spokojenost s i30?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Time
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 zář 2008, 13:16
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Time »

Hardcam píše:Time: tohle uz nejsou takovy prkotiny, ale porad je to malo proti tomu, co resil stryc za dobu vlastneni Mercedesa E270 CDI za posledni dva roky - porizovaci cena vcetne doplnkove vybavy 1,7 milionu. Auto bylo odstavene treba i tri mesice. Nyni je stale odstavene a stryc jezdi svym 13 let starym Passatem 1.8T s 300tkm, ktery slape jak vino, ac se na nem strida cela rodina.
Jsi prvni tady na foru, kdo ma takove potize a vzhledem k tomu, ze za Tebou prijeli i z tak vysokych mist, asi i jedinny v republice. Je to smula, u CRDi bych to necekal :shock:

Pevně věřím, že po výměně čerpadla bude už vše ok. nejhorší na celé věci je, že se člověk musí doprošovat aby reklamace byla uznána,teď se čeká na předschválení výměny ze strany importéra a až pak teprve může servis začít s výměnou. Doufám, že pak už konečně bude klid....
Time
Tucson 1,7 CRDi 104 KW DCT Style 08/2016
i30 1,6 CRDi 81 kw, ice blue, 03/2013 . prodáno
i30 1,6 CRDI 66 kw, steel gray, 04/2008 - prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
kekso77
*
Příspěvky: 27
Registrován: 24 črc 2010, 22:14

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od kekso77 »

Vlado: Diky za reakciu, nebudem malovat certa na stenu, som rad ze ta po dvoch rokoch auticko poslucha, nech to tak ostane aj nadalej
Time: Daj vediet odstupom casu ako to vyzera
- prajem vam vela stastnych a prijemnych kilometrov na cestach :wink:
Hyundai Tucson 2022, 1,6 T-GDi, HEV, Family, Serenity White Pearl
Hyundai i30cw 2010, 1.4 cvvt, Comfort + smart pack, Indigo Blue
ex: Peugeot 206 2008, 1.4 i, Generation, Diablo Red
Uživatelský avatar
kekso77
*
Příspěvky: 27
Registrován: 24 črc 2010, 22:14

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od kekso77 »

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/do ... ?id=662500
:arrow: Zákazníci ale nově dostanou kromě pětileté záruky ještě zdarma pětiletou asistenční službu a roční prohlídky v servisech rovněž zdarma po dobu pěti let

takze v podstate garancky zadarmo? nejak sa mi to nezda
doplnene: - vsimol som si akurat na stranke H.cz : "5 let kondicni prohlidky zdarma" a na stranke H.sk: "5 rokov zvyhodnenych prehliadok"
(ak ste to uz niekde preberali, sorry za spam)
Hyundai Tucson 2022, 1,6 T-GDi, HEV, Family, Serenity White Pearl
Hyundai i30cw 2010, 1.4 cvvt, Comfort + smart pack, Indigo Blue
ex: Peugeot 206 2008, 1.4 i, Generation, Diablo Red
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

Nekde jsem cetl, ze jenou rocne mas narok na prohlidku vozu zdarma. Tzn. ze se pdoivaj na tlumice, na brzdy, na karoserie, asi na nejake remeny atp., ale nic menit neudou, pouze se podivaji.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
migogo
*
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2009, 22:54

Hyundai víťazom prieskumu kvality

Příspěvek od migogo »

Zaujímavé, optimistov poteší a tých druhých....
http://autoviny.zoznam.sk/cl/100201/769 ... mu-kvality
i30 1.4 Comfort, Stone Black, 3/2009
i30 1,6 GDI STYLE, Satin Amber, 4/2014
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai víťazom prieskumu kvality

Příspěvek od Mexican »

migogo píše:Zaujímavé, optimistov poteší a tých druhých....
http://autoviny.zoznam.sk/cl/100201/769 ... mu-kvality
i30 sa to ale netyka, ze? tie najstarsie maju prave 3 roky... problem u nosovickych i30 vidim v mnohych nedotiahnutych detailoch, ktore sice cloveka nenechaju na ceste ale ucrite nepotesia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od black_sheep »

štaflík píše:No já jsem po první garančce a tak nějak přemýšlím, co s autem dál. Jestli to nějak dojezdit (bojím se, že to bude brzo), nebo to zkusit jakž takž střelit, dokud to má cenu.
Problémy - podvozek šílenej, drží OK, ale co předvádí nekrátkých nerovnostech je prasárna. Vždycky mě štval na Fabii minimální komfort, ale teď když vlezu do služební, tak si hovím. U i30 mám občas pocit, že tahle rána byla poslední...
-vržou dveře. Po roce. Hodně.
-zaujalo mne, z jak tenkého a fórového plechu to je. Zkuste svižně (vůbec nemyslím razantně) otevřít dveře nadoraz. Celý sloupek se okolo pantu vyhne ven. Svého času mi Okta sjela do příkopu a opřela se o otevřené dveře. Celá váha auta na tom byla. Sloupek se nehnul.
-zrezlé šrouby v liště nad zadní SPZ.
-po roce docela flekatý výfuk. Teče z něj překvapivě mnoho kondenzátu, víc než jsem zatím zažil.
-orezlé hřídelky stěračů už u nového auta (trošku).
-po první garančce jsem dojel domu, ráno nenastartoval. Vytlučená baterka. Ujel v kuse přes 100km, auto v servise na kontrole, vše OK.
-po týdnu ježdění (kdy jsem se snažil nepouštět větrák ventilace a moc pouštět rádio (prostě komfort) se auto po dvou dnech stání s vypnutým alarmem vytlouklo totálně.
-jak jsem teď jezdil bez rádia, tak jsem teprve zjistl, jaká je to rozvrzaná pixla.
-slabá spojka.
-jednička skoro nejde dát, pokud auto zcela nestojí.
:hyu: never more.
Vzpomínám na své ojetiny, které jsem s mnoha kilometry a roky prodal a jejichž majitelé mne dodnes zdraví. Mám protaženej ksicht z toho, že mě dnes startoval kamarád s pětiletou Fábií, kterou jsem mu před rokem prodal (abych si koupil "pořádné" auto). Nidy mne ani jeho nevypekla. Má tam původní baterku...
o něco horší nez 11ti letá lantra, nebo 14let stary coupe. kua co ty korejci s tema íčkama delaj? :/
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od matysekul »

