hyundai a koroze? (nová anketa 2010)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Jak jste na tom s korozi Vaseho hyundaie?

HNIJE MI HYUNDAI V ZARUCE
1
5%
Mam auto do 8 let stari a BEZ KOROZE
8
36%
Mam auto do 8 let stari a NAKEJ TEN PUPEN se najde
0
Žádná hlasování
Mam auto do 8 let stari a HNIJE...
0
Žádná hlasování
Mam auto 8+ let a BEZ KOROZE
3
14%
Mam auto 8+ let a NAKEJ TEN PUPEN se najde
5
23%
Mam auto 8+ let a HNIJE...
3
14%
Mam hyundai do 12 let a schnil na prach!
1
5%
Mam hyundai nad 12 let a BEZ KOROZE (zazrak)!
1
5%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od pepan »

no je to drahý...právě,že když dělám kovařinu,normálně si přičítám nátěry bokem... 8-[
jináč ale kryje skvěle....
ale nekupuj si grafitku..tu mám na kovařinu,ale kryje nejlépe.. :-k
pjekně se to zatáhne..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

no jeste ke coupatku rok vyroby 1996: coz o moje zadni lemy, ktery jsem ted nechaval vymenit za fungl novy, ale hyundai nad 10 let rezne fakt vsude, jen to neni videt. prahy napadeny, a to az do koncu tech podbehu dole (nebylo by to videt kdyby se v tom nerylo a nesundavali se ty plasty), podbeh zadni dobrej nastesti, jen 1cm podelne se tam navaril, aby to bylo fakt cisty. ale radim vam, radeji nesundavejte predni podbehy a kdyz tam neco najdete tak do toho nehrabejte bruskou nebo se budete divit, ty 0,3 plechy jsou durch natotata :mrgreen:

odstrojili jsme totiz cumak pac se objevovala rez kolem ulozeni tlumicu, ktery jsem ale nekdy predloni menil. ta rez - to bylo z prednich podbehu, ty byli taky durch kua! sice malicky par cm dirky, ale stejne - bylo to tam! :roll:

takze se musela odstrojit i kabelaz pod palubkou kolem ridici jednotky, vsecko ven a prace milion. :roll: takze az to jednou z par let budu prodavat tak muzu klidne napsat ze je to po GO karoserie, jako stara skodovka :lol: pac to kvetlo zespodu a zevnitr vsude, a dokud na tom aute bude rez tak se na nem bude pracovat :mrgreen: uctenka v hodnote dalsiho coupe, hura.. a to me jeste ceka oprava klimatizace, brzd.. a buhviii co se jeste objevi pak nez na tyhle dve veci nasetrim :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

jo a predni blatniky meli na male, tam se zase drzi bordel zevnitr dole, taky to neni videt dokud se neohnete a nebude to tam zkoumat :lol: :lol: nastesti to nebylo skrz jeste takze stacilo obrousit, odrezovat, vosetrit... no masakr, obecne japonci a korejci jsou fakt pekny schnilaci, coz mi potvrzuje i mechanik co ty auta dela a ma specializaci na subaru 8) stejne stara octavka bude jeste naprosto zdrava!

a lantra? ta mi to jen potvrzuje ze hyundai fakt rezne a hodne. vy co mate auta do 10ti let tak muzete bejt snad v klidu, ale videl jsem schnily uz i santa fe :/ a nebyla to opravovana havarka :idea:

aby to nevyznelo ze jsem na hyundai nejak vysazenej. to ne, to bych si nekoupil uz celkem 4! jezdim ted peugeotem ktery neni schnily ani trosku a to je 97micka, ale zase nuuuda auto.

ale doporucuju Vam vsem tady v klubu ty auta hlidat a pokud mozno tak po 8mi letech vsecko odstrojit, ocistit a odrezit, nastrikat, spodek a podbehy nakym tlumexem a dutiny voskem. a fakt poradne
:!:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Farrael »

