Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Josef »

pepan píše:… proč nenechat udělat čechy ají někoho z neklubu?…
…já sem možná jinej,ale na srazu se má kalit :lol: seznamovat,akce atd
poznat lidi..srát na auta bo ty máme furt,ale kamarády si nekoupíš
:idea:
Hardcam píše:... Pokud neco delame z lasky k autum, urcite se dobrovolnici najdou…
A gdo v tom těm dobrovolníkům z fora brání :shock:
Přeci stačí tak málo: najít kemp s ubytováním pro cca 60 - 70 osob :? (nejlépe, aby to všichni měli blízko), stravování pro stejný počet (nejlépe ze 3 jídel, aby si každy vybral :? , vymyslet atraktivní program na 2 a půl dne od 17.00 v pátek do 12.00 v neděli, aby vyhovoval všem od 10 do 60 let :? , nechat vytisknout propagační materiály a samolepky a asi 50 dalších věcí :lol:
Na takový sraz rád přijedu =D> a bavte mě. Já potom v pondělí zkritizuju, co bych udělal lépe, co scházelo a čeho bylo příliš
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Mr. HYUNDAI píše:Jen drobné vysvětlení ohledně pořádání srazů v Čechách a na Moravě. HCCZ, o.s. se na loňské Valné hromadě usneslo, že každý sudý rok se bude pod jeho hlavičkou pořádat sraz v Čechách a každý lichý rok na Moravě. Ten letošní v Čechách byl tudíž pod hlavičkou HCCZ, o.s. a Korálek se k jeho organizování sám přihlásil :!: Za což ho bezmezně obdivuju, pokud věděl do čeho jde a nebo lituju, pokud to nevěděl :D.
tak moment..takže se někdo usnesl aniž by otom bylo referendum?
třeba to zní blbě ,ale časem to nakonec bude mět jen hccz a hotovo..vznikne uzavřená společnost a nazdar...a vono k tomu dojde :roll:
a sím vás neřeště žrádlo atd to tady nikdo neřeší..jen mám pocit,že to jde uplně jinam
nekritizuju nikoho z pořadatelů to ja za třeba bé
sám sem pořádal akce a rauty vím co to je a to že proděláš to je holt riziko s kterým do toho deš :idea:


josef klidně kritizuj vod toho je forum aby se vyslechlo dalších x lidí s názorem a např s návrhy :idea:
kemp sem měl.zázemí taky....atd..ale pak sem se dozvěděl,že bylo předáno žezlo jinam...voto nende že né mě nebo tak,ale že se nikdo nikoho neoptal_máte někdo zájem pořádat sraz? jak kde co navrhujete atd..všechno si to vodsouhlasilo pouze hccz....
bavit tě klidně budu...
ale nevidím ulét zábavu v tom,že porád dokola se jede orienták,vočumujou známy auta atd..tot je můj názor :idea:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

a nevidím důvod oficializovat srazy :-k :roll:
sraz je vo lidech ,né se předvádět před prodejci...
podle mě...
:idea:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

:mrgreen:
jo sem zapoměl..nejsem nabroušenej na hccz ani na klub jako takovej :mrgreen:
v tom to není
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

Pepane tyvole :) Četl jsi vůbec to co jsem psal na minulý stránce? HCCZ respektive jeho valná hromada (my členové) jsme se jednomyslně usnesli že takhle proste budeme vlastní srazy organizovaný HCCZ dělat a tečka. Nejsi členem HCCZ tak se nezlob že nás Tvůj názor nezajímá...

Zdá se mi že zásadně nechápeš jednu věc: HCCZ vzniklo díky zdejšímu fóru a drtivá většina ne li všichni jeho členové jsou tu i registrovaní a aktivní členové ne li už téměř zaniklé tvrdé jádro fora. ALE HCCZ NENÍ HYUNDAICLUB.NET
Nesnažíme se řídit nikoho z fora ani nechceme ovládnout svět, prostě si organizujeme vlastní srazy na kterých jsou vítáni i naši kamarádi a členové fora (pokud uhradí polatek související s náklady na organizaci) jen je potřeba si uvědomit že si od nečlenů nenecháme do vlastních srazů rejpat.

Pokud chceš, uspořádej vlastní sraz moc rád se na něj podívám abych poznal nové lidi, pokud mi jako členovi HCCZ nezakážeš vstup...

