II.Mimoňský sraz Hyundajclubu 23.6.-25.6.2006

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Ahojky všici :D
Farmář a junior hlásí taky OKej příjezd do svého bytečku...
Nemám co bych dodal...jen to,že se mi domů opravdu nechtělo Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo a ja bych jeste malem zapomel, Ja jsem to Borkovi slibil, tak to musim dodrzet ...
Takze borku diky za krasny svezeni ve tvem auti ...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Sakra a já vím, co jsem prošvihl :cry: ! Přeci Borkovi šnicle.....teda jestli vůbec byly :lol: :lol: ?! No a Farmářovy krůtí bašty mě taky kvůli tý zpropadený změně programu (návštěva všemi "milovanejch" příbuznejch) utekly... Tak snad příště ochutnám...... :wink:

4StandaK a MarťasZ:
Ste týpci ujetý na tuning, ale to neznamená, že se máte za něco omlouvat! Já si taky normálně nic nepamatuju (skleróza, ne windows po opici...) a po minulým srazu jsme byli s tím Matesem jednim ušatým pranýřováni za opilství a co má bejt?? Občas mě vadilo to dunění z vašich poladěných aut, páč mě to nutilo mluvit nahlas a neslyšel jsem Matesovi ošklivý narážky na mou osobu, ale i to patří k takovýmuhle setkání, tak to přežiju. Já nebo někdo jinej vám to zas nějak "vrátíme" na dalším srazíku......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Důležitý bylo setkání se všema stejně střelenejma jedincema a jednuškama!

4Mates:
U nás na stromech roste vovoce, my bydlíme f civilizovaný voblasti. Ženský u nás rostou na ulici, diskotékách, koupácích a tak podobně. Nejvíc a nejhezčejc rostou v létě... :lol: :lol: :lol: Vy z toho Litvínova (vipe, to je mimo tebe :wink: ) jste ňáký zmutovaný nebo co, že už rostete na stromech :P :P :P :P :P
A máš to zpátky :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

A ještě jednu věc - velké díky RASTYmu za to, že mě a Joudu svezl v lepším autě. Rasty, ještě jednou díky a hodně, už jen spokojených, kilometrů!
Ze mě to poleze ještě dlouho, sem fakt plnej hezkejch zážitků... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Hlavně že jsou to jen zážítky a né p..y. :lol: U nás taky holky chodí po ulicích a nerostou na stromech. Jo bylo to skvělý a už se těším na další porci srazu viď Hanzi??? Zase si to užijeme :wink: :wink: :wink: .
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

4Mates:
A na mě si zapoměl???

4Rasty:
Dix za svezení supr károu :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

jo jo bylo to fakt hezky a uz se moooc tesim na fotky. Kdyztak kdy budou nebo jek je ziskam??? Prosim prosim
vipe

Příspěvek od vipe »

První máš už v sekci foto a video. :wink:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

to Hanz.. snažil jsem se tak nějak svym osobitym způsobem vyhovět všem.. Páč někdo chtěl muziku a někdo ne.. a víš jak.. já mám muziku rád a když se našel někdo kdo ji chtěl, tak jsem vyhověl spíš timhle směrem.. ale v poho..
Příště stačí říct že ti to vadí a dáme pauzu, nebo si řekněte co byste chtěli za pohodovou muziku a já to tam pustim.. a nebo si přivezte svoje, pokud možno v mp3 a dj MarťasZ už zbytek zařídí :D

to Borek.. nooo o tvoje šnicle jsem taky přišel :-( a to o nich jen padla zmínka.. měl si je tam vůbec?

no každopádně urkitě mluvim i za bráchu když řeknu že jsem moc rád že nás berete takový jací jsme.. myslim že se s náma mluvit dá a já jsem fakt rád, že jste.. jsme taková bezvadná parta.. jen tak dál, ať nám to dlouho vydrží 8)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zdravicko hyundaiaci, hyundaiacky a hyundaiacata :lol:

ani nevite jak rad ctu vase zazitky, jsem strasne rad ze se Vam tu libilo a pro priste se pokusim zajistit i bohatsi program. jak bylo receno takovy to postupny otukavani mame za sebou a nejaky to okoreneni srazu by napriste urcite prospelo. Je mi jasny ze nicit svoje gumicky a auticka se moc nikomu nebude chtit, proto cekam na Vase navrhy co byste radi a pokud nekdo neco vymysli a bude o to zajem tak se vam o to rad postaram! :wink:

