Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

MartasZ : házíš machra a hajzl máš na chodbě :lol:

sem konečně neco nafotil a bez bouračky...
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jejda :oops: tak to me mrzi, takovy pekny coupatko, drzim palce at neco vytriskas z pojistovny aby bylo zase jako novy.. jeste nedavno jsi mi psal at se drzim, ze se auto da dokupy a ted to dolehlo na tebe :cry: no kazdopadne hlavne ze jste cely, plechy se vzdycky opravej a koukam ze to auto tu tafku ustalo dobre, bejt to sadina tak mas kufr na kline :((
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To je černá můra-snu každého z nás. :cry: Držím ti palce,ať je po opravě zase jako nové a opět duní ulicemi. :wink: (Vždyť kde bych si foukal ofinu,když ne tvojí aparaturou? :lol: )
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ ty vole to je škoda jako svině, já to tam znám dobře, tam stačí chytit nějaký listí a jsi jasnej!!! Škoda, Škoda.......Chjooo ty máš štígro mno...... tak ať to opravíš............hele byla ta policajta pěkná??? No já jen, že si ji mohl postavit k tomu buldocoupátku co se snaží odstrčil beton ve stráni a vyblejsknout, aby si měl další ženskou do sbírky a všichni klubový hoši věděli kam se maj nastěhovat!jaký tu máme super pěhný holky! :twisted: :twisted: :twisted: )..........Ale taky sis to mohl postavit před barák a nééé před PLUS doufám, že Ti to tam stojí asi se na to dneska sjedu podívat s tátou!!! :wink: a ohodnotíme Ti to případně lístečkem za stěrač :P :P

:arrow: A dávej si pozor až tam zase pojedeš!!! :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek mě potěšil.. už kvůli tobě chlape se budu snažit a tlačit, aby se to co nejdřív udělalo a na moravě ti zas moh rozčísnout ofinu.. bohužel tim ale asi padaj ostatní plány, jako třeba na nový brzdy a nějaký úpravy kasle..
No tahle hardcore úprava stojí za to :-)
Klidně se přijeďte všichni podívat.. bude to stát u Plusu než přijede likvidátor.. pak s tim rychle do servisu a to vám garantuju že když už se to bude dělat, tak prostě pořádně a úplně všechno.. jsem na ně zvědavej, kluky šikovný :-)
A nebo co myslíte? mám to odvízt do Butovic?
Když tady je zas možnost se s nima dohodnout, aby udělali třeba i jiný věci co nesouvisej s nehodou a započítali je tam.. to v Butovicích asi nejde.. a já bych to tak chtěl, když už to jednou bude v servisu, tak ať toho prostě udělaj co nejvíc, ať mám zas na dlouho klid :-)
A Joudo nevyhrožuj s lístečkem.. to si členové klubu nedělaj :-)
Mě stačil ten odtah za čtrnáct kil.. kdyby mi to odtáhli ještě odtam..jakože budou muset.. ale do servisu a ne na záchytný parkoviště :lol:
Jinak všem děkuju za účast a za podporu.. je vidět že jsme dobrá parta.. i díky vám mám celkem dobrou náladu.. snad mi vydrží :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ, ty woe (to neni obdiv), ten vingl na Boží vodě je fakt božsky zrádnej - na silnici sou napadaný sračky ze stromů a díky tomu kluzkej asfalt a to ve finále znamená, že jsou tam proměnlivý podmínky co se přilnavosti týče a jednou to tam každýho střelce jednou vypeče (já tam "rotoval" nejmíň dvakrát a prdelí bych štípal i 6-tku drát ). Podobný je to na Holejch vrších pod topolama (to kdyby jsi chtěl změnit zkušební polygon :lol: a podotýkám, že i tam jsem si hrál na švýcarský hodinky )!!!!
Chlape, držím palec, jedu ti to tam okouknout a přeju málo "bolestivou" opravu, ať ti to zas duní po bolce a okolo :wink: Jinak kde v Sukoradech to budeš opravovat? /-/ je v Kosmonosích.... :roll:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ Tak jsme se na to byli kouknout a jako musím Ti to pochválit je to krasavec!!!! :lol: :lol: Jo ten podběh Ti nikdo ještě neukradl chtěl jsem si ho vzít a přívíst ho pak někam na sraz-no ale Hanz nechtěl zastavit, zaparkoval si tam blbě v zatáčce a tam se nesmí zastavovat!! :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Dá se ale zastavit kousek před :-) Jak je tam ten léčivej pramen nebo co to je :-)
Tam sem byl s kámošem abysme tu zatáčku mohli vyfotit :-)
Ten podběh sem si nevzal, nechám si dát v servisu novej :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

To ti chlape nezávidím, takhle to zbořit. Ale aspoň že máš pojistku, to já bych si to asi šel hodit. Hodně štěstí s pojišťovnou, a ať stihneš Moravu.. Máš v techničáku zapsaný ty 17´?? Aby si s tím neměl problém.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No to právě nemám :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

A origo kola už asi nemáš co? Asi by stálo za to to přezout, ale je to dost na hov.. .Hlavně když auto stojí někde u obchoďáku.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Stojí u marketu :cry: , má bolístku :cry: , ptáci na něj s.rou :? a je tam tak samo :roll: Hlavní je, že se dojeb.lo jen to opravitelné a to co nebolí (plechy) a to se dá časem zas do kupy :wink: Na to, kolik si jel a kdes s tím fláknul to není zas taková trága :wink: Už sem tam viděl i horší ťukance :cry: Tak se teď snaž, ať zas něco nafotíš... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

origo kola mám na zimu, takže by se to přezout dalo, jenže to by mi pojištovna nezaplatila tyhle :-)
No ale když jsem se dneska bavil v autorizovanym servisu o tom, tak to vypadá že budu rád, když za to dostanu jen něco :-(
Teda je to složitější.. mám strach, možná že mi pojišťovna nedá dostatek peněz na celkovou opravu a to by znamenalo teda totálku a to mi dá jen 70% zůstatkový hodnoty a to by znamenalo konec člena MartasZ na Hyundaiclubu :-( Páč na jiný kupé už mít nebudu a jiný Hyundai neci :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ještě tu pro vás mám fotky místa činu.. tak koukejte...

Tohle je foceno asi v polovině tý zatáčky ve směru kterým sem jel.. nedaleko je ona osudná zeď :evil:

Obrázek

Detail zdi a rýh od mýho auta.. je tam dobře vidět moje červená barva co jsem tam nechal..

Obrázek

A tady je krásně vidět podle rozhrnutý hlíny, kudy jsem tam vlítnul

Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ píše:origo kola mám na zimu, takže by se to přezout dalo, jenže to by mi pojištovna nezaplatila tyhle :-)
No ale když jsem se dneska bavil v autorizovanym servisu o tom, tak to vypadá že budu rád, když za to dostanu jen něco :-(
Teda je to složitější.. mám strach, možná že mi pojišťovna nedá dostatek peněz na celkovou opravu a to by znamenalo teda totálku a to mi dá jen 70% zůstatkový hodnoty a to by znamenalo konec člena MartasZ na Hyundaiclubu :-( Páč na jiný kupé už mít nebudu a jiný Hyundai neci :-(
To to je tak "horký"????? :cry: Co tam je všecko křáplý? :? No nekecej, že by nám MartsZ vypadl z klubu :evil: SHITTTTT :cry: Dej info o rozsahu škod a Joudik (mám ti to vyřídit od něj, tejka někde kalí s babama)prubne nějak pomoci pšíteli v nouzi - nemáš náhodou housle???
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“