NIKDE není psáno, že členové hyundaiclub.net nemůžou mít ročně třeba čtyři srazy, NIKDE není napsáno že členové Hyundaiclub.net musí jezdit na srazy HCCZ a naopak, chápeme?
Otázka na místě je tato: Když je v roce 2010 jeden sraz HCCZ v čechách na který přijede 25 posádek především členů HCCZ kolik z nich přijede na další sraz konaný o 14 dní později? Je to pouze otázka preferencí jednotlivých posádek.

Trochu mi tím kopáním kolem sebe připomínáš takovýho oranžovýho pána s bradavicí....
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

pepan píše:a nevidím důvod oficializovat srazy :-k :roll:
sraz je vo lidech ,né se předvádět před prodejci...
podle mě...
:idea:
Co je to oficializovat srazy, někdo to musí zajistit a je jedno jestli HCCZ, Ty nebo Franta Vomáčka. Jakmile to vyhlásí, že to existuje, že je to zařízené, že se tam dá jet, je to prostě oficiální a na srazu pak HCCZ, Ty nebo Franta Vomáčka jsou tím oficiálem.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Mě osobně se sraz líbyl bylo to celkem dobře naplánované i když nějaké to ty mezery to mělo na druhou stranu zúčastnil jsem se několika obdobných srazů vozů různých značek a myslím že si tady není moc na co stěžovat. Ona organizace i celkem vzájemně spjaté skupiny není zcela jednoduchá a i když jsem slyšel na korálka nějaké výtky tak si myslím že to zvádl dobře, ono člověk se musí poučit z předchozích nezdarů a příště to bude lepší, tím mám na mysli že například program celého výkendu mohl být ke stažení předem a mohl se rozdávat po příjezdu. Ušetřila by se tak spousta starostí a otázek které jsem také měl. Takže až na drobné organizační nedodělky to bylo připraveno dobře, orientačka byla velice hezky připravená správně zmatečná aby to nebylo jen tak. Zakončení na zálku bylo pěkné zrovna tak jako připravené projížďky novými modely. Co se týče výběru kempu bylo obdobý kdy jsem jsezdil přez polovinu republiky kemp po kempu když jsme hledaly místo pro strávení dovolené a ono najít takové aby vyhovalo početnější skupině lidí kteří se mohli bavit podle svého není až tak jednoduché ostatně může si to zkusit každý uspořádat sraz. Nevím proč tu někdo krytizuje když sám s ničím nepřišel tohle byla zcela dobrovolná akce pro každého já jsem tam jel Scoupe protože jsem měl možnost ale jinak bych tam jel čím by se dalo a myslím že by s tím nebyl až takový problém. A že o tom co kde a jak rozhoduje HCCZ nikomu se pokud vím nebrání tam také vstoupit a spolurozhodovat. Myslím opravdu že kritizovat něčí dobrou vůli není na místě já doufám že takových to bude víc a že se budu moci zúčastnit.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Espero: neni pravda, ptal jsem se na to 2x v patek a jedenkrat v sobotu. Nicmene prosim, pokud 400Kc poslouzilo dobre veci, budiz. Myslet na to, ze pojedu v plnem obsazeni auta a vysolim litr za to, ze jsem nekoho pozval na sraz autickaru, to si snad radsi dam polevku v Hiltnu a budu mit kulinarsky zazitek nebo pojedu na Matejskou. Ale to vem cert, co bylo bylo. Sraz jako takovy se mi libil - ze byla vetsi pauza na Jemnisti urcite nebylo na skodu, jen rozdily mezi HCCZ a forem jsou dost citelne a organizace pro necleny netransparentni.

matysek: kupodivu znechuceni byli i nekteri v modrych trickach, jen me prekvapilo, ze to nereknou ostatnim (nebo alespon do odjezdu z Jemniste tomu tak nebylo), kdyz se to takto zorganizovalo. Sam jsi byl ucastnikem Moravy a sam jsi cetl diskusi po srazu, kde neclenove jen zirali, jak vybor basti a vybor ma tohle a tamhleto to. Aktivity fora a vyboru jsou pravdepodobne neslucitelne, ale pres forum se vse dobre resi. Tot muj nazor jako zucastnenenho, zustavam pri starem - tedy asi jako ty.

