek od alarm »

Ano, odchytiť najprv tých najnebezpečnejších. Mnohí vodiči nie sú až takí bezcitní, ale keď vidia ,čo si dovolujú iní, pridávajú sa k nim.Zákon džungle.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Chirsie
*
Příspěvky: 91
Registrován: 14 pro 2009, 19:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od Chirsie »

vlado1979 píše:Včera, keď som išiel z hokeja (Slovan-KE), tak som stál na semafóre na červenú. Z bočnej ulice mali autá takisto červenú. Prvé auto stálo fiat bravo, za ním bmw x5. Zrazu to chlapík, ktorý telegonoval v bavoráku nevydržal a fiata surovo obehol a prešiel v pohode na červenú. Kukal som na to ako puk. Takýto vodiči jazdia po našich cestách. Odobral by som mu vodičák na doživotie. Práve takýto ľudia, ak sa to dá nazvať ľuďmi a nie hovädami zabíjajú na cestách nevinných. Netolerantní, arogantní, opití mocou vo veľkých a drahých autách :cry: .
podobna skusenost pred par mesiacmi na asi najvacsej krizovatke v blave /bajkalska - prievozska/. Stojim si na cervenej ako prve auto, vedla stojace auto podobne, ked zrazu auto vedla vystartuje, automaticky som sla radit jednotku, ze sa pohnem, ked v tom pozeram na semafor, ze je cervena.....nemam slov na takych [-X
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Pokuty

Příspěvek od alarm »

Tri dni dozadu.Križovatka pri Slovnafte.Zastal na červenú, ale asi mu bolo dlho-naraz fŕŕŕnk a bol v pr.....
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Chirsie
*
Příspěvky: 91
Registrován: 14 pro 2009, 19:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty

Příspěvek od Chirsie »

mna pred par dnami jeden takyto skoro sundal, uzka cesta v podunajskych smer zeleznicna stanica....oprotiiduce auto sup a vodic za nim si siel objehat, avsak dako pomaly, 100m predomou a bol stale v mojom pruhu, ked zistil, ze to nestiha a nema sa kam uhnut a celnej zrazke sa nevyhne, zacal splaseno lietat v mojom pruhu zo strany na stranu, cesta je uzka, aj napriek tomu, ze sme sa vyhli uplne ku krajnici, stredom by nepresiel, len som stupla na brzdu a dufala, ze to iste spravi aj ten oproti aby pustil toho objehajuceho....mysicku spravil uplne na tesnotku, spravit mi v dobe ziskania vodicaku neviem neviem, ci by som vedela reagovat :shock:
Odpovědět

Zpět na „Pokec“