Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

pepan: tak precejen je to sraz i o autech, prohlidnes si, co ma tenhle, co ma tamhleten, jak mu to jezdi, jak je spokojenej. Ale trochu me mrzi, ze se v patek vubec nic nedelo - puvodne jsem mel prijet v sobotu rano, ale rikal jsem si, ze kdyz se v Treboni tak pekne slavilo, ze bych o to nerad prisel. Po devaty jsme prijeli, jedna pulka sla po desaty spat, druha po 11 a pak jsme tam s danem zbyly tri (respektive jeste rade a pan co dela stranky HCZ s nama jeste chvili klabosili)...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Něco jako výstavka aut v Ostravě :mrgreen: 5 aut na náměstí a x hodin zabitého času.Abych nekecal,ještě velmi zajímavá soutěž o hodnotné ceny :-k
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

matysek: komerce je duvod, proc jsem prestal jezdit na srazy tuningovych aut. Kdysi pred 5ti lety to bylo o lasce k autum, dnes ne. Trochu me prekvapilo, proc ma Terka dalsich 200Kc, ktera z toho nic nemela. Tolik jsme platili na srazu v Panencaku, kde jsme mohli prespat, byla tam zabava do rannich hodin, volny sprinty, spousta veci k videni. Na srazu nebyla svym autem, ubytovani za tech par hodin v kempu platila (280Kc za oba bez stravy), nic nedostala...ale kdyby se zpoplatnilo forum, tak sem nevleze nikdo. Tohle mi jako ferovy rezijni poplatek za hodinovy orientak neprijde. 200Kc za posadku budiz, pri tech 16ti autech je to 3200Kc a to by snad ten jeden radar, rozveseni a vytisteni papirku bohate pokrylo. Asi se uz ani na dobrovolniky nehraje, balik papiru bych klidne venoval, z lasky ke znacce a jezdeni i rozvezl obalky na ty dva stromy. Tohle me opravdu zklamalo a snad si spravim naladu na pepanove srazu. Nejde o prachy, jde o princip a satisfakci.
Dovolim si pouzivat Borkova slova - s Mimoni (mysleno Hyundaicka) nesrovnatelne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

To: Hardcam

Ono je to o tom, že uspořádání srazu přece jenom něco stojí, musíš tam před tím jet, domlouvat to, spotřebuješ PHM, někdy tam musíš i na 2 dny a spát, jako já když jsem loni připravoval 80 km dlouhou soutěž soutěž v Třeboni, kdy mi nikdo nepomohl a dost jsem to potřeboval, aby se při ní nebloudilo. Naštěstí mi chyby v itineráři nikdo moc o hlavu neotloukal. Pak dostaneš večeři, členi od klubu, ostatní sami od sebe v rámci těch 200,- Kč. je přitom úplně jedno jestli jí chceš, nebo nechceš, jestli byla dobrá nebo nebyla, jakož tentokrát spíše dobrá nebyla. Já jsem v Třeboni před jízdou taky vybíral poplatek a nijak jsem neměl pocit, že by to někomu vadilo, nakonec jsem asi 800,- Kč prodělal, protože přijelo míň aut, než se přihlásilo a vybral jsem proto méně, protože poplatek byl kalkulovaný jako na více účastníků, jenže když jsem jeho výši tady tady na fóru oznámil, tak jsem ho neměnil, abych nevypadal jako nějaký podvodník.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11580
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Jen drobné vysvětlení ohledně pořádání srazů v Čechách a na Moravě. HCCZ, o.s. se na loňské Valné hromadě usneslo, že každý sudý rok se bude pod jeho hlavičkou pořádat sraz v Čechách a každý lichý rok na Moravě. Ten letošní v Čechách byl tudíž pod hlavičkou HCCZ, o.s. a Korálek se k jeho organizování sám přihlásil :!: Za což ho bezmezně obdivuju, pokud věděl do čeho jde a nebo lituju, pokud to nevěděl :D.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Espero: dobre, cast beru. Ale za mesic jedu do Chorvatska, do mist, kde jsem kupodivu jeste nebyl, ale nejel jsem tam pred tydnem na dva dny prespat, abych zjistil, jak to tam vypada. A taky tam nejedu sam. Mrknul jsem na net - vypada to dobre, tam to bude OK. Prece neni problem, aby zde vznikla - jakozto vznikla - diskuse o tom, kam by kdo jel, zda to tam zna a tak popr. zda nekdo muze neco zajistit. A dnes se da na netu najit vse, stejne jako ZHRUBA pripravit orientak podle podrobnych map, jet to tam jednou nazivo DOLADIT, pak vytisknout materialy, samolepky. Pokud neco delame z lasky k autum, urcite se dobrovolnici najdou. Chapu, ze kdyz delas sraz tak daleko od Berouna, ze ta rezije je trochu jinde.
Chvili mi trvalo, nez jsem itinerar orientaku pochopil, ale vlasne byl popis hodne zajimavy a takovy, aby dokazal zmast i zvyhodnit. Proste samotny orientak jako takovy je za 1*** . Tot muj nazor a pocit, ktery jsem aspon rekl verejne a neventiluju ho schovany mezi auty.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

