PORUCHA !!

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Abdul159852
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2010, 20:27

PORUCHA !!

Příspěvek od Abdul159852 »

Caudy , mam docel problem koupil sem hyundai coupe rok vyroby 2003... a hned drzhej den uz jsem to nenastartoval blikry nefungovali zadni svetla a pochvilce kdyz sem mel vytazen klicek ze zapalovani samo od seba zacalo startovat ! ! a presulis jsem to az ti ze jsem odpojil baterku. Nevedel by jste nekdo co je stim ? a pritam rano jsem to nahodil jak nic a o 2h pozdeji smula :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: PORUCHA !!

Příspěvek od black_sheep »

no po sepnuti klicku ve spinacce ke startu, nekde sepne relatko co odpoji vsecko od proudu aby byl vsechen na start.. podle me se to relatko kouslo, tim vsecko odpojilo a pak jak se zase odkouslo tak to udelalo tu neplechu... zkusil bych se podivat na hmaservice.com kde to relatko je a podivat se na nej. nejspis bude v motorovym prostoru v ty krabicce s ostatnima relatkama...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: PORUCHA !!

Příspěvek od Johny-noname »

Taky si myslim, že by to mohlo dělat relé. Ale jestli máš auto ještě v záruce od prodávajícího, tak mu to reklamuj nebo ať ti opravu provede na jeho náklady, jelikož se jedná o skrytou vadu.
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Abdul159852
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2010, 20:27

Re: PORUCHA !!

Příspěvek od Abdul159852 »

No to startovani asi bude tim relatkem ale ten prvopocatek ze to zniceho nic nechytlo :( ... no tak dnes mi auto odvezli z garaze a uvidi se dnes se tam jdu zeptat co stim .. a kdyztak to pojedu vratit no :( mam to doma 25jodin :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“