Kazdopadne priste mame zajisteny koupani v nedalekych hradcanech, kde se povedlo par dobrodruhum najit suprovej rybnicek! ;) je mi trosku lito, ze jsem to mel takovy rozlitany a nemel jsem moc casu tam s vama pobejt v tu sobotu dopoledne a podat si packu a prohodit par slov s par lidma, ale urcite to nebylo posledni setkani a jeste se opet sejdeme a pokud se mnou budete souhlasit tak bych s Vama zalozil takovou tradici kazdorocnich hyundai srazu :wink:

diky moc vsem, vsem kteri dorazili i pres casovou tisen, i pres par rozlamanych zeber, rozsekanych kolen ci problemu v praci, nebudu tu jmenovat abych se nekoho nedotknul mou sklerozou, cca petadvacet jmen bych stejne dohromady nejspis nedal, ale jsem strasne rad ze jsem poznal zase dalsi cast nasi super bandy a tesim se na pristi setkani, letos nejspis uz jen to moravsky! :P :twisted: jeste jednou diky, bez Vas, by ten sraz nebyl takhle pohodovej! :wink: :lol:
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

omlouvam se ze to nevyslo, aspon jsem vam se svym veteranem nehyzdil kolonu:) Morava to vsak jisti
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Taky vás všechny zdravim, sraz byl naprosto perfektní, jedinou výhradu mam snad jen k tý spanilce - ta rychlost - myslel jsem že porodim ježka , zpátky už to teda bylo lepší. Jinak moc se mi líbilo, když jsme se cestou z oběda stavovali na pumpě, která se otřásala v základech v důsledku přítomnosti Martaszova coupe :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

MartasZ píše: Drááááček... sakra.. PAN FOTOGRAF takhle se mi to líbí a doufám že nezklame a dá VŠECHNY fotky :twisted:
Tak! :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Sraz.

Příspěvek od Meredith »

Ahojky všichni, doufám, že jste v pořádku dorazili :). Není asi již co dodávat, sraz byl super, škoda jen, že jsem se nemohla zdržet déle.. Ale moc ráda jsem Vás všechny viděla a poznala. Budu se moc těšit na Moravu, kterou si doufám tentokrát užiju celý víkend :).
Jinak děkuji Borkovi a Farmářovi - že pro mě přijeli a nenechali mě bloudit po lesích :).
A také Kyrglíkovi - má krásné autíko, má ho v ruce, takže díky za svezení :). Klidně si dám repete :).
Mirka - nějak ses mi po cestě ztratila, asi jsem zase jela rychleji, než jsem měla co :).
Hyundai Elantra 2.0 CVVT alias Black :), přivezen z "porodnice" v máji 2005
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Ahoj lidičky!
Se všema souhlasím, sraz byl naprosto super. Sice jsem byla na prvním srazu H, ale jsem nadšená. A jak říká Standa - s tuningovým srazem se to fakt nedá srovnat. Tam se s Váma nikdo nebaví, natož aby Vás pustil k autu:-)
Takže díky, lidi, že jsem Vás mohla poznat. Jste všichni super!!! A už teď se těším na příští sraz a slibuju, že zůstanu celý víkend.
Meredith - fakt ti to jelo líp. Snažila jsem se držet, ale na dálnici jsem to pak už vzdala. Nechtěla jsem svou Sonátku tak hnát, když teď poměrně dlouho stála.... No, přeci jen je tvá Elantra novější a hlavně lehčí.
Jo, brusličkování bylo moc fajn. Letiště je na to jak dělaný. Příště si taky nezapomeňte in-liny a můžem to sezení v autech proložit rozcvičkou.....
Tak zase příště!!!!!!!!
Mirka
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Odpovědět

Zpět na „Srazy“