pepan píše:mno já měl zato,že čechy bude dělat hjundaj club-zde- a moravu děla HCCZ
pokud to spadne fše pod HCCZ. většina lidí se nebude hrnout zakaždou cenu do klubu....votom to je....
já proti HCCZ,poznal jsem tam dost super lidí,ale proč nenechat udělat čechy ají někoho z neklubu?
korálku nic proti,ale jak si přišel k možnosti udělání srazu? neber to osobně :!: :wink:
to ti bylo předáno,nebo bylo vyběrový řízení? :shock: :mrgreen:

já sem možná jinej,ale na srazu se má kalit :lol: seznamovat,akce atd
poznat lidi..srát na auta bo ty máme furt,ale kamarády si nekoupíš
:idea:
Zase diskuse, klub-neklub. Pepane já se Ti divím že máš pořád výdrž to řešit to seš tak nabroušenej proti HCCZ? Pokud máš něco proti tomu aby srazy organizoval HCCZ jezdit na ně nemusíš a můžeš pořádat vlastní. Kdokoli tady na foru si může udělat vlastní sraz ale pochybuju že pokud by byl sraz zaštiťovanej jednotlivcem kdesi z nějákýho fora, povedlo by se Ti tam dostat Genesise nebo podporu od nějákého dealerství. Jen o tomhle srazy samozřejmě nejsou ale taky je to příjemné oživení.

Navíc se jedná o srazy HCCZ a těch si HCCZ může organizovat do roka kolik chce... a je jenom ne vedení HCCZ jestli na svoje srazy pustí i nečleny HCCZ i když třeba z řad aktivních členů fora. Minulý rok jsme si v HCCZ na valné hromadě odhlasovali organizaci jednoho, respektive dvou srazů ročně, vždy bude jeden v Čechách a jeden na Moravě a budou se střídat. Jeden bude oficiální po záštitou HCCZ a druhý bude neoficiální a vezme si ho na starosti soukromě někdo ze členů HCCZ. Na loňské Moravě se Korálek přihlásil o organizaci letošního oficiálního šrazu v Čechách a všichni členové VH souhlasili takže se organizace ujmul.

NEchci tady něják schazovat Hyundaiclub.net nebo vyvyšovat HCCZ nad něj to vůbec... musíme si uvědomit že se HCCZ zformoval téměř výhradně z iniciativy členů Hyundaiclub.net kteří chtěli založením OS zoficializovat své aktivity před úřady a vytvořit rovnocenného partnera pro komunikaci se sponzory (dneska už to bohužel nefunguje tak že si za flašku kterou šoupneš správci mimoňskýho letiště můžeš vzít 30 aut u jednoho konce ranveje udělat kemp a celej víkend tam řádit.. :( )

Já to beru tak, jakože za roční členskej poplatek cca 300,- mám zadarmo startovné (a část jídla) na oficiálním srazu plus v peněžence katičku s logem :hyu: Za to mi to stojí a když budu třeba mít od někoho z partnerů HCCZ ještě selvu na ND pro sovje auta tak se mi to členství vrátí kompelt.

Pepane, doufám že sem to napsal dost srozumitelně a nebudeš se zase vztekat.
Hardcam, určitě budeš namítat něco o palcení startovného v plné výši ačkoli jsi konzumaci v kempu neměl žádnou a byl jsi tam jen dva dny. Samozřejmě to není ideální řešení, ale na durhou stranu by počítání poplatků pro každého zvlášť bylo náročné nemluvě o tom že i takhle s tím byla spojená značná práce organizátorů tak to ber jako daň za to, že jsi na sraze nebyl celou dobu. Když máš předplacenou telefonní kartu a dlouho jí nepoužíváš, taky propadne ačkoli jsi její částku nevyužil celou.

DISCLAIMER: To co jsme tu napsal NENÍ oficiální stanovisko HCCZ je to jenom můj osobní postoj k věci který se může od oficiálního stanoviska HCCZ lišit. HOWGH
EDIT: Omluvte případné překlepy a chyby ve slohu... nadatlovat takhle dlouhej text je pro mne vysilující;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: o kemp mi ale vubec neslo. Ubytovani bylo za prijatelnou cenu, slozit hlavu za 140Kc je pekne.
Na registraci do HCCZ jsem se ptal, bohuzel napred je potreba uhradit tech 200Kc a za dalsich 300kc se registrovat.
Timto se mi cesta na srazy HCCZ uzavrela.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od dantasik »

Ono tech lidi co utekli drive bylo vic, protoze zbylo 8porci vecere...dale co se tyka poznavani, kdo nebyl a videl jen fotky tak to asi nepochopi, u ohne se sedelo a az na ten patek kdy vsicni sli celkem brzo spat se u ohne debatovalo a popijelo. Pak taky u snidane i vecere. U obeda v hospode u jemniste taky. Dale se i cosi nastinilo co by mohlo byt za dalsi sraz i s nejakou lakackou na letiste ale vse je daleko a ve fazi priprav.

