Interiér

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Komo
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2010, 15:51

Interiér

Příspěvek od Komo »

Zakoupil jsem ojetý H1 Starex rok výroby 2006. Prostřední řada sedadel
> je přidělaná napevno s možností pouze sklopit opěradlo 2-sedačky o cca
> 45 stupňů (ne do lůžkové úpravy) vzhledem k tomu, že jsem u některého
> typu viděl možnost otočení této sedačky do protisměru, popř. její
> sklopení do polohy lehátkové úpravy mám dotaz zda někdo něco takového máte popř. kde to sehnat.
Reklama
 

fikusku
Příspěvky: 6
Registrován: 23 čer 2010, 15:33

Re: Interiér

Příspěvek od fikusku »

Taky bych rád upravil zadní sedačky do lužkové upravy. Nebo aspon udělat zadní sedadla posuvné abych se natáhnul v zadu. Ale vše je napevno krom sedadla řidiče ach jo.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiér

Příspěvek od Espero »

Pustil jsem se do vylepšení ložného prostoru, kde mám postele, zatím spodní části, tu snad stihnu do knce dubna dodělat. Demontoval a rozebral jsem postele (dřevotříska), trošku zrepasoval, (vytmelil epoxidem co se za těch 6 let urazilo nebo nabobtnalo a muselo být zarovnáno, do děr po závěsech horních desek natloukl hmoždinky, bylo po těch otřesech za jízdy už vymleté a horní desky postele se trošku pohybovaly. Malinko, asi o 2 mm jsem zhobloval zadní hranu postelových desek, aby neodírala zadní přepážku (opět vliv vhkosti, nějak se to samo od sebe zvětšilo), tu přepážku budu místy muset nastříkat černě, abych to odření zakryl.) Dneska začnu natírat tu postel na šedo syntetickým emailem, nejméně 2x, abych stabilizoval povrch dřevotřísky a udělal jí odolnější proti vodě a vlhkosti. Ukázalo se po demontáži, že nebudu muset dávat nové hobry na boky a zadní dveře zevnitř, jenom už vypadaly nepěkně, ale nic jim není. Postačí je polepit kobercem, budu dávat asi zátěžový nebo kovral šedomodré barvy. Do prostoru mezi boční hobrou a bokem chci dát jako izolaci Rockwool nebo Orsil tlošťky 10 cm, ale zatím ještě ani nevím, kde se to prodává, lepit to nebudu, nacpu to tam trochu násilím, aby to drželo v konstrukci skeletu, jde o rozměr těch prostorů cca 1,7x0,6 metru. Na kobercem polepené původní desky z hobry ve dveřích chci přimontovat madla, aby se to zevnitř, když se jde spát lepší zavíralo, dám tam opět z Trabanta, jsou lehké a jenom na 2 šroubky 5 mm s půlkulatou hlavou bez nuty zezadu skrze ty desky. Pak to všechno zase sesadím, Napřed ty desky polepené koberci (jsou asi tak na 100 ks tapecírských umělohmotných šroubků) a pak postele.

Až udělám spodní část, pustím se do toho trochu složitějšího, tepelných izolací a počalounění bočních plechů a stropu. Tady na bocích už budu muset izolaci lepit, což mě trošku štve.

Původní stav:
Hyundai_Morava_2008_7.jpg
Hyundai_Morava_2008_7.jpg (11.76 KiB) Zobrazeno 1797 x
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“