Hyundai ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od mbelas »

Hardcam píše:ne GTI, ale GDI - Gasoline Direct Injection....

Díky všem za postřehy , co se týká te verze classic , kdyby někdo více sehnal jsem na mailu mbelas@tiscali.cz , fotky atd....beru vše....opravdu mě to moc zajima ten vnitřek a zevnějšek , ty lemy pod a kolem dveří , nikde to moc nejde na těch fotkách poznat....což je škoda celkem........


Jinak to Gdi , dalo by to říct že je to technologie motoru jako u škody a jejího TSi ????

MOhl by mi někdo dát adekvátní odpověď ?

Jinak motor škoda 1,4tsi = 92kw
hyundai 1.6Gdi = 103 kW

My máme doma škodu octavii 1,8tsi = 118kW a to je panečku síla ten motor........

Takže odhaduji že ten 1,6gdi = nějaký podobný jako Tsi u škody ?
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Hardcam »

:lol: :lol: :lol:

promin, ja musel...

TSI ma turbo, GDi turbo nema = aspon se nema co vysrat...mimoto, 1.6 s turbem by mela vykon trochu nekde jinde...

http://www.autokaleidoskop.cz/Novinky/H ... motor-GDI/
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Hardcam »

Kamaradka studuje nejakou designerskou vysokou skolu a v jedny z hodin se zaobirali ix35 spolecne s jako hosta meli designera od Skodovky, toto je jeho komentar jeji reprodukce me:
Klára píše:
no nějaký kritiky byly, nelíbilo se nám řešení okýnek a téměř absence C sloupku....resp. kombinace A sloupku s chybějícím C sloupkem a pak ta trošičku peugeotovská maska......ale jinak vcelku povedené ;);)

jsou horší suv ;);)

ale teda jen co se designu týče ;);)
a prej ejste nehorazne zdrbnul koncept i-flow...ani jsem nevedel, ze nejakej je, kdyby mi to nerekla:)


na zenskou to docela dobre preformulovala...)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od mbelas »

Hardcam píše::lol: :lol: :lol:

promin, ja musel...

TSI ma turbo, GDi turbo nema = aspon se nema co vysrat...mimoto, 1.6 s turbem by mela vykon trochu nekde jinde...

http://www.autokaleidoskop.cz/Novinky/H ... motor-GDI/

Ok.....díky moc za info ! článek je dobrej. =D>

Jsem naprostej laik :roll: co se týká automobilů, tak se ptám. Do autosalonu Hyundaie jsem zašel a jen se zhruba informoval co a jak.

Ten motor Gdi je z mého pohledu velice zajímavý, ale jasný , Tsi s turbem je něco jinnýho. Ale jak jsi psal , turbo se může porouchat.

Takže další fotky verze výbavové verze Classic by se nenašly ? Pátral jsem na netu a nic více než jsme mi tady poslali jsem nenašel. #-o

Mi se mnohem více líbí Hyundai než Yeti, co se týká designu - ix 35 , cena/výbava - Hyundai ( ikdyž ta klima ????? ) ...

Tak teda radši 1,6Gdi než 1,4Tsi u Yetiho ? :?: :idea:
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od pepan »

mno podle mě 1.4ka už ujde,ale pokud máš na výběr 1.6tku,tak neváhej :idea: :!:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od juramac »

Tak jsem to vcera projel a zde jsou me prvni pocity. Mam 2,0 benzin Style Automat. Mel jsem moznost na zkusebnich jizdach jezdit s dieslem a porovnavat, benzin je o poznani tissi. Ale uprimne, Nissan Qashqai, ktereho mame doma ,jako druhe auto, je jeste tissi. Ale prisuzuji to tomu, ze QQ ma bezestupnovou CVT prevodovku, zatimco Hyundai ma klasickou s ozubenymi koly, ktera je proste hlucnejsi. Ale zase az tak o moc to neni, jen ve srovnani s QQ huci trochu vice.... Prevodovka je ale jinak plynula, bez cukani, to me prekvapilo docela mile. Jezdim vyhradne s automaty jiz asi 15 let a tato prevodovka je z tech klasickych automatu, co jsem poznal. nejlepsi....... Interier paradni, jen ty sedacky- jsem velky chlap a bocni vedeni by mohlo byt skutecne lepsi. Takhle mam pocit, ze sedim na "polstrovane zidli" :) Nemile mne ale prekvapili otacky. Kdyz jedete 120-130, tak otacky se pohybuji nad 2500 -2800 , na coz jsem nebyl zvykly. QQ toci ve stejne rychlosti 2000-2200 . A to se samozrejme hodne odrazi ve spotrebe, vcera jsem ujel 140 km s prumerem 10,4 . A to jsem jel vetsinou na dalnici a nebo slusnych statovkach, ve meste minimalne. Ale snad si to do budoucna trochu "sedne". Ale na druhe strane, je zase o poznani zivejsi,nez QQ, pri predjizdeni podrazuje okamzite, bez zadne prodlevy. Kdyz pominu jeste casto zminovanou "vytku" na to, ze je skutecne docela tvrdy podvozek, tak jsem velmi spokojeny. Uvidim, jak se to bude vyvijet dal, toto jsou skutecne jen prvni dojmy. :)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