Samé drama... Akorát tomu chybí shnilý blatník. Jináč je to naprosto srovnatelné ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
bimbo
*
Příspěvky: 48
Registrován: 04 kvě 2009, 13:18
Bydliště: Bohmen und Meren,Sudety

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od bimbo »

Tak nevím???? Buď to sem nějakej vadnej a nebo mám asi jiný auto,než máte Vy. :D I 30 ,1,4, benzín ,koupená v květnu 2009- do teď najeto 10100km. Jezdím každý den do zaměstnání (v zimě a v létě) Do auta se zásadně nehrabu-zatím svítí, troubí,brzdí. Na první garančce,pouze dostříkávali spodek auta.(co se jim nepovedlo v Nošovicích). Auto sem pouze vylepšil o zimní gumy+ hliníkové disky + lišty na dveře+ vanu do kufru. Motor podle Mě má dostatečný výkon,na dlouhých cestách je v autě komfort(jezdím na Slovač-550km) Srovnávám s autem ,které sem měl před tím(Fábia 1,4 MPI) Souhlasím s tím ,že spojka je poněkut slabá. :( Problémy z rádiem,USB a takové ty jiné blbosti ,zatím žádné. Auto startuje v zimě i v létě bez problémů.Nic Mě tam zatím nemlátí,nebouchá,nevrže. A nebo to nevnímám. Nedělám si s toho hlavu. I 30 splňuje moje nároky a to, že mě odveze z bodu A do bodu B. Spotřeba dle počítače 6,2l, neřeším ,ale zda si veme o půl litru míň ,či víc. Auto netůním, ani na něj nedávám jiná cingrlátka-neřeším zda sou tam sodíková svetla-let diody-podsvícení pedálů-budíků- svítící šaltr páka a jiné píčoviny. Auto mám k tomu aby Mě sloužilo. Zatím sem tedy z I30 maximálně spokojen. Moje filozofie je ,ale taková, že po 10 letech vždy auto obměňuji. :) Co bude za deset let-zda Hyunday, WV, Škoda nebo jiné auto zatím neřeším. Z I30 sem zatím spokojen. :D
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od vena.m »

bimbo: Tak to sem rád že je taky někdo spokojenej i po delší době...už sem se bál jestli sm udělal dobře že sem šel do :hyu: ale asi opravdu záleží na kuse.....může bejt poruchové i auto za mega.....ale je fakt že u těch dražších to není tak častý nebo se to projeví až dýl, si myslím. tak at ti to pořád jezdíííí =D>
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

vena.m: frekvenci zavad neovlivnis ani u auta za mega. Cena auta nedela zavady. Spis cim drazsi auto, tim ta zavada pak stoji vetsi raketu - pokud uz je auto po zaruce, coz u nemeckych aut s dvouletou zarukou je cobydup.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od vena.m »

Hardcam píše:vena.m: frekvenci zavad neovlivnis ani u auta za mega. Cena auta nedela zavady. Spis cim drazsi auto, tim ta zavada pak stoji vetsi raketu - pokud uz je auto po zaruce, coz u nemeckych aut s dvouletou zarukou je cobydup.
To je pravda. taky se divím že němčáci nedávají aspon 4-5let...že by si nevěřili?? :lol:
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

vena.m: u nemeckejch aut je mi to vicemene jedno - eSeSacky deti ja nepodporuju, ale proc to nenabizi domaci Skodovka, to me zarazi mnohem vic. Dneska zapnes televizi a kde kdo se v ni chlubi, ze nabizi mnohem vic let zaruky a Skodovka nic. Novy auto si nemuzu dovolit stridat kazdy dva roky, takze zaruka aspon na 4 roky je pro me priorita, ja uz prachy do pouzityho krapu strkat nechci, z toho jsem se vylecil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od vena.m »

No protože v NA'S9 škodovce rozhodujou asi právě ty němčáci...tak záruka pořád jen 2..ale asi se dá už taky připlatit za delší jak u jinejch aut
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

vena: jo, za 11 tisic Ti pridaj dva roky, ale musis najet do 120tkm a za 6 tisic Ti pridaj dva roky, ale do 60tkm, coz v pripade Octavek je zbytecny priplacet, tolik vetsina tech sluzebnich werku najede za dva roky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“