Blacku nevyplatilo by se ti spíš za ty peníze koupit nový auto? :-D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Hujer »

Tak kdyz to tak tady ctu Blecku,tak sem mel s tou korozi na tvem aute pravdu co?
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Hardcam »

No urcite budu odstrojovat 8 let staryho Getze... :roll:
Asi jsi Blacku poridil nejaky hnilobny kousky...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

harde to si prave rekne kazdej a pak to dopada jak pisu. mozna jsem precitlivelej pac to proste bez odstrojeni nepoznate! auto stejne do tri let asi prodas tak ti to muze bejt jedno, ale ten dalsi majitel si uzije. tohle je spis pro ty co ted koupi elantru napr osmiletou, tem se to vyplati. uz jsem bohuzel videl orezly spodky i u nich. nic dramatickeho, jen povrchove tecky, ale tak to zacima
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

hujere cekal jsem ze se ozves. Jenze my jsme spolu resili lemy a podbehy, ktery nebyli tak zly. Kdyz jsem u tebe byl naposled tak byli ty prahy jeste oka, hlavne sundany to nebylo tak jsi to nevidel. A predni podbehy jakbysmet. Bohuzel to rezne i jinde nez jsme resili,a neni to problem jen muj ale vetsiny takhle starych hyundaiu.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Hujer »

Rec zde byla i o prahach,to se klidne muzes do debaty rok zpatky podivat.A ja vim uz ze skusenosti jak to vypada kdyz se to sunda,to ani nemusim a poznam to od pohledu.Ozvat sem se musel,to me po precteni tveho prispevku nedalo.Predni podbehy jsme neresili to je pravda.Ale lemy a prahy jo.Hele preju ti hodne spokojenejch km a malo starosti s autem.A hlavne s korozi. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Hardcam »

Black: to je pravda, prodam snad driv, jen cekam na dobrou nabidku skladove i20. Ale jsem si jistej, ze Getz je na tom se rzi dobre...jedine, co rezne, je zamek kufru, raminka steracu a zadni bubny.
A ty snad taky prodas, ne? Ja auto servisuju hlavne pro sebe, ne pro dalsi generace. Vzdycky jsem pred prodejem udelal posledni servis, aby se do auta skutecne sedlo a jelo. Ale jak dlouho dily vydrzi, to uz je na dalsich majitelich.
Treba uvnitr shnily rameno na Elantre jsem fakt odhalit nemohl...kdybych to vedel, nikdy bych v tom nejel ani kiloemtr.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

no vymenou za jine 10let stare auto to asi neporesim, takze jsem se pustil do oprav podruhe. Tezko pochopit, ale je v nem fakt moc penez. Naky ten rok to takhle poctive opraveny vydrzi, zaruku mam a mezitim si to vyresim tak abych uz nemusel rezavy auto resit;)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

no to prodam, mam v planu tak tri roky a papa ojetiny. Nicmene, kdybych to neudelal tak to prodam jako totalni schnilak, kterej by mel na stk potize, takhle to bude ok,min ja bych mel mit klid a u 17 let staryho auta uz nemuze cekat nekdo neco lepsiho.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od Hardcam »

A furt cches tu Santu?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

zatim jsem si to rozmyslel a penize vrazil jinam :lol: mimo jine neco i do coupatka :twisted: me osobne to pustilo, ale pritelkyni jeste ne, tak uvidime... kazdopadne by to muselo bejt nejaky 2005-6 rok a budu se k tomu chovat jak k lantre, proste udrzovat to funkcni ale ne se snazit to mit 100%tni pac to je fuuurt neco :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: hyundai a koroze?

Příspěvek od black_sheep »

ale spis uz me ojetiny serou a ji se nakonec docela zacinaj libit i mensi auta, takze naky novy "icko" klidne. kazdopadne je to aktualnejsi nez nahradit coupatko necim,... to bych chtel genesis ale to je zatim spis sen :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Pokec“