Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Dr Meduza »

Zdravim
Je tu nekdo z Kladna? Doporucili byste mi se tam prestehovat?
Premejslim o tom kde si mam koupit dum, v Kladne sou domy velky a levny (hledam neco 150+m2 a garaz aspon na 2 auta), tady v Praze sou domy drahy :-k
Jakej je vas nazor na Kladno vs Praha
Jinak pracuju v Praze, takze je tu samozrejme to neprijemny dojizdeni :?
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem na Kladne velkou cast dne, protoze tam studuju. Taky jsem se tam narodil a mam tam nejake zname.
Uprimne Kladno nemam moc rad a kdyz nemusim, tak tam nejedu. Ale to je muj subjektivni pocit. Jinak je Kladno na velky mesto pomerne klidny, vzhledem ke kladenskymu podsveti bych si tam ale podnik neotevrel. Co se tyce lidi, tak je to tam lehce prohnile, asi jako vsude :mrgreen:
Jelikoz Praha je posledni misto na zemekouli, kde bych chtel nekdy prespat, tak Ti Kladno oporucuju.
P.S.: na Kladne nejsou dopravni zacpy, nevim, jak je to mozny. Ma genialne resenou dopravu a neni v nem preautickovano. Je par lokalit, kde urcite stoji za to bydlet. Neni problem, abych Te s Kladnem vic seznamil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Farrael »

A pro další je to, že to neni tak daleko od Prahy. Já v budoucnu taky o něm uvažuju či o něčem u Mělníka. Ale Kladno je daleko blíž jak ten Mělník no :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

Melnik je spis jako Slany. Neni tam takova moznost vyziti jako na Kladne. O Slanem nemluvim,nicmene to mi naprosto vyhovuje, rusne mesto neni pro me. A kdyz potrebuju neco extra, dojedu si.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Farrael »

No Mělník hlavně je ve stylu toho, že ve čtyři hodiny už to vypadá jako by bylo deset večer na ulici no :-) Ale zase na druhou stranu předpokládám, že se odstěhuju do nějaké vesnice mezi Mělníkem a Prahou i kdyby to mělo mít sto obyvatel :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

To urcite neni spatna volba. Segra bydli v Cakovickach, coz je mezi Melnikem a Prahou. Nicmene na tuto stranu je bydleni pomerne drahy a takovy vyber vesnic tam zas neni. Nevim, kde bych tam hledal uplne typickou ceskou vesnici. Ale chapu, ze Ti vic vyhovuje prijezd na P9, nez na P5+6 z kladensky strany. Tady bys ale bydlel za mnohem mensi rezii a vic venkovsky. A mel bys tu kamarada - me :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Farrael »

Mno pro mě je rozhodující cena. Potřebuju něco co jsem schopnej na hypo utáhnout :mrgreen: Proto bych rád něco kolem 1,6 mega za fungující domeček, nechci to nové. I když co vím, tak se v lokalitě za Prahou kus od dálnice nedávno prodávaly za 1,4M nové domky 3+1 což je krásná cena. Pro mě je jinak rozhodující, aby to bylo na dobré spojení na Prahu 6 - Petřiny/Břevnov a nebo Praha 8 - Bohnice :-) Takže proto celkově sever :-) No uvidíme co bude příští rok v nabídce, letos tam bylo pár adeptů, ale ještě to má čas do toho příštího roku. Vidim to na léto cca. To si vezmu na to měsíc dovolené v tahu, abych to mohl zařídit :mrgreen:
Jinak ano s tim víc venkovsky souhlasim :-D Hodlám mít velkou zahradu, akvária taky zaberou dost místa a pokud možno co nejvíc si udělat sám. Chlebem počínaje, hromadou sušenejch hub, ovoce a já nevim co čeho konče :D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

Teda ne, ze bych neveril Tobe, ale hlavne neverim ty cene :mrgreen:
tady si za 1.4M koupis bud kulnu v zahradkarsky kolonii a nebo pidibyt, ve kterym bydlim.
Ja se snad podivam na sreality a neco Ti vyberu... :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prah

Příspěvek od Farrael »

Ono to byla Fakt malá cena to je fakt :-D Ale zase na druhou stranu bylo to u E55 kousek od ní, takže lokalita nic moc a mám ten dojem, že to byly nízkoenergetiťáky. Sám si pamatuju krásný 4+1 postavený v Mělníce za krásnejch 1,6M. Ty sem viděl na vlastní oči. Ale už je to cca rok a půl zpátky :D No ono to zase tolik nepospíchá. Začnu to řešit cca v březnu/dubnu no :-) Btw. kdy je tak nejlepší koupit dům? Mají taky nějakou slevovou špičku jako třeba auta? U aut je to zima to vim, ale jak u domu to nevim :-k .
Novej barák by byl super, jako tady bych si vybral :) http://www.ridelliconstruction.cz/reference
Nedávno jsem teda viděl hezkej dvougeneračák 3+1 a 2+1 nahoře za 1,5mega necelejch. Hezkej dům to byl po částečné rekonstrukci, Celkově působil hezky, nikde nic nehnilo. Akorát nebyl nový no :-) Jo a proč tak levný? Jednoduchá odpověď. Vesnice asi o sto obyvatelích kus od Mělníka na západní stranu, takže v lidově v "prdeli" :mrgreen:, ale s tím počítám, že si nemůžu vyskakovat
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

No, koupe domku v zahradkarsky kolonii je taky nejlepsi v zime :lol:
Zeptam se Ti kamarada, on spekuluje s nemovitostmi, takze by to mohl vedet. Ale rekl bychm ze moc faktoru to nebude.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od matysekul »

To myslíš jako k nám.Co považuješ za prdel :mrgreen: A zatím jsou ceny nízko,lidi šetří.Ale jak to bude vypadat napřesrok nikdo netuší...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Farrael »

No jmenovalo se to Kozojedy či jak :-D Bylo to v lesích, než si se dostal na pořádnou hlavní tak to chvíli trvalo, ale jinak to tam vypadalo hezky :-D No hele jako já nejsem náročnej. :-) Stačí mi aby to bylo 3+1. Mělo to pozemek aspoň na pár záhonů a někde kde se dá postavit auto a nějak to vypadalo. A budu spokojenej :-D Byt nechci. Jsem ten typickej zástupce preferující dům se zahradou no :-D
On je vlastně dům to co mi brání si koupit novou i30 či postarší Sonatu, ale tak v autě bydlet nebudem že :mrgreen:
No předpokládám, že díky naší modro-modro/červeno-světle modré vládě s tim jejich plánem jak z nás vyždímat ještě víc, půjdou ještě víc dolů...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Hardcam »

To si radsi kup dum...ver mi, ze za tuhle radu bys mi jednou podekoval. Accenta levne oservisujeme a pn bude slouzit dal.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Farrael »

Však já vim, že potřebujeme ten dům dříve. Jak jsem psal. Auto nás neubytuje a když tak nouzově pouze :mrgreen: Jj Accentík vydrží ještě :-) I když upřimně nevim co s tou loupající se barvou na tom zadnim lemu nad kolem, co pomalu a jistě kouše rez. Je to už opravovaný stylem plech na plech...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu nekdo z Kladna - zvazuju se tam prestehovat z Prahy

Příspěvek od Dr Meduza »

No tak nakonec pudu asi do hezci lokality
Sice sem se dostal cenou skoro na dvojnasobek nez sem chtel, ale nasel sem co sem hledal, krasna prvorepublikova vilka v peknym sousedstvi a zahradkou + velka garaz
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Odpovědět

Zpět na „Pokec“