Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ricci »

Možno by sme sa všetci divili =P~ aké rôzne technické vymoženosti ležia pod zámkom, len aby sa na rope mohli zarábať nekresťanské peniaze. Wolf má pravdu, kým je aspoň trochu ropy, väčšina áut bude vrčať a dymiť ...
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše:Martun: Asi nerozumím té poznámce, ale sám Renault při prezentaci v TV říkal, že je to sedan na platformě Mégane, ale dostal samostatný název modelu spíš z marketingových důvodů...
No právě proto, však jsem psal že mi chybí sedan... Megan ho už nenabízel a Thálie mě fakt neoslovila... A hlavně to má palubku podobnou laguně což se mi líbilo... Prostě se mi líbí a půjdu se na něj podívat :-)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Zpět k tématu "jednašestky"... tenhle týden v středu - bylo ještě sucho a čistý silnice jsem jel na opravu PC ke kolegovi z práce. Projížděl jsem vesnicí a začal se na mě věšet (fakt snad 20 cm za nárazníkem) nějakej osel s Octavií. Tak jsme pozávodili. Ve stoupání za vsí jsem mu hrubě ujel, prostě za značkou konec obce za III a plyn na zem - Accent s 1,6 byla fajn volba. Pozoruju často, že Accent je pro Fabiatiky a Octaviány jak červená na bejka - většinou je nechám, ale občas mě to popadne...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Souhlasím...u mě pozoruju, že hodně "dráždím" octávky v TDi...kouknou na výfuk a pak machrujou =D>
Strašně se mi líbí, když mě předjedou a já je po cca 50 m (v rámci možností) beru zpět, jak nevěřícně koukají :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Zdenek Svoboda a Cert
=D> =D> Přesně tak, taky jsem parkrát pozlobil a taky se mi to povedlo.
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od wolf8485 »

Ja tiez rad poprehanam koktavie golfy (jasne ked ma niekto golfa uz ma velke ramena :shock: )... vsimol som si vsak ze pri rychlej jazde a slovenskych nerovnych cestach na nerovnostiach sa auto dost neprijemne rozhupe...... naposledy som to zazil pri 160 ke a nebolo mi vsetko jedno.... ale na rovnej peknej ceste 190 a pohoda 8)
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Jo jo, na to rozhoupání pozor, myslím že je to už na hranici ovladetelnosti auta a hlavně je to značně nepříjemný pocit. Stalo se mi to 2x zrovna u vás na Slovensku při plném naložení auta. Je to dáno konstrukcí podvozku a připsal bych i na vrub těm "špičkovým" tlumičům, co máme na autě.... Pokud je silnice kvalitní (rovná), tak je to vcelku v pohodě.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Ahoj kamarádi :D
teď jsem byl pár dní mimo, pobýval jsem zase nějaký čas v Mnichově ... zážitky z cesty mám dva, jeden pozitivní, protože to byl pěkný výlet a konečně pár krásných, opravdu jarních dnů [-o< a druhý, pro mě hodně nepříjemný, protože jsem se na zpáteční cestě dostal do křížku s německou policií .... :? když mě asi po padesáti ujetých kilometrech od Mnichova směrem na Prahu předjel policejní Passat, s rosvícenou stopkou ... nebylo mi zrovna do zpěvu. To, že jsem dýchal do aparátu, mi nevadilo ... nic jsem před jízdou nepil, ale na co jsem tvrdě dojel, byly folie na předních bočních oknech .. dostal jsem 50 euro pokutu a zapsali si moji SPZ do jejich PC. Když jsem si přestavil, jak daleko mám ještě k hranici a kolikrát mě vlastně ještě můžou stavět .... a jak jim budu svojí hodně nedokonalou němčinou, vysvětlovat, že už mě jednou potrestali, tak jsem raději zajel na první odpočívadlo a rozhodl se, že folie sloupnu. Naštěstí sebou vozím škrabku na dálniční známky a tak jsem se pustil do díla. Asi za hodinu jsem folie serval a další hodinu jsem si hrál se zbytky lepidla na skle. Jediná klika byla, že svítilo sluníčko a bylo dost teplo, proto šly folie docela dobře sundat ... Takže bych chtěl varovat všechny majitele vozů s foliema na předních bočních sklech .. :!: německá policie je nemá ráda a jak to poslední dobou vapadá, tak čechy taky ne ...

