nový lak

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jsem rád že ho neprodáš a zůstaneš mezi náma :wink: Koukej ho do Moravskýho srazu dát do kupy 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Blacku, doufám, že si auto fakt necháš. Ale po laku bude krásný a srdce ti to nedovolí ho prodat.. Jsem rád, že mezi náma zůstaneš :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No tos nám to tady, Blacku, udělal napínavý! Tak dopředu gratuluju k povedený omlazovací kůře a ať to ten zlobivec už slouží jen ke spokojenosti.. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no hosi po pravde toho auta mam fakt dost, zatim si ho necham, pac ho mam rad a to je jeho jediny stesti.. ale uz to asi nikdy nebude takovy jako predtim, potom co jsem si tak sesumiroval kolik me stalo a v jakym je vlastne stavu.. da se pocitat ze ten lak bude za chvili zase v prdeli pac je vyhnila kastle zevnitr, v prazich jsou diry, lemy a strecha byli sileny - vubec to nevypadalo tak schnile :( motor zere olej, obcas zaskubava a moc netahne... a to je v nem tolik penez ze to neni mozny... ted makam od rana do vecera bez prestavek uz mi z toho hrabe jen abych ho udrzel pri zivote..

achjo vubec nevim kde vemu prachy, jak to nestihnu dat dokupy do par mesicu tak v zime ani nenastartuju a rozpadne se to.. :cry: ale kde mam vzit jako student tak 40tis co mi zrovna chybi na zaceleni dluhu a spraveni toho auta? :cry:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ty brďo Blacku.. tak to ti vůbec nezávidim.. škoda že nejsem milionář.. fakt bych ti pomoh a to neříkám ze srandy.. ani se nesměju...
Jinak ti ale poradit nedokážu.. musíš se tim nějak prokousat a vymyslet kde sehnat prachy.. Hlavně se nezadlužuj.. to je pak peklo.. vim o čem mluvim :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:Ty brďo Blacku.. tak to ti vůbec nezávidim.. škoda že nejsem milionář.. fakt bych ti pomoh a to neříkám ze srandy.. ani se nesměju...
Jinak ti ale poradit nedokážu.. musíš se tim nějak prokousat a vymyslet kde sehnat prachy.. Hlavně se nezadlužuj.. to je pak peklo.. vim o čem mluvim :-(
diky martas alespon za podporu.. :wink: chtelo by to vyhral ve sportce hehe :lol: a dluhy uz nee, staci ze ted mam kontokorent na dne skoro tak se ho budu snazit co nejdriv splatit a pak teprve muzu neco investovat do auta, dluhy ja nerad a to jsem na tom chvili byl o hodne hur.. :(
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ty jo Blacku, nečekal jsem, že je to až tak špatný.. Nevidíš to až moc černě? Na sprintech ti to jelo pěkně..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

ovce: prodej to. Zbytecna kasicka. Potrebujes-li jezdit, jdi klidne niz, treba facko za 15-20k. Svoji praci udela taky. A az budou love, kup si lantru v solidnim stavu a mas snad klid. Problem bude, ze to asi jen tak neprodas
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

To asi ne.Za ty peníze by to hned neprodal :cry: Každý kouká na rok výroby,co má nalítáno ...Ale na to že do něj Black dal tolik peněz nikdo nekouká :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

To ti nezávidím takhle do toho zahučet. Hlavně si rozmysli, jestli má cenu do toho dávat prachy dál.. Jestli není lepší ty peníze dávat stranou, tohle prodat a za 70-80 koupit něco novějšího. Já dal do svýho cca 20-30tis za dva roky.. A z toho bylo 20tis rozvody, elektrony, folie, běžný věci..
A to si dnes říkám, jestli jsem rovnou neměl koupit něco o 40 tis. dražší a mít lepší auto. Za 200 bys měl coupé jak vyšitý, ale tos do toho narval fakt tolik?? Mě to vůbec nepřijde možný, tos měnil půl auta ne.. Kdyby člověk věděl když kupuje, jak to s autem bude
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Blacku, k tomu se nedá po tvém odkrytí karet moc říct - jen to, že bez esa v ruce se blbě hraje... :cry: Držím ti palce a přeji vám (i Sandře, páč ta to musí trpět - teda esli sem zas nepopletl její jméno :lol: ), aby jste se z toho brzo vyhrabali :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:Blacku, k tomu se nedá po tvém odkrytí karet moc říct - jen to, že bez esa v ruce se blbě hraje... :cry: Držím ti palce a přeji vám (i Sandře, páč ta to musí trpět - teda esli sem zas nepopletl její jméno :lol: ), aby jste se z toho brzo vyhrabali :wink:
Ale bez esa se hraje dobře... :roll: Stačí mít třeba 4 sedmy :lol: A máš to vyhraný,nebo se pletu?? :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No záleží na tom, co hraješ :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

a s kym to hrajes .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

pokud to klapne tak zejtra sjedu udelat par fotek po laku.. :lol: je to pekne ale stale to neni ono, jeste se na tom vyradim.. :-)

kua pred chvili jsem cetl ze jeden kluk v koreji z origo scoupe motoru zdime 251HP a 304NM kroutak! upravy typu intercooler, BlowOff ventil, upravenej palivovej system s overboostem, vetsi vstrikovace, pridavnej chladic oleje, turbo tlaci svy maximum (samozrejme vetsi), vostra vacka, poradny zapalovaci komponenty s rizenim z accentu, nerezovy svody, delanej vejfuk na zakazku.. jezdi s tim zavody hihih, takze veci jako keramicka spojka, poradny brzdy a podvozek jsou samozrejmost.. :lol:

fotografie tady:

Obrázek
Obrázek

to mas co delat lubine, abys ho pres zimu prekonal :P ale stalo by to asi jako borka pul coupe :lol: a tady je tuner mage osobne:

Obrázek

musi to bejt krasnej pohled kdyz tam scoupe natrha prdel vsem tem jinejm krasavcum :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“