Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

Hardcam píše:pepan: Hyundai tam sic uz neni, ale takovej Volkswagen se tam ani nepodival ze jo :lol: Passik jeden, ani weercecko si nezajezdil a to je to tak sikovny auto :mrgreen:

Ber to v legraci, ty tady taky furt bezmene obhajujes volkswagny a druhejm to samy vycitas...
:lol:
ne pavle sám víš ,že ani jednu značku zde psanou bezmezně neobhajuju :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

Mrn
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 črc 2010, 13:13

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Mrn »

No chtěl bych vidět toho hrdinu s jednokolkou, jak dojede dál než s 4x4. Myslím u Subaru, ne u mastodontů. Letos jsem byl v Říčkách asi 3 x a 2 x jsem tahal nějaký nešťastníky z pangejtu. A pořád vidím toho řidiče ML 6 za 2 a půl mega, jak se snaží vyjet na chatu po polní cestě do pěknýho kopce. Dojel tak do půlky, rozryl to jak hovado a já na něj ze spodu blikám, ať uhne. On zcouval a povídá, tam nevyjedete s tim osobákem. Povídám - myslíte? A vyrazil jsem a na jeden pokus vyjel v poho až nahoru. Ten jeho vyděšenej výraz ve tváři byl úžasnej a myslím, že vzteky okusoval volant ještě dlouho. Holt přes 2 tuny hmotnosti a přemíra elektroniky není to pravý ořechový.
A opakuji ještě jednou impreza je na stejným podvozku jako festr. Pohon 4x4 s 3 diferenciály a viskózní spojkou u mezinápravového. Až forestry od roku 2003 měli zadní diferenciál s částečnou svorností. Bavíme se o atmosférách s manuální převodovkou.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

osobně Subaru moc nemusím byť mají (nebo spíše měly) opravdu velmi dobrou techniku i 4x4, ale jejich interiér mi vždy přišel poněkud humpolácký a třeba v Outbacku sedět vzadu je za trest (rozuměj nemáš kam dát nohy).

No a dnes mi na nich mimojiné vadí, že už to není tak málo rozšířené auto a stává se z něj spotřebka (a mám dojem, že to tímto směrem tlačí i prodejci). Dřív jsem Subaru vnímal podobně jako třeba Saab, tj. mělo to pár nadšenců značky a člověk se za tím rád ohlédl. Dnes potkávám Subaru na každým rohu, když chce někdo rodinný kombík, tak všichni radí "jedině Legacy nebo Outback", přitom kromě 4x4 to auto v ničem navrch proti konkurenci nemá, spíše naopak.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

Mrn píše:No chtěl bych vidět toho hrdinu s jednokolkou, jak dojede dál než s 4x4. Myslím u Subaru, ne u mastodontů. Letos jsem byl v Říčkách asi 3 x a 2 x jsem tahal nějaký nešťastníky z pangejtu. A pořád vidím toho řidiče ML 6 za 2 a půl mega, jak se snaží vyjet na chatu po polní cestě do pěknýho kopce. Dojel tak do půlky, rozryl to jak hovado a já na něj ze spodu blikám, ať uhne. On zcouval a povídá, tam nevyjedete s tim osobákem. Povídám - myslíte? A vyrazil jsem a na jeden pokus vyjel v poho až nahoru. Ten jeho vyděšenej výraz ve tváři byl úžasnej a myslím, že vzteky okusoval volant ještě dlouho. Holt přes 2 tuny hmotnosti a přemíra elektroniky není to pravý ořechový.
A opakuji ještě jednou impreza je na stejným podvozku jako festr. Pohon 4x4 s 3 diferenciály a viskózní spojkou u mezinápravového. Až forestry od roku 2003 měli zadní diferenciál s částečnou svorností. Bavíme se o atmosférách s manuální převodovkou.
a nemluvě o kupé :lol: v zimě
mno forestr se špérou ..to je mazec... 8)
tohle sou fakta,který sou pro subaru
neřeším kilovaty vzhled..řeším použitelnost a tam má subaru o 1 bod víc..votom žádná
kdo neseděl a nejezdil se 4x4 aspon rok,tak rozdíl nepozná toe jasný..kor ve městě a občas někam do podhůří na lyže :lol:
tím nemyslím nic osobního kuci..myslím to obrazně..,všeobecně nejmenovitě :mrgreen:
ale už je to myslím jedno
kolik lidí tolik názorů..ale opět mě sere že se sem tahaj keci ..jako hulíš to dlouho.. atd...

zdenku ..právě že to 4x4 má navrch..tím pokrejvaj víc zákaznáků
dejme tomu,že naše rodina raděj sáhne po 4x4 než aby sme se modlili,esli vyjedem nahoru k baráku
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Pepan: ma jeden bod za 4x4 a -10 bodu za vsechno ostatni :lol: covece, porad tady mluvite o podhuri, ale nase republika neni nejak zrovna hornata, o Praze se nikdo nezminil. Za celejch 6 let jsem mel jednou pocit, ze bych potreboval 4x4, zrovna minuluu zmu, kdyz jsem jednim hnanym kolem zajel moc lizko krajnice. Kdyz ale uplne stejne zapad Freelander (4x4) a 4 jsme ho museli vytlacit, pak mi doslo, ze ani 4x4 nikoho nespasi a ze ve vetsinech tehle aut je to jen poza. Uz od mala jezdim nekolikrat rocne na hory, vzdycky jednou do zahranici, kam clovek vubec nepotrebuje 4x4, protoze silnicare zima nezaskoci a jednou rocne sem, kde nas zima zaskoci i v breznu. Presto i s dvoukolkou jsem se loni dostal tam, kam vyjely jen 4x4 (kdo zna cestu pod vlek na Bubakove, ten pochopi - uzounka strma cesta a po okrajich svodidla - dneska bych se do toho uz nepustil, nevim co me to napadlo), pripadal jsem si jak exot - tezky diesel, 3 lidi v aute a celej den obavy, jestli cestu dolu vubec dam, kdyz nahoru jsem vyjel stezi.
A kdo zna cestu na predni Labskou hned k policejni chate, tak taky vi. Priznavam, jednou jsem se nechal traktorem za 50Kc vytahnout, protoze Nissan Note predemnou to nejak nedal a me to nejak zaskocilo. Ted, co mam benzina, to uz asi takovej med nebude, vesmes kam jsem se kdy dostal s drobnyma potizema, tak tam staly samy nafty. A samozrejme nekupuju gumy z Tesca.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