Jinak 1.6ka jela jak s partesu a přesto, že jsem po folie - operaci mazal domů, až se za mnou prášilo, tak spotřebu jsem držel na sedmi litrech .... ale německýho benzínu Shell ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Oj, tak to nas...re :?
Divím se, že se pozastavovali zrovna nad tímhle...spíš nemohli na ácovi nic najít, tak si vymysleli aspoň tohle ](*,)
O buzeraci od "nácků" by mohl povídat bratránek, terý jezdí do Fankreichu s kamionem.
Ještě že jsi dopadl tak, jak jsi dopadl :roll:
Ale Eura a záznam zamrzí :-k
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda : Právě že šli jen po foliích a to jsem je měl hodně světlý ... nic jinýho vidět nechtěli :? jen dechová zkouška a jeden čuměl na zadní SPZ ... asi kvůli technický nebo co .. já byl rád, že jsem od tamtud vypadnul a že už jsem žádný německý benga, až na čáru do čech nepotkal .. [-o<
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Vilda bohuzial... neznamena to ze ked na taketo veci kasle ceska policia, ze na to budu kaslat germani. Ono povedzme si uprimne - tie folie dovolene nie su. Ja som bol v piatok na policii kvoli tomu zrkadlu (v Hannoveri) a musim povedat, ze jednanie bolo velmi ferove - dokonca si to bol policajt aj ohliadnut a aj ked ide radovo o smiesne peniaze (do 200 Euro) brali to poctivo. Samozrejme ze zalezi asi na akych cajtov clovek zastavi.

Mna kontrolovali na A17 uz viackrat a vzdy to bolo slusne a pohodove. Ale co pocujem z bavorska z toho mi nabieha husia koza. Najvacsi magori u mna ostavaju ale furt rakuski policajti
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Vilda: Uf, tak to bylo jistě hodně nepříjemné.... Akorát si vzpomínám, že když jsem ještě jezdívával k Němcům na nákupy (90léta), tak němčouři jezdili od križovatky ke křižovatce sprintem a 90% z nich mělo neprůhledná skla (i přední)...a byla to západní část Německa směrem k Bavorsku. Ještě dodnes mi v uších zní pískot od pneu a řvoucích motorů...
Naposledy upravil(a) rokolo dne 30 bře 2010, 14:09, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak oni se německý poldové chovali slušně, to nic říct nemůžu [-X ale jsou nekompromisní a zkoušet na ně nějaký tahy, by se asi nevyplatilo. A jestli tam na ně někdo machroval, tak se ani nedivim, že si ho podali ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Ja dneska zrovna folie nemontoval a z Nemcu si takovou hlavu nedelam, to spis Rakusaci jsou psi - napr. kazdy ve vozidle ma mit svou reflexni vestu a ridic/spolujezdec na dosah ruky. Do Nemecka jezdim velmi casto pro zbozi, stavi me taktez velmi casto (1 z 4 cest) - hlavne celnici hned za hranicema - to vidim pouze jako komplex - ministerstvo to resi, je to casto probirano na diskusich. Folie jsem mel na Elantre uplne cerne (85%) bez atestovy karticky, atesty na oknech vyrobeny, auto vzdycky obchazeli par minut a nerekli ani mnau (snad jen na mou obcanku a ridicak ostrihany nuzkami, aby se vesel do penezenky)...folie mam ted od firmy, s atestem na 70% propustnosti - tedy "jak ma byt" a samozrejme karticku...jelikoz jsem pres rok externe ucil Nemcinu, s komuniakci problem nemam a uz jsem s nima diskutoval i na vaznejsi temata.
Vildo, kdo Ti delal folie, mas na nich nejaky atest a popr. karticku?
Edit: vypatral jsem, kdo Ti je delal, za kolik, vidim i fotku, ale to zakladni porad nevim :mrgreen: jinak dodatecne chvalim, vypadalo to supr
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Dělal mi je kluk, co dělá pro naši firmu ... s atestem na zadní a zadní boční okna. Na boční přední atest nedává ... Jinak s Renaultem jsem do německa jezdil taky a byl taky zatmavenej, ale vždycky to bylo v pohodě. Teď němci nějak blázněji a hlavně po našich ... ve středu měli kontrolu asi kilák za celnicí na Rozvadově, takže zaměřenou hlavně na čechy .. :? Už na boční folie na předku kašlu, nechci mít nervy, kdykoliv pojedu ven ... a taky to docela leze do peněz ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“