pokus o vykradení

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

pokus o vykradení

Příspěvek od x-plode »

ahoj posledni dva mesice se mi zkratka dari vcera prijdu k autu a co nevidim u spolujezdce chybi zamek kdyz jsem prišel k autu tak jsem zjistil ze zlodeje musel nekdo vyrusit .sroubovakem odpacil plastove ulozeni kliky zlomil pouzdro zamku ale vic uz nestihl nastesti central neni ko,vse funguje v pohode,nicmene jsem zavolal policii a ti dosli k zaveru ze skoda je pouze 4000kc,tak jsem jel do servisu kde mi rekli ze oprava stoji cca 11000 tak jsem malem upad,no opet to musim resit pres havarijko uz nemam nervy..... :cry: kdyby nekdo mel podobne skusenosti s timto zazitkem budu rad,jeste jsem uvazoval ze bych sehnal dily a znamy servisak by mi to udelal ale nevim jake presne dily a co vsecko bych mel mit.diky borci
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Reklama
 

Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Re: pokus o vykradení

Příspěvek od Birkof »

To je tedy pěkné. Měl jsi tam něco cenného, nebo se začínají krást i Getzové? :shock:
Mě ukradli rádio, které jsem tam měl nové 24 hodin, pač jsem frajer nechal panel nasazený.
Mě ale naštěstí rozbili jen okénko u spolujezdce, takže jsem si koupil na vrakáči nové a sám vyměnil. Střpy nacházím na podlaze do dnes :D
Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Uživatelský avatar
lada t5
*
Příspěvky: 98
Registrován: 09 lis 2009, 01:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pokus o vykradení

Příspěvek od lada t5 »

Krade se bohužel všechno. Když mistři světa vylezou před diskotéku a nechtějí jet domů busem nebo tágem, tak si něco najdou. :( :( :(
O fetkách ani nemluvě.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“