pavlemněco jinýho bydlet v horách a něco jinýho tam jet na lyže :idea:
nemluvě o městě,kde je kalamita při 15cm :lol:
já sem pak dám odkaz z fora.ne ze subaru,ale z fora,kde je několik značek..nijak vázány jednou značkou a hlavně 4x4 ..sou tam majitelé subaru i ti kdo je měli a nebo si je čerstvě koupil..předtím měli obyč předohrab
tam si počtete celkem slušně :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Neboj, diky Tobe off forum zname a taky jsem daval odkazy ten Tvuj nepriel :lol:
pepane, ja taky znam lidi, co meli predokolku a ted maj 4x4

kalamitu pri 3cm maj v Praze, tady ne
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

podle mě dobrých 90% lidí, kteří mají 4x4 ten náhon nepotřebují (já se mezi ně počítám také), za loňskou zimu byly asi jen dva dny, kdy se u nás s dvojkolkou fakt nedalo. Jezdil jsem služebně 3 roky po horách v ČR i zahraničí s dvojkolkou (navíc motor vepředu a náhon zadek) a vždy jsem si vystačil s řetězy.

Jo, měl jsem na Santíkovi 4x4 a mám ho i teď, ale není to ten nejdůležitější bod při výběru auta. Takže jako Hard, Subaru má za 4x4 sice plusový bod, ale ztratí v dalších podstatnějších věcech.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Andy4 »

=D> Gratulujem Zdenek
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

zdenek76 píše:podle mě dobrých 90% lidí, kteří mají 4x4 ten náhon nepotřebují (já se mezi ně počítám také), za loňskou zimu byly asi jen dva dny, kdy se u nás s dvojkolkou fakt nedalo. Jezdil jsem služebně 3 roky po horách v ČR i zahraničí s dvojkolkou (navíc motor vepředu a náhon zadek) a vždy jsem si vystačil s řetězy.

Jo, měl jsem na Santíkovi 4x4 a mám ho i teď, ale není to ten nejdůležitější bod při výběru auta. Takže jako Hard, Subaru má za 4x4 sice plusový bod, ale ztratí v dalších podstatnějších věcech.
zdenku u vás třeba ne..tady jí používáme celou zimu :lol: v listopadu nakýdá 50-60 číssel a zmízí to v březnu..někdy až v dubnu.pluh 1deně bo nejdřím musej řešit kalamity v nížinách-žamberk,uo atd a pak teda sem..tady to projíždím já autem a traktorem :lol:
bez ní se skoro nikam nedostanu
ostatní stojí
ale to už je o něčem jiném
mě se subaru líbí
třeba legasy moc...
jen to vo vkusu člověka a co čeká od auta...nic víc nic mín
komu se líbí subaru..koupí subaru..komu se líbí hjundaj a je spokojenej ..koupí hjundaj..votom to je :wink:
něgdo vdoolky někdo pívo :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

Souhlas :) Jeste takovej dodatek: Pro mne nejni kouzlo 4x4 v tom ze to potrebuju ale protoze se nemusim bat ze bych nekde zkejsnul az pude do tuhyho, navic co se tyce jizdnich vlastnosti i na silnici je permanentni neutralni ctyrkola pro mne prijemnejsi nez nedotaciva dvoukola. :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od valach »

Musím říct,že moji rodiče bydlí v Hynčicích u Města Albrechtic. Přes zimu si tam sněhu taky užijí a mají felicii a vw transportéra(pracovní) předokolky a neslyšel bych že by měl v zimě nějaký problém. Základ dobré gumy, pro případ řetězy a nedivočit. Já jsem měl 8 roků fiátka uno a neměl jsem problém. Takže to není jenom o tom jestli mám 4x4 nebo jiný náhon. Známí jezdí taky hodně na hory, mají omegu a ta má zadní náhon a zatím taky problém neměli. Ale jinak ty starší kousky od subaru se bylo opravdu na co dívat.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

vono je to moc příjemný v mínusu nasazovat řetězy :lol:
stejně..modlit se porát esli vyjedu :roll:
gumy máš dobrý jednu sezonu... :lol:
ale té jedno..já už nic bez 4x4 doma nechci
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od valach »

To máš pravdu ale můžu říct že řetězy jsou originál zabalené a nepoužité :lol: . Ale jinak je to na názoru a zvyku, jak jsi psal někdo holky někdo pivo :lol: . Já můžu oboje 8)
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

:mrgreen:
tak tak
já sem na mondeu požíval řetězy obden abych se tady někam dostal...
na suchák do lanškrouna bez řetězů ani prd
tam tahám lidi aj dolů
nehledě na to,že v zimě mám tak 3výjezdy deně s taháním :roll:
bo tady sem uvedenj -východní čechy -JOSKA :lol: http://www.offroadforum.cz/offroadandele.pdf
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“