Yurii: mam dojem, ze pepan to chape, jen to treba nevyjadri dost jasne :mrgreen: jsme radi, ze hyundaiclub.net muze mit srazu kolik chce =D>
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

Co znamená být znechucený srazem a proč to? Protože na Jemništi byla dlouhá časová mezera kde nebyl žádný program a všichni tam stáli a koukali co bude nebo čekali ve frontě na svezení v nových modelech? Kdo se nechtěl nudit ten si zábavu našel a kdo se chtěl nudit, tomu nepomůže ani svěcená voda :)
My si zašli do zámku na zmrzku, pokecali jsme se Mr.Hyundaiem a jeho Mášou okoukli pořádně auta ostaních zašaškovali si tam s foťákem a byl konec :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Vsak ano, taky jsem do toho postu dodal, o co slo. Mne to vubec nevadila, naopak, stihl jsem prohlidku - docela me udivilo, ze kdyz se setkame na Jemnisti, dovnitr nikdo nepujde. Stihl jsem obed a stihl jsem se projet ve vsech autickach k testovani. Vsak jsem temi znechucenymi nemyslel, sebe, ale naopak nektere v klubovych trickach.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

Tak to by bylo dobré kdyby se také dotyční něják vyjádřili proč a čím byli znechuceni ať to na příštím srazu můžeme omezit :)
Hardcam píše: Yurii: mam dojem, ze pepan to chape, jen to treba nevyjadri dost jasne :mrgreen: jsme radi, ze hyundaiclub.net muze mit srazu kolik chce =D>
Já jenom že se tak čílí že měl už připravenej sraz a nikdo se ho nezeptal jestli to může bejt letošní oficiální sraz HCCZ :mrgreen:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

Tak to mě neudivilo, loni v Třeboni jsem dělal konec soutěže na Červené lhotě a nechal tam dost velkou pauzu aby kdo chtěl do hradu mohl, kdo chtěl do hospody mohl taky. Obdobně prohlídka Třeboně jako takové, proto jsem nic neorganizoval na sobotu po příjezdu. Ani na jedno nešel nikdo. Prostě lidi od Hyuček takovéto atrakce nějak spontánně neberou a pro mě je to poučení, že hradů, památkových rezervací a podobných atrakcí na srazech netřeba netřeba. Já jsem si o pauze zajel do Benešova pro grilovací maso na večer. Pak jsme tam vydrželi hodně dlouho u ohně.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Josef: jidlem se bohuzel malokomu zavdecis. Vzdycky se v okoli najde restaurace, kde se da najist dle gusta. nebo zbyva gril a ohniste. V tom Koralka a Vildu (z New Accent) obdivuju, ze se pustili i do zajisteni jidla.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Espero: a to je prave skoda. Jemniste je krasny, sice uvnitr, jako kazdy jiny zamek, ale jako zamkovy a hradovy typ jsem musel jit i dovnitr a jsem rad, ze nam mysakovic delali tak skvelej doprovod. Spolecne jsme pak odjei az do benseova na obed ke Svejkovi, kdyz klukum blizko Jemniste nehuctnalo a dostali pidi porce. Opravdu, ma jedina vytka je v tom , ze nebyt tohoto fora, HCCZ by nevzniklo a ted jsou clenove fora ruzne znevyhodnovani. A ze kdyz se zeptam clena vyboru, jak to bude s registraci, odpovedi se mi nedostane. Pouze mam Koralkovi dat 200Kc - az u brany orientaku jsem se dozvedel, ze vlastne 400Kc, protoze na Hyundai srazu HCCZ nejde o auto, jde o pocet platicich v aute. Asi by mel milosh taky udelat nejakej byznys. Jinak jak jsem psal, samotny sraz, orientak, jemniste, projizdky, to vse supr a sobota me bavila.

Yurii: to musi dotycny uznat za chodne sam, jmenovat nebudu. Jen mi takovy slovnik prisel dost nevhodny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

Ale notak Harde... nečlenové HCCZ nejsou niják znevýhodňováni naopak za těch 200,- měli an celý víken zajištěný stejný servis jako členové HCCZ... Jinak co se členství v HCCZ týče asi ses nevyjadřoval dost důrazně, Raduška se jenom zmínila před Davidem Plevou a v tu ránu měl v ruce registrační formulář a bylo těžký mu vymluvit, že o tom jenom přemýšlí ;) :-)

Jinak co jsem tak pochopil, nebyl problém přijet v pátek na sraz vyplnit přihlášku, dát 300,- a byl bys plnohodnotnej člen bez utnosti cokoli krom ubytování platit. :wink:

Jinak pokud bys byl člen HCCZ na valné hromadě na srazu byses dozvěděl, přesnou finanční situaci HCCZ včetně všech výdajů a příjmů... fakt seš tak zafixovanej na prachy že si myslíš že HCCZ existuje proto aby si někdo namastil kapsu??? Jakýkoli funkce v rámci HCCZ jsou bez nároku na jakejkoli honorář tak vo co Ti de?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“