Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Ano ano, tak tak....boli hlavicka, boli krcicek a trosku citim zadicka...au au :mrgreen:
a pokud se stane poskozenym v dopravni nehode, je potreba vyuzit vsechny vyhody, ktere vam to nabizi - od usle mzdy az po snizeni spolecenskeho uplatneni ci jak se tomu nadava.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od dav »

Taky se přidávám, tak, tak, to toho bolí au,au,au :cry:
Když se nedá rozumně domluvit, musí se no to hold jinak #-o
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Lulie »

nežijte v domnění že vás odveze sanitka jen tak :D :D
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Vilda »

Hardcam, dav ..... ale chlapci :D koukám, že by jste dokázali zahrát i záchvat padoucnice :lol: ale tohle je opravdu nejlepší ochrana proti těmhle vychcánkům ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od black_sheep »

tak uprimne je mi zle nejen z toho ze nekdo pak zapira vinu a snazi se z toho vykroutit (vzdyt mame povinne ruceni tak co? za tech par stovek za bonusy to snad nestoji nebo ano?). a zadruhy je mi blbe z toho co tady pisete, vytriskat z toho uplny maximum at uz kvuli skode na zdravi tak ostatni ztraty. zamestnavat sanitku, doktory smyslenou blbosti, kdyz o par km vedle muze nekdo vazne potrebovat pomoc ale budou se venovat vam!! #-o vim ze si tim chcete posichrovat hladky prubeh ale tohle je fakt moc.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od black_sheep »

Lulie píše:nežijte v domnění že vás odveze sanitka jen tak :D :D
ale odvezou. pritelkyne mela minuly pondeli bouracku, a kvuli par strepum ji taky zavolali rychlou a jela do nemocnice. pro nas klid ji tam zkontrolovali a fakt bylo vse OK, ale kolikrat prijedou ikdyz nechcete.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Sanitka neni potreba.

Vilda: no vsak, dyt je....jenze kdybys videl toho idiota, co me naboural pred 4 lety, tak by sis vymyslel i HIV, ze preskocilo z auta do auta.
Projizdej jsem benzinkou - uz za stojanama kolem budovy, Prazak otevrel dvere a odrel mi bok. Poslal me do prdele, at si policajty klidne zavolam. Behal kolem myho auta s fotakem. Policajtum rekl, ze vinik jsem ja a ze mu pritom prasklo celni sklo - nemelo jak. A taky ze prej jsem jel rychle, ale nejel. No moje jedina blbost byla, ze jsem odstavil auto a nenakreslil cary (jsem milosrdny a nechtel jsem tam pusobit dopravni komplikace), za coz mi hrozilo 2500Kc, ale z toho jsem se vylizal. Ale taky jsem se na nem povozil, jelikoz on uz jednou vaznou dopravni nehodu se zranenim zpusobil. Tak si to jeste jednou zopakoval... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Black: a Lantra to prezila?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od dav »

black_sheep píše: a zadruhy je mi blbe z toho co tady pisete, vytriskat z toho uplny maximum at uz kvuli skode na zdravi tak ostatni ztraty. zamestnavat sanitku, doktory smyslenou blbosti, kdyz o par km vedle muze nekdo vazne potrebovat pomoc ale budou se venovat vam!! #-o vim ze si tim chcete posichrovat hladky prubeh ale tohle je fakt moc.
Máš lepší řešení ????? Tak poraď :-k velice rádi se dozvíme jak se bránit proti vychcánkům [-o<
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Pokud mi nekdo naboura auto za pul milionu, nasere me to vic nez infarkt nejakyho cikana. Nevydelavam proto, aby mi nejakej bezohlednej a arogantni kokot boural do auta, pripravil me o 2 hodiny myho casu pri sepisovani, pripravil me o mesic bez auta, vyrizovani na pojistovnach atp. Mimochodem s bolenim zad a krku se da dopravit do nemocnice na vysetreni svepomoci, sanitku bych moc rad odmitl, pokud by to opravdu nebylo nutny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od valach »

Přesně tak. Do syna taky nabourala nějaká ženská v obitém autě, sepsaly to na místě bez policajtů a mladý si myslel že je to v pohodě. Jenže se spletl, záznam byl sepsaný, podepsaný ale paní nebyla schopná zajít na pojišťovnu. Tak jsme se snažily domluvit se s ní ale napodruhé nám říkal její manžel že to nezavinila ona ale my a že to nemáme žádné pořádné auto ale blbého fiata a takové kecy. Museli mě kontrolovat, jinak bych dal takovému hajzlíkovy přes hubu. Byla tam škoda za 5000. Nakonec přes známého právníka jsme to vyběhaly ale nechápu na co jsou ty pojistky. Pojišťovna by to měla vyřídit a ne dát od toho ruce pryč. Byl u nás i likvidátor tak to mají zaplatit a vymáhat to od viníků oni přes jejich právníky. Myslím že z nás mají dost a my nemusíme volat sanitku a vymlouvat se.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Hardcam »

Nejlepsi je pres horkou linku nahlasit nehodu hned pojistovne. Ale malokoho k tomu primejete.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Vilda »

black_sheep píše: zamestnavat sanitku, doktory smyslenou blbosti, kdyz o par km vedle muze nekdo vazne potrebovat pomoc
Víš co, já v tomhle s Tebou úplně souhlasím, ALE ... v téhle branži dělám už spoustu let a v dnešní době je u všech záchranek v republice " ALFOU a OMEGOU " pojišťovnou placený výkon ... a divil by ses, na kolik absurdních výjezdů jsme nuceni jezdit, právě k vůli uhradám za výjezd..... Dědeček nám spadnul s postele, tak ho dejte zpátky a vypadněte .... Pán, co si koupil nové boty a po pár stovkách metrů chůze zjistil, že má puchýř na patě a tak si zavolal sanitku ??? a kluci to dostali jako úraz nohy .. :? a takhle bych mohl pokračovat hodně dlouho .. Určitě nikdo z nás nebourá tak často, aby si to neposychroval tímto způsobem a vyhnul se tak možným komplikacím .. a v tomhle případě to vidím, jako pomoc dobré věci ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Borek »

Chlapi s tou sanitkou a vymýšlením různých bolístek to přeháníte :roll: .Stačí snad zavolat policajty a ti vše nafotí,sepíšou a máte dostačující množství materiálu pro pojišťovnu,bez nutnosti podlého filmování bolístek. :-k
Už vidím křižovatku ve městě a srazí se tam v 20km/h rychlosti Hardcam,Dav a Vilda.To by ten nářek invalidů byl slyšet až u mě ve městě :D .Předpokládám,že jste jinak slušný lidi a vžijte se do role,že ťuknete vy nějakého vyčuránka,který z toho bude chtít vydojit maximum a vás poslat k soudu za nehodu se zraněním(vymyšleným). :wink:
Ťuknout to může i mistr světa a pokud je trochu slušný,tak je zbytečné mu ještě přitěžovat nějakým úmyslným :!: vymyšleným poškozením zdraví. [-X Chápu to v případě,že jedete po hlavní a někdo to do vás napálí a dělá machry a problémy-tak v tom případě ANO. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od dav »

Borek:Chápu to v případě,že jedete po hlavní a někdo to do vás napálí a dělá machry a problémy-tak v tom případě ANO.

A to je právě ta situace. Je - li to slušnej člověk, jde vše bez problémů, ale běda narazíš -li na: nekomentuji ](*,) . Musíš hold zvolit i to s čím moc nesouhlasíš. :-k
Byl - Accent 1.6
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“