10l/100km u nového motoru je podle mě ok. Uvidím za kolik budu jezdit já - bojím se, že při mém stylu jízdy se pod 15 nedostatnu :lol: Už abych ho mě... ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

juramac píše:Tak jsem to vcera projel a zde jsou me prvni pocity. Mam 2,0 benzin Style Automat. Mel jsem moznost na zkusebnich jizdach jezdit s dieslem a porovnavat, benzin je o poznani tissi. Ale uprimne, Nissan Qashqai, ktereho mame doma ,jako druhe auto, je jeste tissi. Ale prisuzuji to tomu, ze QQ ma bezestupnovou CVT prevodov....)
a máš navigaci? Jestli ne, tak mě zajímá tvá zkušenost z BT handsfree...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od juramac »

Navigaci jsem nechtel, mam ji v iPhonu , ale BT handsfree se probira v jinem vlaknu, nic noveho k ni tady nenapisu. Je to standartni BT HF , s moznosti hlasoveho vytaceni, ktere ale diky anglickemu systemu prilis spolehlive nefunguje. Ale z auta zasadne netelefonuji, hovory jen prijimam, takze je mi to volne. Je prijemne, ze si natahne cisla pri prvnim sparovani do pameti auta a kdyz nekdo z lidi, ktere mam ulozene v seznamu ,vola, objevi se jeho jmeno na displayi radia. Ale to je asi dnes uz standard.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

používám to asi tak jako ty... Takže asi no problema , to je dobře...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Ondrej
**
Příspěvky: 131
Registrován: 15 bře 2010, 13:13
Bydliště: Slovensko

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Ondrej »

Zacal som jazdit po dialnici a zabludil som na miesta, kde som este nebol = spotreba sa trosku zvysila.
Atos-Prime 2005-2010
ix35 2.0i Style 4WD Benzín 3.5.2010-24.10.2013
ix35 2.0i Style 4WD LPG-Elpigaz2 24.10.2013- ...
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od FISHkaa »

9l je krása 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
kemo
Příspěvky: 4
Registrován: 10 čer 2010, 12:51

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od kemo »

milan74kb píše:...Tymto vyzyvam predajcov (aj z CZ) ak viete dodat silnejsi diesel, vybava premium 4x4 sem sa s nim poslite mi postu, t.c. dam neskor...
Neváhej a toč. Vše je na netu.
http://www.autosystem.cz/hyundai-ix35-v ... =12149&f=2
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11581
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

jj, ale uz je neskoro. Ale aj tak vrela vdaka za ponuky. Mozno keby som bol skor ako dnes na nete a nedostal nizzsie uvedenu ponuku, vyuzil by som to. Bohuzial vsak koli neschopnosti dodat mi auto tu na SK rady Hyundai nerozsirim (a to som mal trpezlivost cakat 4,5 mesiaca), aj ked som toto auto fakt velmi chcel. Ale kedze auta su len spotrebak a za 2 - 3 roky budem nakupovat zase, mozno to potom vyda, ak bude v ponuke znova nieco take fajne :-).

Nakoniec som vsak dostal super ponuku od znameho KIA predajcu.
Kia Sorento (s TOD) - ta starsia v plnke s manualom (+ par malickosti navyse, r.v. 2009, 0 km) a Kia ceed TX (+ par malickosti navyse, r.v. 2010, 0km) spolu za 45.000 Euro (obidva diesle, kia ta silnejsia 1,6). Zobral som to ...

Takze vsetkym buducim majitelom ix35 prajem vela stastnych km.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“