Pokud nekdo ma sanci nekde pronajmout letiste nebo nejakou plochu pro sprinty - urcite by mohl hodit info. Pokud se to povede za tu "flasku" tim lip.
Ja uz jsem zazil kdy jsme jeli s 5autama na letiste a do pulhodky tam byly policajti nas vykopat - ukecalo se jen tak tak a pak jsme to zabalili asi po 2hodkach.

Ale sraz opravdu nebyl jen o predvadeckach. Jen se to tezko vysvetluje lidem, kteri tam nebyly.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Hardcam:To neřeš.Já měl loni na Moravě sebou i vyplněnou přihlášku.Ale po zkušenosti jsem ji velmi rychle roztrhal.A rozhodně to nebylo kvůli členskému poplatku,nebo startovnému.Pokud to bude fungovat takhle nadále,zůstane jich pár ,kteří se budou poplácávat po ramenou a budou si rovnější,jak podotkl jeden člen.
Mně osobně na oficiálním srazu nikdo neuvidí. Navíc bych musel jet sám,protože manželka byla hoooodně znechucená.Nemám potřebu cpát se někam,kde nejsem vítán.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

Hardcam píše:Yurii: o kemp mi ale vubec neslo. Ubytovani bylo za prijatelnou cenu, slozit hlavu za 140Kc je pekne.
Na registraci do HCCZk jsem se ptal, bohuzel napred je potreba uhradit tech 200Kc a za dalsich 300kc se registrovat.
Timto se mi cesta na srazy HCCZ uzavrela.
Nemáš pravdu, mohl jsi se klidně nejprve registrovat a zaplatit 300,- tím (pro sebe) eliminovat těch 200,-.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

No myslim si, že kdybys začal řešit členství v HCCZ dřív než v momentě kdy bylo třeba uhradit startovní polatek, tak by to podle mne nebyl problém... sis tu cestu do HCCZ defakto zavřel sám před sebou.
Na jednu stranu to chápu protože tohle je česká mentalita: "Nebudu přece paltit za něco co možná nevyužiju kdybych na ten sraz nejel, tak to zaplatim až tam a bude." na druhou stranu se přece nemůžeš cejtit ukřivděně když to takhle neprošlo. 8-[

Řeči o nějákym poplácávání po ramenou, rovnosti a znechucení mne mrzí ale já se zatím na všech srazech perfektně pobavil se skvělými lidmi a myslím že podobné situace vznikly poměrně jednostranně jednoduchým nepochopením nepřehledné situace.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

Já můžu potvrdit jednu věc. Kromě členství v HCCZ jezdím občas (ne pravidelně) na srazy Dacia klubu. Rozdíl je v tom, že tam jsem vždy jako návštěvník a tedy do jisté míry cizí člověk z venku. A také mám vždy trošku pocit, jako že jsem trošku mimo, že ti ostatní se znají lépe (analogicky "poklepávání na ramena"). Na druhou stranu je mi to jedno, jsem vzhledem ke svému věku dostatečně otrlý, aby mi to nevadilo, jediné co nedělám pak je, že jim jejich srazy, které organizovali nepomlouvám, neb to považuji, právě proto, že jsem zvenku a cizí prvek za chucpe. Myslím, že ten Hardcamův problém souvisí přesně s tímto aspektem.

No a proč jsme tam 2 roky nebyli a letos tam jedem po tak dlouhé době? Totiž asi tak před 2 lety jsme tam byli a jedna spolusrazovnice a organizátorka nám nabídla hlídání dětí asi na 2 hodiny, abychom mohli jet na jednu akci. když jsme se vrátili, tak ten prostřední, tehdy 4 letý kluk byl pozvracený (ale bylo uklízeno a přepráno) a spal. Jenže z něj byl cítit alkohol.....
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

No eště si neodpustim jedno rejpnutí: Přijde mi zvláštní že negativní názor na HCCZ mají hlavně Pepanovo kamarádi, asi má ten kluk kovářská na ně špatnej vlif :mrgreen: :lol: :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Yurii píše:No eště si neodpustim jedno rejpnutí: Přijde mi zvláštní že negativní názor na HCCZ mají hlavně Pepanovo kamarádi, asi má ten kluk kovářská na ně špatnej vlif :mrgreen: :lol: :wink:
toe blbost
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Srazy“